Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

OKS 1945 Olsztyn – Wisła Puławy 1:1, uratowali punkt w 94 minucie

Utworzony przez kibic i motoru, 30 lipca 2011 r. o 22:35
Gratulacje dla Wiusły Puławy za remis w Olsztynie i mądrą gre -brawo za dojrzałosc beniaminka .Oby jutro Motor Lublin przywiózł pozytywny wynik z Pelikana Łowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po co jak z tej ligi nikt nie spada. ostatne miejsce - jak tanio, a daje to o czym wszyscy w tym klubie marza - utrzymanie (nie do konca pewne ale znajac zycie znow sie uda cos skubnac pod stolikiem). wazne zeby ni ebylo wynikow typu 4 czy 5 do zera. bo to juz nie sa przegrane tylko zupelna kompromitacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słaby mecz mysliałem że Giza umie troche więcej ale moim zdaniem to bardzo słaby zawodnik aby dzisiaj Motorek wygrał powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Wisły Puławy za 1 punkcik ,internauto [janek] Giza to dobry zawodnik król strzelcow 3 ligi 25 bramek a nie każdy piłkarz w kazdym meczu gra na swoim poziomie -liczy sie cały zespół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Wisła zagrała w podanym składzie dostałaby walkowera za brak dwóch młodzieżowców przez cały mecz. Najpierw sprawdź dopiero pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do opserwator ja nie twierdze że Giza w tamtym sezonie grał zile ale to co pokazał w Olsztynie to trener powinien go posadzici naławce a wogule to wszyscy grali padache
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez cały mecz grało 2 młodzieżowców: Kursa '93, Kozieł'92 ponadto Olszak '92, Giziński '92
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek6321 napisał:
do opserwator ja nie twierdze że Giza w tamtym sezonie grał zile ale to co pokazał w Olsztynie to trener powinien go posadzici naławce a wogule to wszyscy grali padache
O kurde!!!!!!!!!!!!!Janek!!!!!!!!!!!!!OJCZYZNA POLSZCZYZNA!!!!!!!!!!!!!Ja pierdziu!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...