Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarze Wisły dostali zgodę na grę w Puławach

Utworzony przez kibic i motoru, 18 lutego 2011 o 21:45
Prezessie nalezy przygotowac trybuny chociaz na 500 osób przeciez to sa pieniązki dla klubu zawodników nie róbcie wiochy Wisła Puławy powinna zdobyćhistoryczny wynik i awansować w brew przeciwnikom i malkomentom.Dlatego warto się zastanowićjuż teraz bo w razie czego mozecie hociaz 1 mecz zagrać w Lublinie na Zygmuntowskich
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja mam pytanie: Kto zapłaci za rehabilitację zawodników, którym wysiądą stawy po grze na sztucznej nawierzchni? Ja już wiem - w meczu z Wisłą biorę WOLNE !!! LZPN nie ma prawa zezwolić. Jeśli zezwoli to udowodni tym samym swoją słabość, ponieważ już kilkukrotnie odrzucał innym zespołom grę na sztucznej nawierzchni więc czemu ma zmienić zdanie w stosunku do Puław? Wyjątki? Jakim prawem, ktoś chce oszczędzić kosztem zdrowia zawodników !!!!!!
0
A CZY KTOS ROZSĄDNY PRZEMYSLAŁ TA PROPOZYCJĘ POD KATEM INNYCH KLUBOW CZY KTOŚ ZMUSI INNE KLUBY KTORE CAŁY SEZON BEDA GRAŁY NA TRAWIASYCH BOISKACH DO NAGLEGO PRZESTAWIENIA CELEM ROZEGRANIA JEDNEGO MECZU . NAMAWIAM KLUBY DO OPROTESTOWANIA TEJ PROPOZYCJI
0
popieram protest - nigdy na szkolnym boisku , niech dzieci tam grają !
0
xpc napisał:
popieram protest - nigdy na szkolnym boisku , niech dzieci tam grają !
Tylko to szkole boisko jest boiskiem pełnowymiarowym 62x105
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: