Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes Motoru Grzegorz Bednarz odwołany!

Utworzony przez olek, 5 maja 2009 r. o 19:25
wprowadzał ruch chorzów na gielde...dobre sobie(hahahahah) papapapapa motorku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet stolka dobrze nie zagrzal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name=':Pan Marek Sadowski w artykule"']Musimy myśleć przede wszystkim o bieżących sprawach i potrzebujemy odrobinę spokoju - wyjaśnił Marek Sadowski, wiceprezes Motoru.[/quote] No tak ten pan potrzebuje więcej czasu żeby obmyślić jak tu ukraść więcej niż do tej pory. Już zapomniał jak załatwił kluby z Biłgoraja czy Dęblina? Że o mniejszych klubach nie wspomnę? Powiem wam czego usunęli pana Bednarza bo był niewygodny. Okazało się że chce zwolnić pana Sadowskiego który za nic nie robienie bierze 4 500zł pensji co miesiąc. Dlaczego Dziennik się nie zainteresuje tą sprawą, ani przeszłością i dokonaniami w poprzednich klubach pana Sadowskiego? To jest nie fair i nie ma nic wspólnego z obiektywnymi i wolnymi mediami. Pewnie usuniecie znów mój post bo jest tak samo niewygodny jak był pan Bednarz ale prawda zawsze wyjdzie na jaw prędzej czy później. Pamiętajcie kij ma dwa końce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem powyższe "rewelacje" dnia. Nie dziwi mnie brak kompetencji prawnych i organizacyjnych moich kolegów z obecnego składu zarządu, mieli już czas na wykazanie się na swoich funkcjach co najmniej od sierpnia zeszłego roku, a niektórzy dłużej. Pytanie brzmi: co dobrego zrobili przez ten czas? Nie dla siebie..., ale dla klubu... W kwestii formalnej nadmienię, że paragraf 27 punkt 1 statutu Lubelskiego Klubu Piłkarskiego Motor Lublin wyraźnie stanowi: "Zarząd podejmuje uchwały na posiedzeniach, które odbywają się w miarę potrzeb, nie rzadziej niż raz na miesiąc. Posiedzeniom przewodniczy Prezes Zarządu lub osoba przez niego wyznaczona." koniec cytatu ze statutu. W dniu dzisiejszym (05.05.2009) skierowałem do członków zarządu informację o tym że, cytuję: "Zwołuję zebranie Zarządu Lubelskiego Klubu Piłkarskiego Motor Lublin na dzień 22 maja 2009 o godzinie 15.00 w siedzibie klubu w Lublinie przy Alejach Zygmuntowskich 5." (Dzień po zakończeniu inwentaryzacji w Klubie). Nie wyznaczyłem innej osoby do prowadzenia zebrania zarządu. Podpisałem zawiadomienie osobiście i przesłałem faxem do siedziby klubu około godziny 10.30. Jeśli członkowie zarządu, którzy dziś spotkali się po południu będą utrzymywać, że podjęli dziś prawomocne decyzje, to wg. mnie złamią prawo i będą jawnie działać na szkodę klubu i nie zgodnie ze statutem. A tym powinna się natychmiast zająć Komisja Rewizyjna LKP Motor Lublin. Jutro odbędzie się zorganizowane przeze mnie zebranie najbardziej zasłużonych byłych już piłkarzy Motoru z czasów jego największej świetności. Rozmawiałem już z nimi wcześniej indywidualnie. Mamy wspólną wizję stworzenia nowej jakości klubu Motor Lublin. Liczę na to, że oddani Motorowi kibice pomogą nam przeprowadzić reorganizację i zrealizować plan naprawczy klubu. I kwestia najważniejsza na dziś, pomóżmy naszemu koledze Pawłowi Maziarzowi, bo jest jednym z nas. I choć przez skromność tego nie mówi, to nasze wsparcie jest dla Niego bardzo ważne. Był, będzie, jest, Motor RKS. Grzegorz Bednarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic więcej nie powiem ....ale....warto przyjrzeć się panu prezesowi jak był managerem w Norwich Union i podrabiał podpisy na umowach...Dramat hi,hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Do Sadowskiego to prawda. Nawet gardło słabe (co od głosu). Jeżeli to prawda z ta pensją w tych czasach to współczuje piłkarzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...