Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłka nożna: Kluby nie chcą płacić LZPN za pracę obserwatorów. Klasa A będzie zwolniona?

Utworzony przez wybiorę im jaja, 4 lutego 2010 r. o 12:22
A prezes Lato przed pamiętną próbą odwołania go w grudniu ubiegłego roku zwolnił z opłat za sędziów wszystkie kluby ekstraklasy ! No i jak tu nie jebać pezetpeenu??? Łupią biedaków, a bogatym włażą w dupę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybiorę im jaja napisał:
A prezes Lato przed pamiętną próbą odwołania go w grudniu ubiegłego roku zwolnił z opłat za sędziów wszystkie kluby ekstraklasy ! No i jak tu nie jebać pezetpeenu??? Łupią biedaków, a bogatym włażą w dupę!
Ja wyczytałem, że nawet I liga nie będzie płacić http://ekstraklasa.net/news,20565,orange_1..._na_wiosne_.htm "Dodatkowo wszystkie kluby, które nie zalegały z opłatami w PZPN będą wiosną zwolnione ze wszelkich opłat za delegatów i sędziów. Oznacza to, że każdy z regularnie płacących wszystkie składki zespołów zaoszczędzi około 40 tys. złotych." Ale granda, mają nas na prowincji za frajerów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrze na takiego Burka (na zdjeciu) do mi się fudbol czkawką odbija!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zamościu już od chyba od 3 lat Związek płacie za obserwatorów, a w PZPN i LZPN dopiero o tym myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...