Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy prezes Motoru Lublin zapowiada zmiany w klubie

Utworzony przez Kazik, 14 kwietnia 2014 r. o 15:27
Misiurek !Nie podskakuj bo ujawnimy Twoje lewe papiery -umowę z SA!a za to ,to już prokuratura!Nie chwal się bo nie masz czym .całe życie na wałach jechałeś!i układach!
Wezmiecie i ujawnicie towarzyszu ? Wlaśnie przez takich błaznów jak ty nie można nic zbudować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiurek !Nie podskakuj bo ujawnimy Twoje lewe papiery -umowę z SA!a za to ,to już prokuratura!Nie chwal się bo nie masz czym .całe życie na wałach jechałeś!i układach!
hehe strach się bać , tajemnicze ugrupowanie praworządnych nieudaczników z czarnymi teczkami . Żadne nazwiska tu nie padały ale twój iloraz inteligencji zadziałał , frontalnym atakiem na konkretnego człowieka idz wino sprzedawac , albo pić jak wolisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="RKS" post="896325" timestamp="1397580066"] Chciałem ci przypomnieć , że Piłkarskie Nadzieje mają najlepsze grupy młodzieżowe w tym mieście . Więc to dobrze że chca ze sobą wspólpracować . Jeśli masz odmienne zdanie to albo : - Jesteś jednym z " twórców sukcesu " Akademii Motor i boisz się o własną d...ę z powodu wczesniejszego nieudacznictwa - Jesteś rodzicem pieniaczem mało zdolnego dzieciaka , który automatycznie przestanie "grać " po wejściu nadziei - Albo z innej szkółki piłkarskiej Lublina , którym bardzo na rękę jest brak porozumienia między SA a PN , ponieważ dzięki temu są w stanie nawiązać jakąś walkę w ligach - Dla przypomnienia G.Komor jest trenerem JEDYNEJ grupy młodzieżowej na terenie Lubelszczyzny , która poważnie liczy się w kraju [/quote No to moze ja przypomnę że piłka młodzieżowa (nie mylić z dziecięcą i śmiesznymi ligami młodzików)to cztery roczniki juniorów młodszych i starszych i o ile pamiętam grają one w Centralnej Ligach Juniorów.Zdaje się ,że Piłkarskich Nadziei tam nigdy nie było?..Więc po co ta napinka. A poza tym to żałosne, że szczycicie się trenerem który ma czy miał zakaz działalności w piłce z powodu wyroku za korupcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to moze ja przypomnę że piłka młodzieżowa (nie mylić z dziecięcą i śmiesznymi ligami młodzików)to cztery roczniki juniorów młodszych i starszych i o ile pamiętam grają one w Centralnej Ligach Juniorów.Zdaje się ,że Piłkarskich Nadziei tam nigdy nie było?..Więc po co ta napinka. A poza tym to żałosne, że szczycicie się trenerem który ma czy miał zakaz działalności w piłce z powodu wyroku za korupcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to moze ja przypomnę że piłka młodzieżowa (nie mylić z dziecięcą i śmiesznymi ligami młodzików)to cztery roczniki juniorów młodszych i starszych i o ile pamiętam grają one w Centralnej Ligach Juniorów.Zdaje się ,że Piłkarskich Nadziei tam nigdy nie było?..Więc po co ta napinka. A poza tym to żałosne, że szczycicie się trenerem który ma czy miał zakaz działalności w piłce z powodu wyroku za korupcję
JAK ZWYKLE W TEJ ŻÓŁCI WYLEWANEJ NA FORUM BRAK REFLEKSJI O DZIECIACH I ICH PASJI JAKĄ JEST PIŁKA NOŻNA. TYLKO DWIE FRAKCJE UKŁADU OPLUWAJĄ SIĘ NAWZAJEM. POMYŚLCIE W KOŃCU O MŁODYCH PIŁKARZACH!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już jesteś taki skrupulatny to dodaj iż Piłkarskie Nadzieje nie grały i nie grają w centralnej lidze Juniorów ponieważ najstarszym rocznikiem jest tam rocznik 98 nie mają starszych, a CJ juniorów młodszych to rocznik 97. Ale pewnie dla ciebie to żaden argument.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem co cię tak boli w tych Nadziejach. Żal, zawiść - przecież oni grają dla własnej przyjemności, nie żeby cię denerwować. Typowe zachowanije - " Niemożliwe aby sąsiad miał więcej i lepiej, musiał ukraść lub zakombinować ". BOLI ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do Piłkarskich Nadziei,niech sobie grają w dziecięcych ligach w których wygrywa ten kto najszybciej urośnie ,ale każdy kto chociaż trochę ma pojęcia o futbolu wie ,że poważna piłka zaczyna się w wieku juniora,więc te gadki o sukcesach małych dzieci można sobie darować.Tutaj chodzi o to źeby rozsądnie zająć się juniorami a jak widzę nowy prezes zaczyna od odgrzewaniia starych kotletów i bo zaczyna od porozumień z Piłkarskimi Nadziejami a powinien z LZPN bo najzdolniejsi młodzi piłkarze perełki grają gdzieś. po wsiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już jesteś taki skrupulatny to dodaj iż Piłkarskie Nadzieje nie grały i nie grają w centralnej lidze Juniorów ponieważ najstarszym rocznikiem jest tam rocznik 98 nie mają starszych, a CJ juniorów młodszych to rocznik 97. Ale pewnie dla ciebie to żaden argument.
Właśnie o to mi chodziił,że nie macie żadnych juniorów a ekscytujecie się wynikami małych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to żeby pozbierać dzieci z SA LKP i Nadziei, wyszkolić i żeby w przyszłości grały w centralnej lidze juniorów a następnie w 1 drużynie. To praca długofalowa, ale opłacalna. Popatrzcie na inne kluby w Polsce, czy za granicą. Nie od razu Kraków zbudowano, cierrpliwości i współpracy trzeba dla Motoru a nie jazgotu i wzjamenych oskarżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="RKS" post="896325" timestamp="1397580066"] Chciałem ci przypomnieć , że Piłkarskie Nadzieje mają najlepsze grupy młodzieżowe w tym mieście . Więc to dobrze że chca ze sobą wspólpracować . Jeśli masz odmienne zdanie to albo : - Jesteś jednym z " twórców sukcesu " Akademii Motor i boisz się o własną d...ę z powodu wczesniejszego nieudacznictwa - Jesteś rodzicem pieniaczem mało zdolnego dzieciaka , który automatycznie przestanie "grać " po wejściu nadziei - Albo z innej szkółki piłkarskiej Lublina , którym bardzo na rękę jest brak porozumienia między SA a PN , ponieważ dzięki temu są w stanie nawiązać jakąś walkę w ligach - Dla przypomnienia G.Komor jest trenerem JEDYNEJ grupy młodzieżowej na terenie Lubelszczyzny , która poważnie liczy się w kraju [/quote No to moze ja przypomnę że piłka młodzieżowa (nie mylić z dziecięcą i śmiesznymi ligami młodzików)to cztery roczniki juniorów młodszych i starszych i o ile pamiętam grają one w Centralnej Ligach Juniorów.Zdaje się ,że Piłkarskich Nadziei tam nigdy nie było?..Więc po co ta napinka. A poza tym to żałosne, że szczycicie się trenerem który ma czy miał zakaz działalności w piłce z powodu wyroku za korupcję
Przecież rozmawiamy o perspektywie kilku lat , czyż nie ?Najstarszy rocznik PN to 98 .  A może masz lepszy pomysł na zapewnienie narybku dla Motoru . Może załatwisz tych zawodników do Motoru  z CLJ o których piszesz , pewnie z chęcią przejdą hehe . Myślę , że jednak prościej będzie a napewno taniej , zaczekać 2-3 lata , wyszkolić i samemu awansować do CLJ pod szyldem MOtor Lublin SA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież rozmawiamy o perspektywie kilku lat , czyż nie ?Najstarszy rocznik PN to 98 .  A może masz lepszy pomysł na zapewnienie narybku dla Motoru . Może załatwisz tych zawodników do Motoru  z CLJ o których piszesz , pewnie z chęcią przejdą hehe . Myślę , że jednak prościej będzie a napewno taniej , zaczekać 2-3 lata , wyszkolić i samemu awansować do CLJ pod szyldem MOtor Lublin SA
  Obawiam się kolesiostwa przy korycie pod szyldem współpracy Piłkarskich Nadziei z Motorem SA  i o tym piszę.Piłkarskie Nadzieje szkoliły dotąd o ile wiem roczniki od 95 wzwyż i jak na razie o żadnym wybitnym juniorze z tego klubu nie było słychać ,więc może te metody szkoleniowe nie są takie och i ach.Natomiast wieszanie psów na Akademi Motor SA  która działa zaledwie kilka miesięcy to jest właśnie zwykłe bydło.Zależy mi na rozwoju lubelskiej piłki i dlatego uważam za tak istotną szeroką współpracę z innymi klubami całej Lubelszczyzny  a przede wszystkim z LZPN,bo wybitni piłkarze najczęściej wywodzą się z najmniejszych ośrodków.Jeśli Pan Prezes oprze się tylko na myśli szkoleniowej PN,którą zresztą sam tworzył i swoich starych kumplach z PN  to raczej daleko nie zajedzie.Ludziom z PN wydaje się ,że są świetni ,bo ściągając skąd się tylko da co bardziej wyrośniętych chłopców wygrywają śmieszne ligi młodzików.To mi akurat wisi ale smutne byłoby jeśli taka jedynie słuszna myśl szkoleniowa miałaby być teraz obecna w Motorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan "HeHe" zdominował dyskusję. Widać iż Nadzieje nie dają mu spać. Cały czas na czacie od kilku dni i ta zawiść. Chyba ktoś kogo te zmiany dotknęły lub dotkną. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś zna Waldka , to powinien wiedzieć że jeżeli kogoś odstrzeli to z pewnością będzie to decyzja przemyślana . Ludzie , którzy reprezentują sobą wartość zostaną w klubie , a dołączą tacy co potrafią pracować i mają na to "papiery" . Niestety dla jednych to będzie radość a dla innych "ból d...y "  ,  no cóż proza życia
ból d...y w sekretariacie to normalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzę powodzenia nowemu prezesowi i do roboty! aby za słowami poszły w końcu jakieś rozsądne i przemyślane czyny z pożądanymi długofalowymi efektami. Ja na Motor chodzę i będę chodził, czy to na obecną 3 czy na 4 ligę, liicząc, że się doczekam kiedyś ekstraklasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...