Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oceniamy piłkarzy Górnika. Drużyna do poprawki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 grudnia 2016 r. o 09:47 Powrót do artykułu
Z całą pewnością wyniki byłyby lepsze gdyby Górnik mecze rozgrywał wLecznej. Topolitykierzy z Bożej łaski pogrążyła Ex na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z komorem przesada,drewno maks na ll ligę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o miejsce rozgrywania spotkań to niewątpliwie powinny się one odbywać w Łęcznej. Lublinowi wyraźnie chodziło o wykazanie, że coś się dzieje by nie zwracać pieniędzy unijnych. Nie jestem tak do końca przekonany czy utrzymywanie na siłę drużyny w ekstraklasie ma sens. Czy nie lepiej dać krok do tyłu i zacząć myśleć o wykorzystywaniu własnych wychowanków. Zainteresowanie spotkaniami pewnie by wzrosło. Oglądam mecze przez internet i powiem szczerze, że nie widzę by wszyscy zawodnicy "gryźli trawę". Grają, bo grają. Nie jestem z Łęcznej ale i nie chce mi się jechać na mecz i kibicować nie Górnikowi. Sięgnąć do historii to Górnik miał swoich wychowanków i to na wysokim poziomie, w swoim składzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki że w święta nie ma brutalnych niegrzecznych wpisów ,ale szanowni kibice bojkotowanie Górnika jest waszym błędeem ,ponieaż czasy i sponsorzy [miejsce lokalizacji siedziby ]są poza regionem lubelskim i to WIELKI BÓL że kopalnia dała się ograć  ,ale małego  kopią ???;Szanowni kibice zróbcie analize ,kto mieszka na stałe w Łęcznej a kto w Lublinie i czy wolą Łęczną nad Lublinem 2 .Piłkarka Górnika Kamczyk mieszka w Lublinie i mówi dojazd do Łęcznej busem to pikuś ,proszę analizować plusy i minusy grania w Lublinie  oraz Łęcznej ,czy komunikacja darmowa na Arene ,to za mało aby kibice wrócili na Arene ,tym bardziej jest zgoda pomiędzy kibicami 2 miast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no dalej kalkulator z arena.Nie dość że już mają ostatnie miejsce to na dodatek spadną przez takich"biznesowcow"jak Ty.Do zobaczenia w niższej lidze w Łęcznej,a przepraszam zapomniałem Ty jesteś kibicem regionu(ekstraklasy)zatem po spadku nie zawitasz do Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu podsumowania wystepow Komora dałem sobie spokoj, kyo podsypuję ten ma pozytywna opinie, jak w polskiej pilce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...