Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes Motoru: Nikogo nie chciałem zwolnić

Utworzony przez andy, 4 maja 2009 r. o 20:22
radzę dziennkarzom sprawdzić czy pochlebne opinie o Bednarzu- zamieszczone w jego internetowym CV, którym tak sie chwalił są prawdziwe? Wydaje mi się, ze osby tam sie wypowiadające nie istnieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nową kandydatke, czyt. kochankę nowego prezesa, ha ha ha i na pewno nie pracowałaby spolecznie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest prawdą że"prezes ma poparcie kibiców" jak to ostatnio cytowano.Mam poparcie ale jednego kibica który "rządzi" wszystkimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak nie istnieją osoby które rzekomo wypowiadaja sie pozytywnie o p. Bednarzu, tak tez na pewno nie istnieje ten Pan w środowisku biznesu, facet z ulicy trafił do zarządu, rzadny władzy i co za tym idzie pieniedzy, bo podobno jest spłukany po całości, pewnie myslal ze wszyskich wykurzy i stanowiska obstawi swoimi ludzmi, jaki klub taki prezes.... dno.....!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten facet to dno na całej lini... żadna jego praca nie przyniosła pozytywnych korzyści. dlaczego nie zamieścił nic o swojej spółdzielni socjalnej AIDOS w której wykorzystywał społecznie naiwnych ludzi męcoć im w głowach o dużych zarobkach. jego motto to niech inni pracuję społecznie a ja zgarne kase. a co do list poparcia to połowa z nich jest pewnie fikcją jak i jego praca w biurze maklerskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłamca i tyle. jaki z niego zarządca czy menedzer jak nawet nie umie napisać poprawnie CV tylko zmyśla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha a Sadowski ile ma tych funkcji w klubie? dotacja z miasta nie starczy zeby temu zlodziejowi zaplacic ! Tomaszowice, Dęblin, Lubycz Królewska, Biłgoraj wszędzie tam był i wszedzie zostawił zgliszcza. ZLODZIEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, to drugi Samodulski, który był swego czasu prezesem Montexu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
haha a Sadowski ile ma tych funkcji w klubie? dotacja z miasta nie starczy zeby temu zlodziejowi zaplacic ! Tomaszowice, Dęblin, Lubycz Królewska, Biłgoraj wszędzie tam był i wszedzie zostawił zgliszcza. ZLODZIEJ!
Wg mnie Sadowski robi tę robotę na jakiej się zna. W Lublinie przez kilka lat był jedynym, który potrafił zorganizować klub młodzieżowy / Legion/ i robił tam dobrą robotę. Złodziej? możne Tobie coś ukradł? Musisz zawiadomić prokuraturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się . Sadowski zna się na piłce. Bednarz sie nie zna i jest zakładnikiem kibiców i chyba jednak ma sporo na summieniu. Sadowski jako jedyny z zarzadu ma odwagę się temu przeciwstawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy za głupoty wypisujecie, Sadowski jest w klubie bo jest ,nie przedstawił zadnego planu naprawczego tylko kase by brał za nic nie robienie i czeka az mu manna z nieba spadnie.Sadowski zna sie na piłce? hahaha nieprawdopodobne zobaczcie w jego CV ile klubów `rozwalił`,postepów w Motorze tez nie widziałem.Prezes Bednarz ledwo przyszedł i juz zabrał sie za poprawienie sytuacji finansowej,od dzis trwaja zapisy na przyszlych akcjonarjuszy Motoru,niech kazdy wykupi przysłowiową cegiełkę. Ja choć bogaty nie jestem pare stówek dorzuce bo chce posiadac akcje mojego Klubu i dzieki nam Prawdziwym Kibicom ten Klub przetrwa a wy tylko chetnie byscie oczerniali nasz klub, a jak bedawyniki to chodzicie wielcy kibice sukcesu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jedno, czy ktos w miejscach gdzie pracujecie wnika wam w życie osobiste?? bo napewno nikt by nie chciał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR powinien grać codziennie, całą dobę. Wtedy całe bydło zbiera się na Zygmuntowskich, a miasto staje się przyjazne, spokojne, kulturalne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...