Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orion Niedrzwica – POM Iskra Piotrowice 0:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 listopada 2017 r. o 19:27 Powrót do artykułu
29 czerwca 2017 (Dziennik Wschodni): Odchodzący trener Granitu "Przez pięć sezonów prowadziłem Granit jako trener i nie mam sobie nic do zarzucenia. Uważam, że w ostatnich dwóch latach osiągnąłem z tym zespołem bardzo dobre wyniki. Ósme miejsce, które zajęliśmy w minionym sezonie to maksimum możliwości tej drużyny. Boję się jednak, że bez wzmocnień ten klub będzie skazany na walkę o utrzymanie – dodaje Stępień" Czy wzmocnieniem okazało się: A. zwolnienie trenera Stępnia B. zatrudnienie trenera Gieresza C. odejście zawodników Sobkowicza i Stępnia D. przyjście nowych zawodników D. odpowiedzi A-D prawidłowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobkowicz w POMie już rozwala drużynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba kolego się żle czujesz.To POM jest liderem właśnie ze Stępniem i Sobkowiczem w składzie.Obaj też mają najwięcej bramek .Obudź się.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba ta bychawa za***y wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...