Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porażka Stali Poniatowa w Sanoku, Karol Kurzępa robił co mógł

Utworzony przez Waldi, 13 września 2010 r. o 08:22
Dlaczego nie daje się szansy grania swoim wychowankom tylko ściąga się dziadów ze Świdnika żeby ogrywali się u nas a potem odchodzą do swoich klubów.Trener bez pojęcia prowadzi zespół w przepaśc a działacze się przyglądją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trener? Gdzie ukończył szkołę trenerską i kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończył kurs trenerski w tym roku w Lublinie więc nie wiem po co te prowokacyjne komentarze. Jeśli masz do niego jakieś uwagi to przedstaw się i powiedz wprost o co chodzi. A jeśli dalej chcesz w taki tchórzliwy sposób chować się za internetowym pseudonimem to lepiej włącz sobie FIFĘ albo PESa i pofolguj sobie niespełnionym ambicjom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie obchodzi jakie szkoły skończył trener, ale minęło 1/3 rundy i jest ostatnie miejsce,z tego co wiem teraz zarząd nie jest winny bo spełnił wszystkie zachcianki zawodników i to po raz pierwszy od kilku sezonów to więc gdzie szukać winnych.Ludzie przecież to kosztuje 300 tys. zł. Co można za to zrobić dla miasta i gminy.A ci co chcą się dalej bawić za nasze pieniądze ,to sobie niech zrobią prywatny klub a młodzieży starczy 100 tys.zł.a za resztę można zacząć budowę sztucznego boiska i to pełno wymiarowego.Daję to po rozwagę Pani Burmistrz i radnym.Z taką polityką wyborów się nie da wygrać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młynek napisał:
Mnie nie obchodzi jakie szkoły skończył trener, ale minęło 1/3 rundy i jest ostatnie miejsce,z tego co wiem teraz zarząd nie jest winny bo spełnił wszystkie zachcianki zawodników i to po raz pierwszy od kilku sezonów to więc gdzie szukać winnych.Ludzie przecież to kosztuje 300 tys. zł. Co można za to zrobić dla miasta i gminy.A ci co chcą się dalej bawić za nasze pieniądze ,to sobie niech zrobią prywatny klub a młodzieży starczy 100 tys.zł.a za resztę można zacząć budowę sztucznego boiska i to pełno wymiarowego.Daję to po rozwagę Pani Burmistrz i radnym.Z taką polityką wyborów się nie da wygrać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...