Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po piłkarzach czas na działaczy. Czyli ciąg dalszy skarg na LZPN

Utworzony przez pusty_śmiech, 18 grudnia 2013 r. o 16:42
hahahahaha, pękam ze śmiechu, czytając te żale, jeśli chłop uważa, że zasłużył się lubelskiej piłce awansami z klasy B do okręgówki, to ja mu szczerze gratuluję, hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może popełniono błędy robiąc listę gości, ale publiczne upominanie się o zaproszenie czy wręcz urąganie, że takowe nie zostało do kogoś skierowane to po prostu porażka - gdzie honor, ambicja i poczucie godności? Mentalność pospolitego szczura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu TY jeszcze masz czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś pusty, praca społeczna prezesów klubów amatorskich jest niedoceniana a w przeciwieństwie to darmozjadów związkowych robią to za darmo a nawet dokładają swoją kasę, w zamian nie dostają nic, nawet zaproszenia raz na 10 lat na imprezę no bo lepiej dać wejścówkę koledze biznesmenowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszne uwagi działaczy choćby z A klasy zapomniano o nich i nie tylko .Wnisek prosty Bartnik tylko Karierowicz a nie działacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo, to bzdura, bo zaproszenia otrzymali Prezesi wszystkich 287 Klubów w LZPN. Proszę Pana Redaktora o przedstawianie opinii 2 stron, a nie tylko jednej, wtedy jest ona rzetelna.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się dziwię dlaczego nie zostali zaproszeni wszyscy kibice. przeciez to ich zasługa ze w piłce są pieniądze. dleczego Dlaczego DLACZEGOOOO! to kompromitacja związku że ich nie zaprosił. brawo dziennik takie afery trzeba nagłaśniać. BRAWO. czas napisać po zawodnikach i działaczach przyszedł czas na kibiców :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/satelita Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 1m.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem dla zniesmaczonych i niezadowolonych, trzeba zrobić Jublieusz 100 lecia LZPN na... nowym (tym co jest teraz budowany) Stadionie Miejskim w Lublinie... hahahahaaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minęły czasy, gdy w Dzienniku Wschodnim a wcześniej Sztandarze Ludu pracowali rzetelni dziennikarze, którzy byli przede wszystkim PASJONATAMI piłki nożnej. Wiedzana temat lokalnego sportu i umiejętności dziennikarskie piszących w DZienniku Wschodnim jest na żenująco niskim poziomie. Klasa B...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minęły czasy, gdy w Dzienniku Wschodnim a wcześniej Sztandarze Ludu pracowali rzetelni dziennikarze, którzy byli przede wszystkim PASJONATAMI piłki nożnej. Wiedzana temat lokalnego sportu i umiejętności dziennikarskie piszących w DZienniku Wschodnim jest na żenująco niskim poziomie. Klasa B...
  naucz czytac sie ze zrozumieniem zapodanych tekstów DZIENNIK WSCHODNI --najlepszy i REDAKTORZY tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naucz czytac sie ze zrozumieniem zapodanych tekstów DZIENNIK WSCHODNI --najlepszy i REDAKTORZY tez
Podaj adres mailowy, to prześlę listę tegorocznych wpadek "dziennikarzy" DW - wpadek, którymi zdradzają swą niewiedzę na temat lokalnego sportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj adres mailowy, to prześlę listę tegorocznych wpadek "dziennikarzy" DW - wpadek, którymi zdradzają swą niewiedzę na temat lokalnego sportu.
  Panie   Trenerze ja nie mam czasu Pan też czasami sie przejezycza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/polozenietel Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie   Trenerze ja nie mam czasu Pan też czasami sie przejezycza
Ja nie mówię o przejęzyczeniach, takie w pełni rozumiem. Mam na myśli błędy rzeczowe, wynikające z niewiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/polozenietel Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...