Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoń Siedlce - Motor Lublin 2:1

Utworzony przez Gość, 19 września 2012 r. o 19:47
[']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baletmistrze dały popis........nic z tego nie będzie.....trzeba ten sezon pogrzebać.. Tylko Motor !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świerczewski czy ty masz honor poniżać RKS Motor Lublin.Moja babcia miała by takie wyniki jak pan Świerczewski.Wstyd cała Polska się Śmieje chcesz punty wybież Motor za przeciwnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..a może jak by im stadion wybudował to będą lepiej grac...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co płakać, przynajmniej Wisła Puławy godnie reprezentuje Lubelszczyznę obejmując fotel lidera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RKS Motor kuca przy siku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świru, do Mielna na disco w weekend i złap wenę bo coś ci nie idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zatem nowy stadion na aut....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako Lubelak kochający moje miasto kibicuje zawsze innym drużynom. Nie będę kibicował drużynie z którą są emocjonalnie związani pospolici bandyci i złodzieje lubelscy w dresach (i bez) oraz gówniarze niszczący (sprajujący) nasze miasto na każdym miejscu. Nie mówię już o tym że nie można spokojnie przyjść z rodziną na mecz, żeby nie mieć do czynienia z tymi jaskiniowcami. JAKIM PRAWEM PREZYDENT LUBLINA WYDAJE CIĘŻKIE MILIONY Z MOICH PODATKÓW NA TAKIE "COŚ" JA SIE PYTAM !!! Nie ma pilniejszych potrzeb inwestycyjnych w Lublinie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak: internetowy troll. W każdym mieście są tego typu kibice a to nie przeszkadza normalnym kibicom przychodzić na mecze i kibicować swojej drużynie wiec nie siej fermentu i zajmij się swoim klubem którym się nie chwalisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak ma 100 procenta racji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIPA ZA NASZE PIENIĄDZE.To że umiem jeździć nie upoważnia mnie do prowadzenia samochodu.Świerczewski będzie decydował o zespole, ale formalnie trenerem będzie kto inny - Świerczewski nie ma uprawnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bez stadionu za 150 mln ani rusz. Panie prezydencie Żuk dawaj pan te kase /wychodzi po 7,5 mln na 1 zawodnika albo po 1 mln na 1 kibica/ bo oni spełnią groźbę że idą do v ligi i cześć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była ostatnia porażka Motoru teraz za wygraną dostaną skrzynke piwa i chłopy wezma się do roboty ?.Brak perspektyw stadionu to tak gra będzie stadion gra będzie minimum na miare Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...