Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poczuj moc Motoru, konkurs dla kibiców klubu z Lublina

Utworzony przez lol?, 20 maja 2009 r. o 00:07
500 zł za zaprojektowanie etykiety hahahaha kpiny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam błąd ortograficzny w tytule. "Zaprojektuj" się pisze przez "u" otwarte (zasada -uj, uje nie kreskuje.., redaktorzy....powinni mi zapłacić za korektę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ma propozycję na nazwę "MOTOROWY BANKRUT CZEPIA SIĘ POMYLONYCH POMYSŁÓW ABY ZMARTWYCHWSTAĆ" Nazwa może przydługa ale chwytliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jahó napisał:
ja ma propozycję na nazwę "MOTOROWY BANKRUT CZEPIA SIĘ POMYLONYCH POMYSŁÓW ABY ZMARTWYCHWSTAĆ" Nazwa może przydługa ale chwytliwa.
Ja bym zmienił to na "deb***E Z AVII ZAZDROSZCZĄ NAM I-LIGI" chwytliwe i bardzo na czasie dla takich osób jak ty. ALe nie dla psa kiełbasa i niedługo wasza afiunia będzie na ostatnim miejscu w tabeli B-klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąłbym udział w konkursie tylko nie wiem jak można napój zaprojektować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie czaje !! przeciez napój już jest od dawna Perła z browaru nr.2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygotuję DŻYN ze SZYCZYN! (I wygram 500 zł!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...