Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obiekt przy Al. Zygmuntowskich już po wizytacji PZPN. Jastrzębie złożyło odwołanie

Utworzony przez kola, 18 lipca 2009 r. o 00:00
no comments
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina, na kochany Motorek chodze i czasem jeżdże na wyjazdy 17 lat, uważam że nie jesteśmy personalnie dobrzy aby w tej 1 lidze coś zdziałać, przykro mi to mówić ale uważam że jeśli sie tam załapiemy to będziemy ekipą numer 1 do spadku. Uważam że rok banicji w drugiej lidze dobrze klubowi zrobi będzie szansą na ogranie się młodszych graczy a także czasem na uporządkowanie spraw wewnatrzklubowych. Pozdro dla wszystkich wiernych ... RKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM WIERNYM KIBICEM MOTORU MAM DWÓCH NASTOLETNICH SYNKÓW I WIELKI ŻAL ŻE TAKIE PIĘKNE, DUŻE MIASTO WOJEWÓDZKIE NIE STAĆ NA EKSTRAKLASĘ. WSTYD MI OGLĄDAĆ TYCH DZIADÓW KTÓRZY WYCHODZĄ Z ŁASKĄ ABY ODBĘBNIĆ KOLEJNY MECZ. WSPOMINAM TYLKO CZASY GDY MOTOR GRAŁ DOBRZE W EKSTRAKLASIE(WTEDY 1 LIGA) A MOI CHŁOPCY I TAK MI NIE WIERZĄ JAK WIDZA TE MECZE. KOLEJNA SPRAWA WIDAĆ CHĘCI TEGO KLUBU KIBICA ALE BEZ ALKOHOLU WYPITEGO PRZED MECZEM NIC BY SIĘ NIE DZIAŁO. SZKODA ALE MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ Z WŁADZ WRESZCIE POMOŻE KLUBOWI OBY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...