Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PIłka nożna: Afera na meczu klasy A w Kraczewicach, kibic skopał sędziego

Utworzony przez ~monia~, 5 listopada 2009 r. o 15:25
No tak najlepiej ukarać klub, który i tak kasy nie ma. A może tak kibica ukarać karą grzywny? wtedy pomyśli zanim coś zrobi. Przez takich pseudokibiców cierpią piłkarze. Chociaz sędziowie czasami zasługują na porządnego kopa w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe zdarzenie mocno podkoloryzowane. Byłem na meczu, jechałem z razem z drużyną. Człowieka nie znam, tym bardziej nie jechał on razem z nami. Skopanie?! To podobno był ruch nogą w stronę sędziego. Nie usprawiedliwiam tego ale tu chyba ktoś chce robić z igły widły. Co do sankcji to gospodarze nie są bez winy bo powinni zabezpieczyć porządek na meczu i ogrodzić boisku. Ani jednego, ani drugiego nie było śladu. Co do sędziego to jedno słowo DNO, pomyłki w obie strony. Widziałem go parę razy "w akcji" i ani razu nie wywiązywał się dobrze ze swoich obowiązków. Trener popełnił błąd dyskutując z sędzią, bo to nie pierwszy zatarg obu panów, ale sędzia ma chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie i nie przyjmuje do wiadomości swoich oczywistych błędów. Tyle ode mnie, może za obszernie ale cała sprawa mnie irytuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie czrnuch tak sedziowal ze puscily komus nerwy to normalne ze patalacha daja do sedziowania a on niema o tym zielonego pojecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- kibic nie wbiegł na boisko - kibic nie przyjechał autokarem z innymi kibicami Garbarni (ewidentne kłamstwo sędziego) - kibic nie skopał sędziego; tak jak pisał Tyson był to ruch nogą w stronę sędziego (możliwe, że nie było kontaktu cielesnego między kibicem a arbitrem) - jak to możliwe, że klub dostaje sankcje za to, że sędzia bał się kibica (winien poprosić trenera gospodarzy by ten wezwał policję; ostudziło by to zapędy kibiców) - Poraj Kraczewice nie mają stadionu przystosowanego do rozgrywek (brak grodzenia miedzy boiskiem a trybunami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też byłem na meczu i z przykrością muszę stwierdzić, że Oniszczuk się do sędziowania nie nadaje. Jest po prostu totalnym nieudacznikiem. Tłumaczenie po faulu na zawodniku wychodzącym na czysta pozycję, który został skoszony równo z trawą brzmiało: nie widziałem kto to był i dlatego nie dałem kartki, a powinna być czerwona. Mam nadzieję, że waćpan sędzia przeczyta to i zastanowi się nad sobą, żeby już nikogo nie irytować swym nieudacznictwem. tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-karanie zespołu, który gra na wyjeździe za zachowanie kibiców na stadionie gospodarzy ???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdury?????Byłem na tym meczu i to co ten pseudo sędzia napisał to skandal!!!!Po pierwsze sam brałem piłkarzy na mecz moim prywatnym samochodem ponieważ ze względu na gabaryty busa nie wszyscy się zmieścili,więc jakim cudem niby miałby się tam znalezć jakikolwiek kibic...Po drugie sędzia nawet nie został pogłaskany,przerwał mecz dlatego,że wymknął mu się spod kontroli.Fatalnymi decyzjami podgrzał atmosferę:20 kibiców obydwu zespołów obecnych na meczu prawie zaczęło się bić między sobą.Po trzecie poziom sędziowania na każdym meczu A klasy jest fatalnie beznadziejny, ze względu na brak sędziów w lzpn posiadających jakiekolwiek umiejętności.Szkoda zawracać sobie głowę opisywaniem sędziów w wydziale dyscypliny,bo wiem z pierwszej ręki,że nawet nikt tego nie czyta,traktując ludzi kochających futbol jak szmaty.Walka z korupcją niestety nie sięga do niższych lig więc tylko czekajmy na jakiś prawdziwy lincz,po którym może coś się zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Sędzia nie uznał nam bramki i gwizdnął im karnego - ok, ma prawo, tak to ocenił. Ale jak zawodnik wychodzi sam na sam z bramkarzem to jest czerwień, a "sędzia" powiedział, że nasz zawodnik był faulowany przez dwóch przeciwników, ale nie wiedział komu ma pokazać kartkę (i mówimy tu tylko o żółtej, według niego). 2. Brawo dla gazety, którą czyta tyle ludzi za: "skopał sędziego"(he sędzia leżał i go skopał i "jechał z drużyną autokarem" haha, p. Urbański żyje w czasach komuny, bo teraz się jeździ busami. Ten kibic nie jechał z zespołem i nigdy nie jeździł, gdyż posiada własny środek transportu. Nazywam to wierutnym kłamstwem sędziego!!! 3. Jednak PZPN=LZPN , dopuszczajmy takie śmieszne boiska, to polska piłka pójdzie szybko do piachu. Maluteńkie, powykrzywiane ławki , na których siedział "ów" kibic, 1m lub 2m od linii bocznej. Oczywiście nie ma mowy o jakimkolwiek ogrodzeniu boiska! No i ZERO PORZĄDKOWYCH WYMAGANYCH NAWET W TAKIEJ LIDZE!! Była pomoc medyczna która chciał się z nami bić! hehe! 4. Sędziemu Oniszczukowi - już dziękujemy za sędziowanie! 5. A całe zamieszanie zaczęło się od sytuacji, gdy zawodnik Garbarni został dotkliwie sfaulowany w polu karnym(musiała być udzielona pomoc medyczna), lecz sędzia główny i boczny nic nie widzieli, powiedzieli "czyściutko". Wtedy trener gości nie wytrzymał właśnie... Widać chyba emocje w moim komentarzu ...ale to co się wyrabia to jest lekka (a raczej ciężka) przesada dla moich nerwów, pewnie wrzody będę miał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SKANDAL!!!! PRZEDEWSZYSTKIM GOSPODARZ SPOTKANIA POWINIEN ZABEZPIECZYĆ BEZPIECZEŃSTWO SĘDZIOM, PIŁKARZOM ,KIBICOM JEŻELI SIĘ Z TEGO NIE WYWIĄZAŁ POWINIEN ZOSTAĆ UKARANY , TAKIE SĄ PRZEPISY A LEŚNE DZIADKI Z LZPN-U Z ZE STARYM UBEKIEM NA CZELE MAJĄ GDZIEŚ TO WSZYSTKO , RAPA I KOLESIE NA EMERYTURĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawało mi się, że w takich przypadkach od karania jest policja i sąd, związek piłki nożnej jest od rozwoju piłki nożnej. Wyszło, że lzpn jest związkiem zawodowym sędziów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dajcie spokój, przyjeżdża na mecz wystraszona chudzinka, marzy tylko by dostać kasę i pojechać do domu, a jak ktoś mu zwróci uwagę że źle sędziuje to się obraża, kończy mecz i jedzie się poskarżyć do wuja w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za co te 3 pkt? ehh pozdro dla Garbarnii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bylo go naprawde skopac to przynaimniej kara bylaby zasluzona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z LZPN po co są 4 grupy A klasy jak ok.50 % drużyn nie spełnia podstawowych warunków (brak szatni,natryskow,a nawet odpowiednich boisk),zrobic prawdziwą weryfikację i dopuscic tylko te druzyny, ktore beda spełniać warunki. Jak mozna grac 10 meczow w rundzie(2 miesiące),a potem pół roku przerwy.Ale czy to kogoś w LZPN obchodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na meczu i ten sędzia nie panował w ogóle nad piłkarzami, a nawet premiował brutalną grę. Tak jak pisali inni, nieuznana bramka i nieodgwizdanie karnego to ewidentne błędy sędziego. Ponadto w nieszczęsnej 57 minucie powinien być drugi karny dla nas (ale też go nie odgwizdał) - nasz piłkarz wychodził na czystą pozycję i został skoszony od tyłu, a nawet ryknął z bólu. Potem wyrzucił naszego trenera za to, że ten grzecznie zapytał się czemu nie było karnego, a następnie jeden z kibiców (nie znam go, więc tym bardziej została wyssana z palca informacja o tym, że jechał naszym busem) zwrócił mu uwagę i pokazał ruchem nogi, że ten tak mu wszedł, ale na pewno go nie dotknął. Na koniec dodam, że w niedawnym meczu Mazowsze Stężyca - KS Drzewce, ONISZCZUK POKAZAŁ ZAWODNIKOM DRZEWC 9 ŻÓŁTYCH i 2 CZERWONE kartki, ale mimo tego wielkie PRETENSJE oprócz piłkarzy Drzewc MAJĄ TAKŻE GRACZE MAZOWSZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://garbarniakurow.nstrefa.pl/galeria/m...ageViewsIndex=1 - to ten drukarz, warto żeby zaprosić go do cyrku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Marian Jak czytam Twoje wypociny to nie wiem czy śmiać sie czy płakać. Zaczne od tego, że nie znam tego sędziego a o całym zajściu wiem tyle ile przeczytałem w tym artykule ale nie na tym chciałbym sie skupić. Po pierwsze zakończenie zawodów zależne jest od sędziego jeśli poczuł sie zagrożony miał do tego prawo (inna sprawa, że zapewnić mu bezpieczeństwo powinien organizator zawodów ale i obie dużyny znajdujące sie na boisku) Po drugie poziom sędziowania jest jaki jest nie wnikam ale skoro taki z Ciebie kozak sam wyjdź posedziuj dwa-trzy mecze i zobaczymy co wtedy powiesz. Siedzac na ławce i pier***ić za przeproszeniem głupoty każdy umie....... niestety takich pseudoznawców jak Ty jest na pęczki. Po trzecie i tu mnie najbardziej rozwaiłeś chłopie gdzie Ty na A Klasie masz jakałs korupcje czasami nawet wody nie przyniosą o czym Ty mówisz. Taka Moja rada jeśli juz sie wypowiadasz na jakis temat to miej o tym pojęcie znajdz sobie forum kulinarne i tam wylewaj swoje smutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie badzcie smieszni karny dla Poraju byl jak najbardziej zasluzony , bramka dla Garbarni nie byla uznana poniewaz zawodnik trzymal lokiec na plecach obroncy odpychajac go ,a zawodnicy sami wiedza o tym najlepiej , a kibic napewno byl od nich , bo chyba kibic Poraju nie naublizalby sedziemu i nie wszedl na boisko za to ze sedzia nie gwizdnal karnego Garbarni ktorego wcale nie bylo , raczej by mu za to dziekowal... takze zastanowcie sie co piszecie bo robicie z igly widly a mozliwe ze wcale nie widzieliscie tego meczu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
berson napisał:
Ludzie nie badzcie smieszni karny dla Poraju byl jak najbardziej zasluzony , bramka dla Garbarni nie byla uznana poniewaz zawodnik trzymal lokiec na plecach obroncy odpychajac go ,a zawodnicy sami wiedza o tym najlepiej , a kibic napewno byl od nich , bo chyba kibic Poraju nie naublizalby sedziemu i nie wszedl na boisko za to ze sedzia nie gwizdnal karnego Garbarni ktorego wcale nie bylo , raczej by mu za to dziekowal... takze zastanowcie sie co piszecie bo robicie z igly widly a mozliwe ze wcale nie widzieliscie tego meczu..
CHŁOPIE TY CHYBA BYŁEŚ NA INNYM MECZU ALBO NIE ZNASZ SIĘ NA PIŁCE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
berson, Ty wieśniaku! Faulu przy nieuznanej bramce nie było, 2 karne dla Garbarni, których ch*** nie odgwizdał były ewidentne. Jedyne, co ci mogę przyznać to to, że karny dla po(s)raju był podyktowany słusznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...