Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Rzepka (GKS Bogdanka): Jesteśmy poniewierani przez sędziów

Utworzony przez leo, 15 kwietnia 2013 o 10:25
No tak... ! Bogdanka padła ofiarą spisku... Śmiech ! Panie trenerze, niech pan powie swoim zawodnikom, żeby zamknęli jadaczki w czasie meczu i zaczęli grać to może i kartek będzie mniej. Teraz po każdym meczu, wszyscy niewinni i wielce pokrzywdzeni, przez sędziów. Nikitovic.. koleś załatwił kiedyś na sparingu kolano młodego chłopaka, tak że ten musiał skończyć karierę zanim jeszcze zaczął i nawet go nie przeprosił. Więc jego doświadczenie to akurat tutaj nie jest żadnym argumentem...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak z Miedzią sędzia wyrzuca trzech piłkarzy z drużyny to ok jak naszych to mafia zmowa wszyszcy się uwzieli na Górnika. A moze trzeba spojrzec na siebie co ja umię co nauczyłem tych kopaczy jak ich przygotowałr do sezonu.Ale kontrakt jest dobry moze bardzo dobry to orzuczać błotem na wszystkich i na wszystko tylko nie na siebie tylko tyle honoru p trenerze?
0
Tęgie lanie do czegoś zobowiazuje!! A Pan ,Panie trenerze obwinia sędziów a nie swój zespół!!!! Co to ma być?? 5:0 to nie jest efekt sedziego to jest nieudolność Pańskiego zespołu i jego mizernej gry!!
0
Bogdanki polega na kopnij, biegnij. Myślałem, że już w XXI wieku tak się nie gra a jednak. Ta drużyna to jest tylko po to aby prezes i trener i parę osób w około miał dobrze płatną robotę. Zatrudnia się piłkarzy po wiadomo jakim "systemie" zamiast rekrutowac chłopaków z regionu. Taki Nowak to ma tutaj jakąś ratowniczą przystań? Zamknąc ten klub bo dla kibiców napewno nie grają. Dla tej garstki 200 osób.
0
Gra nie przypomina wogole gry w 1 lidze:obrona dziurawa z kazdej strony,napastnicy nie potrafia przetrzec sie pod bramke rywali,zero pomyslu na gre w srodku i budowaniu akcji!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: