Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okocimski Brzesko – Motor Lublin 2:0, prezes Kozłowski spóźnił się z wnioskiem o licencję

Utworzony przez Jamci, 16 maja 2011 r. o 09:29
Chodzą słuchy , że jedna z drużyn , chce odsprzedać licencję na grę w II lidze . I to z miasta . Może by tak .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jamci napisał:
Chodzą słuchy , że jedna z drużyn , chce odsprzedać licencję na grę w II lidze . I to z miasta . Może by tak .........
Jasne,jak brakuje umiejętności,to trzeba kupować licencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby spadli, dosc miejskiej aksy na tych marnych kopaczy i ich kiboli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w której lidze jeździ ten nowotwór tż czy inne tam gówno - bo z tego co obiło mi się o uszy to z niej spaść już nie można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ten nowotwór chodzi 10 razy tyle (jak nie więcej) ludzi niż na Spartakusa Szarowola (co rozgrywa swoje mecze w Lublinie). Niżej spaść nie można ale awansować jak najbardziej. Żużel 3 liga - 4 tys. na trybunach. Spartakus 3 liga - 300 osób (liczone pewnie z ochroną i załoga pobliskiej stacji paliw). Jak 'kibice' Szarowoli i zarząd klubu tak wzorowo i skutecznie będą nadal zniechęcali jakichkolwiek sponsorów to nigdy w tym mieście nie będzie piłki na poziomie. A szkoda. Bo miło kiedyś było chodzić na ekstraklasę piłki nożnej i ekstraklasę żużla - to były czasy... Ale teraz liczy się tylko dres i zazdrość, że inne kluby mogą mieć lepiej. Chorobliwa i patologiczna zazdrość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten klub nigdy nie będzie grał na dobrym poziomie póki nie znajdą się sponsorzy, aby znaleźli sie sponsorzy klub musi zaprezentować sie z dobrej strony na co w ("dobrej") II lidze nie ma szans, dlatego uważam że powinni od początku przystąpić do gry od IV ligi to pewnie w tym sezonie by awansowali do III z dobrą poukładaną drużyną i dobrymi perspektywami na przyszłość a zamiast tego mamy pośmiewisko wschodu. A i jeszcze jedno odnośnie kibiców, są to w większości wiejskie dresiarze które okradają z szalików własnych kibiców, dlatego na mecze motoru przychodzi tak mało rodzin bo jest po prostu niebezpiecznie. Reasumując Nie ma wyników-> Nie ma sponsora-> Spadek -> Kupno kolejnej licencji do klubu z jakiegoś zadupia, i koło sie zapętla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziny na piłce w Lublinie to są mocno niemile widziane przez pseudo KIBICÓW Motoru. Bo to przecież pikniki. Ale dresiarz jeden z drugim nie jest w stanie zrozumieć, że to właśnie tacy ludzie są głównym sponsorem klubu (bo może być ich najwięcej i niosą do klubu pieniądze za bilety). Ale dla dresika, czapeusznika, w wieku 20 lat i 3 klasami podstawówki ledwo ukończonymi to trudne do zrozumienia. Ale czemu się dziwić. Taki gość, kibic pełna gębą, nie wie w jakiej lidze Motor gra. Ba, on nawet nie wie na jaki mecz idzie i z kim. Ważne, że idzie bo i kolega idzie. A potem libacja i zgon. Dla takich kibicóóóófffff to ja się nie dziwie, że żaden sponsor nie chce dać nawet złamanej złotówki. Tylko, że ten klub i jego tradycje to dużo więcej, oj dużo więcej niż takiemu prostemu człeniowi może się wydawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hey ludzie!Nieprwada że wszyscy kibice sa dresami i z ledwo skonczoną podstawowka!!Nawet nie wiecie ile trzeba roboty włozyc i kasy by zrobic oprawę!Nie macie wogóle pojęcie o tym czym jest kibicowanie, umiecie tylko krytykowac,i chwalic sie jacy to wy jestescie wielcy i madrzy, po studiach, i wogóle!Czy ktos w ogole byl na jakims meczu ostatnio?Wy nawet nie wiecie jaka jest patologia wsrod kibicow druzyn ekstraklasy!!Ostatnio przez burdy klasowych ekip , zostały zamkniete stadiony dla widzow i co?Może to Motorowcy są jak zwykle winni?Nie wiecie co to patologia , nie macie pojęcia o tym, wiec mordy zamknicjcie,a to że Motor nie ma super kadry i stadionu to nie wina kiboli, tylko kolesi co zarządzaja klubem, fakt kibole tez nie są niewinni w 100% ,ale duzo sie zmienia , bo im teraz zalezy na tym by stadion byl pełny i w dobrej atmosferze, wiec idzcie na mecz i sprawdzcie!!!Nie ma dobrych sponsorow bo stadion odstrasza każdy to powie !!Pozdro i Viva Motor!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne "Motorowcy" nie są wini za ostatnie zajścia oni są wini za ostatnie 5-10 lat istnienia klubu , przez które wyrobili sobie świetną renomę(bandy dresów którzy szukają zaczepki z byle kim), owi kibice nie są wini za to że jest problem ze sponsorem ale kto przy zdrowych zmysłach chcę być kojarzony z klubem na którego mecze przychodzi 500-800 kibiców z czego połowa pięknie demotywuje swoich piłkarzy oraz trenera do dalszego starania się, i nie mów mi o patologii którą ty tak dobrze znasz ponieważ zamiast zostawić ją w domu ty i twoi pobratymcy przynoście ją na stadion gdzie dajecie jej upust przez co cały klub staje się jedną wielką patologią. Nie będę wspominał nic o zarządzaniu klubu ponieważ to już kwestia na inny temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Spik8 ,wez czlowieku pojedz do Łodzi, do Krakowa, popatrz tam na kiboli , zastanow sie , odpocznij od monitorka, i dopiero zobaczysz co tam sie u nich w miastach dzieje, tam bys sie bal chodzic wieczorkiem bo bys kose dostal,od kibola z wisły albo Cracovi,tam robia burdy wyrywaja krzesełka itd, to o jakiej ty tu patologii mowisz?Jak pisałem wczesniej sa i u nas odpady,i jakies patologiczne zachowania, ale to nie sa wszyscy kibice , to ich juz obecnie tylko częsc,nie patrz na nich, prawdziwy kibic, stara sie o dobry wizerunek,ty bys chcial zeby bylo jak w kosciele?Mecz to emocje , niektorzy przeginaja fakt, ale to jest mniejszosc, a pozatym duzo sie zmienilo, przyjdz na mecz!!Zobacz,pisac każdy umie i wytykac, ale cos zrobic dla klubu ,to nie ma chetnych i skończcie juz pieprzyc te smuty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra chłopaki i dziewczęta, bo rozmywacie temat. To od kogo teraz po sezonie Spartakus kupuje licencje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No sory ale jak by avia była po drugiej stronie Bystrzycy to zapewne było by tak samo, i nie mówię o ostatnim sezonie tylko tych wcześniejszych mecze z LECHIA GDAŃSK czy Widzewem, i nie ma co porównywać sie z klubami ekstraklasy bo co mnie obchodzą inne kluby mnie interesuje motor i jego sprawy. Teraz patologia sie zmniejszyła i zmniejszać sie będzie bo pseudokibice nie będą mieli z kim się awanturować w IV lidze gdzie kibiców gość będzie z 10 może 5 co doprowadzi do takiej sytuacji że oni sami zrezygnują z dalszej "zabawy". Jestem za dobrym dopingiem i oprawą, wiem że naszych kibiców na to stać tylko trzeba wyeliminować kilka jednostek zbędnych i dociąć sie od nich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysia- a gdzie ty tu spartakus widzisz?Nikt nie wie o co ci chodzi, Motor gra tylko na ich licencji 2 ligi nic wiecej,wszystko inne , zarząd, nazwa, dryzyna jest to Motor S.A,wam sie w glowach namotało strasznie i nie zrozumieliscie o co chodziło z licencja Spartakusa chyba?Dokladnie spik, widze że zaczynasz kumaty sie robic,jasne że patologia jest zbedna, kiedy trzeba sie bic jak np było z żydzewkiem to niestety trzeba walczyc, ale robic na miescie z siebie głupa i na stadionie, to tego wiekszośc nie popiera, dlatego nie ma co patrzec na innych tylko robic swoje, a wtedy jak ludzie zobacza kiboli "spoko" to zmienia zdanie.Tylko czy sie utrzymamy w 2 lidze? Ja nie wiem ,kopacze nie dostają od ponad 2 miechow kasy za mecze , wiec napweno i psychike maja zrytą i nikt sie im nie dziwi,piłka nożna to jest przeciez show-business, i jak nie ma kasy klub to nie ma klubu krotko mowiac, wiec chodzi o kase i tyle w temacie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
invader napisał:
Marysia- a gdzie ty tu spartakus widzisz?Nikt nie wie o co ci chodzi, Motor gra tylko na ich licencji 2 ligi nic wiecej,wszystko inne , zarząd, nazwa, dryzyna jest to Motor S.A,wam sie w glowach namotało strasznie i nie zrozumieliscie o co chodziło z licencja Spartakusa chyba?Dokladnie spik, widze że zaczynasz kumaty sie robic,jasne że patologia jest zbedna, kiedy trzeba sie bic jak np było z żydzewkiem to niestety trzeba walczyc, ale robic na miescie z siebie głupa i na stadionie, to tego wiekszośc nie popiera, dlatego nie ma co patrzec na innych tylko robic swoje, a wtedy jak ludzie zobacza kiboli "spoko" to zmienia zdanie.Tylko czy sie utrzymamy w 2 lidze? Ja nie wiem ,kopacze nie dostają od ponad 2 miechow kasy za mecze , wiec napweno i psychike maja zrytą i nikt sie im nie dziwi,piłka nożna to jest przeciez show-business, i jak nie ma kasy klub to nie ma klubu krotko mowiac, wiec chodzi o kase i tyle w temacie!!!
"invader" , zapomniałeś , że MOTOR spadł z II ligi. I właśnie , aby tam grać , miasto wykupiło licencję od Szarowoli . Obecnie w II lidze gra klub z papierami SPARTAKUSA . Kowalskich czy Nowaków w Polsce też jest wielu , albo nie jeden piesek , ma na imię BUREK, AZOR .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...