Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy trening Pawła Bugały w Orionie Niedrzwica

Utworzony przez xxx, 29 marca 2011 r. o 21:23
Gorczyca P niech bawi dziecko jak zrobił he a młody gorczyca to pajac do picia he a szymuś to ciota he. tak jest prawda o burakach trzech z niedrzwicy d. do roboty starzy kasy wam w domu nie dadzą kopać doły cwele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorczyca P niech bawi dziecko jak zrobił he a młody gorczyca to pajac do picia he a szymuś to ciota he trzech najwiekszych buraków w niedrzwicy d:) starzy wam kasy nie dadzą bo nie mają do roboty doły kopać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 5-lidze kasa!!! to chyba jakaś kpina.Do kopania ale rowów będzie kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym wieku to ten Bugała to sobie w dziadka niech lepiej pogra Panie Kozłowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A juniorzy jada do Wierzbicy w sobotę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Gorczyca P niech bawi dziecko jak zrobił he a młody gorczyca to pajac do picia he a szymuś to ciota he. tak jest prawda o burakach trzech z niedrzwicy d. do roboty starzy kasy wam w domu nie dadzą kopać doły cwele
Chłopie jak masz coś do nich to powiedz im to w twarz a nie szczekasz na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sasd napisał:
Chłopie jak masz coś do nich to powiedz im to w twarz a nie szczekasz na forum.
Do nich to już teraz nikt nic nie ma-mamona zasłania ich widok. Ich też już w klubie nie ma i niech tak zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się szmacić na starość. PRZECIEŻ CAŁY TAK BOGATY DOROBEK STRACI DLA JAKIEGOŚ TKKF, JAK WYPOWIEDZIAŁ SIĘ KozłowskI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
w tym wieku to ten Bugała to sobie w dziadka niech lepiej pogra Panie Kozłowski.
Zobaczymy na boisku !,na pewno jest piłkarsko lepszy od "naszych gwiazdeczek" opisanych w/w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
orion napisał:
Tak się szmacić na starość. PRZECIEŻ CAŁY TAK BOGATY DOROBEK STRACI DLA JAKIEGOŚ TKKF, JAK WYPOWIEDZIAŁ SIĘ KozłowskI.
Czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną-Kozioł wcale tak nie mówił o obecnym Orionie.Myślałeś że będą WAS błagać na kolanach a Wy znowu na kacu będziecie trenować grać i liczyć kasiorę !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna im to powiedziec w oczy skoro oni boją sie z domów wychodzić?hahaha,są ganiani wszędzie!wielkie gwiazdorstwo...skoro tacy swietni jestescie to dlaczego teraz nikt was nie chce tylko perla borzechow?w dupach wam sie poprzewracalo gwiazdeczki w rozowych koszulkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawi mnie ta sytuacja w Orionie Niedrzwica. Ciekawe czy władze gminy Niedrzwica z panem wójtem Kuną będą skłonne dalej łożyć gminna kasę na to wszystko. Zespół ten miał sławić naszą gmine, a co teraz się dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie chcecie im to powiedziec w oczy to podpisujcie post imieniem i nazwiskiem. Pewnie żadnego odważnego nie będzie.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej klasie rozgrywkowej,a już na pewno w takim klubie jak ORION powinny być zasady podobne jak np.w Wieniawie czy Łukowie(od tej rundy)-pieniądze jak są to leżą na boisku,jak ich nie ma gramy w klasie rozgrywkowej na którą nas stać.Na inne zasady nas po prostu nie stać i im prędzej dotrze to do kibiców, piłkarzy, działaczy (ich wybujałe ambicje pozwalają wydać więcej niż mają)itp tym szybciej klub stanie na nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remik napisał:
jak mozna im to powiedziec w oczy skoro oni boją sie z domów wychodzić?hahaha,są ganiani wszędzie!wielkie gwiazdorstwo...skoro tacy swietni jestescie to dlaczego teraz nikt was nie chce tylko perla borzechow?w dupach wam sie poprzewracalo gwiazdeczki w rozowych koszulkach
W du*** to tobie po przewracali iak nosiles ROZOWO KOSZULKE ZAPRASZAM na mecz iak ci starczy odwagi juz raz pokazali scie na meczu z BELZYCAMI JACY z WAS KIBOLE ZE ZAWODNICY WALCZYLI O FLAGE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naucz sie poprawnie pisac analfabeto bo widze ze w szkole i w piłke gówno, nie jestem kibicem orionu jestem tylko mieszkańcem gminy a to że wy tylko po wiejskich dyskotekach potraficie jeździć i ze jesteście grupką frajerów ktora osobie ktora poleje wam kieliszek wódki jestescie sklonni tylek wylizac to już nie moja wina. i jestem pewny ze jak bursztynowy prezes postawi flache na stół to skoncza sie wasze dąsy i pretensje o pieniadze bo wiekszych choragiewek i ludzi bez honoru od was w gminie ciezko spotkac,chroniliscie na przesluchaniach i w dochodzeniu byłego prezesa pana Z. i jego otoczenie ktore znowu dochodzi do wladzy w orionie a teraz ci panowie wypieli sie na was...taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walkir napisał:
naucz sie poprawnie pisac analfabeto bo widze ze w szkole i w piłke gówno, nie jestem kibicem orionu jestem tylko mieszkańcem gminy a to że wy tylko po wiejskich dyskotekach potraficie jeździć i ze jesteście grupką frajerów ktora osobie ktora poleje wam kieliszek wódki jestescie sklonni tylek wylizac to już nie moja wina. i jestem pewny ze jak bursztynowy prezes postawi flache na stół to skoncza sie wasze dąsy i pretensje o pieniadze bo wiekszych choragiewek i ludzi bez honoru od was w gminie ciezko spotkac,chroniliscie na przesluchaniach i w dochodzeniu byłego prezesa pana Z. i jego otoczenie ktore znowu dochodzi do wladzy w orionie a teraz ci panowie wypieli sie na was...taka prawda
jak nie jestes kibicem to pewnie jedno z dwoch albo narkus zND albo FRAJER z NK co gowno zna sie na pilce a uwaza sie za wszechwiedzacego!!!!!ujawnij sie w sobote na meczu i powiedz to w oczy!!!! TO ty jestes FRAJEREM bez Honoru skoro piszesz anonimowo!!!!!w PAMPERSIE przed komputerem najbezpieczniej!!! wzioles przyklad z porzedniej wladzy klubu GRATULUJE odwagi ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się kończy 4 liga na wsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...