Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoń 07 Lubartów połączy się z Perłą Rokitno?

Utworzony przez Kibic, 6 lipca 2012 o 11:53
Tylko nie połączenie Perły z Pogonią!!! To jest bez sensu! Perła ma już swoją zgraną pakę, dobrze im idzie i niech tak zostanie! Myślę że większość piłkarzy z Rokitna nie chce się łączyć. A skoro Pogoń nie ma składu i są problemy to niech zrezygnują w ogóle z gry, rozwiążą klub i spokój. Myślę że to zły pomysł i prędzej czy później będą tylko problemy i konflikty w klubie. Szkoda że Rokitno się zgodziło na takie połączenie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie redaktorze, jak pan nie wie ile Radzewicz ma lat to niech pan w ogóle tego nie piszę!!! Chłopak skończył dopiero co 19 lat a pan po raz kolejny robi z niego 20 latka. Porażka!
0
Aftyka co Ty robisz człowieku?kasa?
0
mysle ze pilkarze obu klubow nie maja checi sie laczyc, to chory wymysl dzialaczy
0
www.ksdabrowica.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: