Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarz Motoru zatrzymany w sprawie korupcji

Utworzony przez Inicjal, 12 maja 2009 o 08:36
Widac, ze jak sie chce to "Ustawa o ochronie danych osobowych" jest realizowana...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wszytkich wyłapć z byłej 4 ligi i zakaz pracy w środowisku piłkarskim przedwszystki młodzierzy
0
Ależ ten MŁOTOR to dziady.Wstyd mi że taki zespół jest w Lublinie.Wszystkich niech ich pozamykają.
0
motorowcy uczcijcie kolejny sukces motoru, nawpier.... kilku osobom na ulicy, moze jakiś telefon?? :]
0
Bez lądowania meteorytu w okolicach Zygmuntowskich, nic się nie da zrobić. Zarząd wypłaca sobie po kilka tysięcy m-nie(niewiele robiąc- Sadowski nie prowadzi treningów 2 zespołu a kasę bierze), a piłkarzom co 3 m-ce. Pamiątki i akcesoria klubowe niezastrzeżone, gROSZEK zarabia na marce klubu. Tu nie są winni piłkarze. W życiu nie chciałbym pracować w takiej firmie- połączenie ludzi z piłkarskich zaklętych rewirów z kibolami-bandytami wykorzystującymi młodych do swoich złotych interesów. Przykre i tragiczne. Dla mnie Motor nigdy nie był rozrywką dla prostego ludu. Szkoda
0
Grzegorzu K szykuj szczotkę do zębów bo ci się niedługo przyda bardzo oj bardzo.
0
No to teraz Motor pewnie uplasuje się już w krajowej czołówce - ale korupcyjnej. Może to jest odpowiedź dlaczego Motor nie zdobywa bramek. Kto następny wybierze się do Wrocławia bądź co bądź miasta zaprzyjaźnionego z Motorem.
0
tomek uważaj bo tobie mamusia w p.....l jak się nie poprawisz w nałuce pozdrawiam kibiców Motorku
0
jedna jaskółka wiosny nie czyni, przypomnę iż w Lechu zarzuty zostały przedstawione Reissowi ikonie klubu i nikt nie myśli o jego degradacji poza tym pan prezes Lato zapowiedział abolicje dla wszystkich klubów, przykre jest to iż w Polsce tak się dzieje i nie tylko w Motorze ale to pozostałości po PRL epoce wszech obecnego przekupstwa nic mam nadzieje ze te wydarzenia nie wpłyną na naszych piłkarzy źle i jutro udowodnią że są w stanie wywieść zwycięstwo a choćby remis z Kielc ale to już obejrzę sobie na żywo...
0
I bardzo dobrze powinni dać ci 30lat pierdla Marcin i całej tej bandzie hahahahaha brawo aby was więcej wyłapali
0
spokojnie Motor ma też i normalnych kibiców!!! MY zawsze będziemy z klubem!!! poza tym co wy się tak czepiacie w każdym klubie są lepsi kibice i gorsi każden daje za przykład Lecha bo sielanka na trybunach a czy to znaczy że nie ma bandytyzmu... no właśnie, a i jeszcze jedno wypisując bzdury na różnych forach że kibice źli, że to bandyci to znaczy że mieszkają gdzieś ci ludzie w Lublinie i jak ktoś obcy się tak oczyta pomyśli zaścianek, miasto bandytów i po co taką renomę robić miastu a później narzekać że źle ... reasumując nie pasuje ci Motor przynajmniej nie piszcie bzdur bo nie wszyscy w klubie są źli, tak jak zresztą i kibice po prostu klub jest źle zarządzany zatrzymał się na latach 90' organizacyjnie... aha i jeszcze jedno to co napisałem powyżej nie dotyczy Hamburga bo oni nie mogą się powstrzymać żeby coś napisać, bywa...
0
b napisał:
jedna jaskółka wiosny nie czyni,
Chyba SIKORKA buahahahahahahahaha
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: