Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotruk: Nie potrzeba nam wiele do szczęścia

Utworzony przez lublin, 29 grudnia 2009 r. o 13:53
Oby Panie Piotruk nie był Pan takim prezesem jak w Lubliniance. Ale niestety tak to wygląda. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie zycze wszystkiego najlepszego ale lepiej walczyc jak ma sie 2 druzyne w regionie mam na mysli Motor ktory moglby odebrac punkty rywalon .Prosimy o wsparcie zawodnikami sasiada z za miedzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny analfabeta tym razem bez spódnicy. "Chcemy bić się o awans" boże jak ja nienawidzę ciemnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiacie się chłopa. Prezes jak Prezes. Lepszy od kobity. Przecież wiadomo, że o obsadzie Prezesa w Klubie decyduje Kopalnia. Wybór w drodze konkursu to lipa. Nie są itotne kwalifikacje tylko liczy się układ i kontakty z kolesiami. To samo jest w GKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znawcy...Wszędzie Was pełno na forach. Do ~lublin~ : Co Piotruk mógł zrobić w takim klubie jak Lublinanka?? NIe wiesz, że z próżnego nawet Salomon nie naleje?? Prezes to nie jest jedyny człowiek odpowiedzialny za klub. Jest jeszcze reszta zarządu. Co do osoby Pana Piotruka jestem pewny, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Kibic Górnika i piłki nożnej. Takich ludzi potrzeba, a nie takich jak poprzedni prezesowie. Pani Łojko nie wiedziała zapewne nawet na czym polega spalony...(takie żarty można było usłyszeć w klubie). Jestem także jak najbardziej za wypożyczaniem zawodników nie mieszczących się w składzie do Motoru. Ale nie jako dobry wujek - wypożyczyć do Motoru i jeszcze płacić im pensje. Jeśli Motor znajdzie fundusze na pensje dla zawodników proszę bardzo. Lepiej żeby ogrywali się w pierwszej lidze niż w rezerwach. Wszystkim kibicom z regionu życzę jak najlepszego pod względem sportowym roku 2010.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...