Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pseudokibice Motoru przejęli klub?

Utworzony przez hsp, 24 czerwca 2009 r. o 17:16
Anonimowo z Wrocławia Jacu napisał:
Chłopaczyna się nie ukrywa za klawiaturą komputera jak i wyraża swoje poglądy Publicznie co Gwarantuje mu Konstytucja RP Wolność Słowa i Wypowiedzi !!!
No ciekawe obronco konstytucji czy jakby ktos sie wypowiedzial zle o motorynce to by pozniej chodzil spokojnie po ulicy? nie wydaje mi sie bo przeciez pan groszek pierozek wyraza swoje zdanie bo mu na to konstytucja pozwala, mi tez pozwala powiedziec ze motórynka to ch*** nie klub ale jakby to powiedziec publicznie stanac pod stadionem i powiedziec to tez bys bronil mojej swobody wypowiadania sie?! Przeciez konstytucja mi na to pozwala. Jest powiedzenie kto mieczem wojuje od miecza ginie..ty wlasnie zginoles:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sponsor napisał:
najlepiej całą winą obarczyć kibiców.może to kibice podpisywali kontrakty z zawodnikami i trenerami a później nie wywiązywali się z nich i nie płacili pensji?może to kibice negocjowali z potencjalnymi sponsorami i podpisywali stosowne umowy?może to kibice prowadzili księgowość i rozliczali dotacje z miasta?może to wina kibiców że piłkarze nie mieli warunków do trenowania a klepisko na zygmuntowskich to najgorsza murawa w całej lidze za trenowani i grę w takich warunkach piłkarze powinni mieć płacone szkodliwe.Pan Chmura to populista który potrafił tylko dużo mówić a jeszcze więcej obiecywać.co on zrobił dla klubu?wprowadził bezużyteczne karty kibica na podstawie których nie można prowadzić ewidencji osób wchodzących na stadion.karty były niepotrzebnym wydatkiem dla klubu.może były prezes powie gdzie Ci obiecani sponsorzy,spółka akcyjna i co podziało się z pieniędzmi za przygotowanie strony internetowej klubu.gdzie podziały się pieniądze z transferów i wypożyczeń zawodników?wszyscy dobrze wiedzą że w Lublinie są firmy które mogą sponsorować Motor ale głównym warunkiem jest odejście kurczowo trzymających się władzy osób.w klubie nie ma przejrzystości finansów która poprawiło by wprowadzenie spółki.nieudacznicy z zarządu tylko obiecują że coś zmienią ale puki otrzymują pobory za siedzenie i nic nierobienie to będzie tak jak jest.w klubie potrzebne są osoby które mają pojęcie o profesjonalnym zarządzaniu klubem piłkarskim,wiedzą co to marketing i potrafią znaleźć sponsorów a nie tylko czekać na dotacje z miasta i myśleć o własnym tyłku
Czlowieku co ty bredzisz? Kibicie odstraszaja sponosorw z kim maja byc umowy podpisywane jak nikt normalny nie bedzie nazwa swojej firmy sposnorowal klubu, o ktorym co poniedzialek bylo pelno artykulow ale nie zwiazanych z wynikami tylko z zadymami. Ja w zyciu bym czegos takiego nie sponsorowal i nikt normalny tez nie bedzie. Zacznijcie od siebie a pozniej oceniajcie innych tych nedznych prezesow ktorzy ciagna w swoja strone i do swojej kieszeni.. ale najlepiej oceniac innych a swoich win nie widziec. Nigdy w tym klubie nie bedzie dobrze i mam nadzieje ze miasto Lublin niedlugo przestanie dawac kase bo szkoda jej mozna by ja przeznazyc na szkoly orliki basen ZUZEL na ktory przychodzi wiecej ludzi niz na motór bo wiedza ze beda mogli spokojnie obejrzec to co ich intersuje. Ten ponad milion zl mozna by przeznaczyc na cos z czego wszyscy beda mieli pozytek a nie garstka gora 2 tys osob z prawie 400 tys. Kpina i rozboj w bialy dzien dawac te pieniadze na ten smieszny klubik:|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez ten cały "Groszyk" to jakiś napompowany sterydami gówniarz. Ile on może mieć lat? góra 20!!! I on przywódcą kibiców Motoru ma niby być? Może gdzieś pod blokiem jakimiś małolatami rządzi ale tupnąć nogą i by pewnie spierd... gdzie pieprz rośnie. pozdrawiam normalnych kibiców Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż żal komentować to co tu idioci wypisujecie. nikt z was nigdy nie byl na meczu, nie widzial co sie tam dzieje a wy wypisujecie glupoty. to przez takich dziennikarzy i idiotow jak wy ten klub nie ma sponsorów. nikt nie napisze że kibice robią zbiórki pieniędzy na operacje pilkarza, na domy dziecka a nawet na pilki zeby zawodnicy mieli czym trenowac bo miasto dalo TYLE pieniedzy. gdyby nie kibice ten klub by juz dawno nie istnial bo MOTOR to MY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adaman napisał:
Przeciez ten cały "Groszyk" to jakiś napompowany sterydami gówniarz. Ile on może mieć lat? góra 20!!!
buahahahahahaha jak ty takich rzeczy nawet nie wiesz, czyli nawet choć troszkę go nie znasz,nawet z widzenia to w jakim celu wypowiadasz się na ten temat? we wszystkich dziedzinach tak się mądrzysz? musisz nieźle irytować swoich znajomych (zapewne tylko tych z internetu bo w realu nikt z pseudo mądralą długo nie wytrzyma) 20lat haha uśmiałem się po pachy hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Czlowieku co ty bredzisz? Kibicie odstraszaja sponosorw z kim maja byc umowy podpisywane jak nikt normalny nie bedzie nazwa swojej firmy sposnorowal klubu, o ktorym co poniedzialek bylo pelno artykulow ale nie zwiazanych z wynikami tylko z zadymami. Ja w zyciu bym czegos takiego nie sponsorowal i nikt normalny tez nie bedzie. Zacznijcie od siebie a pozniej oceniajcie innych tych nedznych prezesow ktorzy ciagna w swoja strone i do swojej kieszeni.. ale najlepiej oceniac innych a swoich win nie widziec. Nigdy w tym klubie nie bedzie dobrze i mam nadzieje ze miasto Lublin niedlugo przestanie dawac kase bo szkoda jej mozna by ja przeznazyc na szkoly orliki basen ZUZEL na ktory przychodzi wiecej ludzi niz na motór bo wiedza ze beda mogli spokojnie obejrzec to co ich intersuje. Ten ponad milion zl mozna by przeznaczyc na cos z czego wszyscy beda mieli pozytek a nie garstka gora 2 tys osob z prawie 400 tys. Kpina i rozboj w bialy dzien dawac te pieniadze na ten smieszny klubik:|
gdybyś w innej gazecie przeczytał wywiad z wiceministrem skarbu to wiedziałbyś dlaczego PGE czyli jedna z największych polskich firm nie została sponsorem Motoru.winą obarcza zarząd a nie kibiców.odwiedź stronę kibiców Motoru to przeczytasz artykuł poparty dowodami odnośnie działania na szkodę klubu, której dopuścił się "nieskazitelny" były prezes.w minionej rundzie była tylko jedna zadyma a na większości meczy było spokojnie i zaprezentowano oprawy dorównujące najlepszym ekipom w Polsce.gazety wolą pisać artykuły w poszukiwaniu taniej sensacji i dlatego przed każdym meczem podwyższonego ryzyka straszono rozróbami itp. w Zabrzu Górnik spadł do I ligi;na ostatnim meczu była rozróba tak samo jak podczas meczu derbowego ale sponsor nie wycofał się a miasto dalej buduje nowoczesny stadion.miasto daje pieniądze na klub a nie na bandytów stadionowych.pisząc zniekształconą nazwę klubu pokazujesz 'wysoki" poziom kultury osobistej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic nie kibol napisał:
gdybyś w innej gazecie przeczytał wywiad z wiceministrem skarbu to wiedziałbyś dlaczego PGE czyli jedna z największych polskich firm nie została sponsorem Motoru.winą obarcza zarząd a nie kibiców.odwiedź stronę kibiców Motoru to przeczytasz artykuł poparty dowodami odnośnie działania na szkodę klubu, której dopuścił się "nieskazitelny" były prezes.w minionej rundzie była tylko jedna zadyma a na większości meczy było spokojnie i zaprezentowano oprawy dorównujące najlepszym ekipom w Polsce.gazety wolą pisać artykuły w poszukiwaniu taniej sensacji i dlatego przed każdym meczem podwyższonego ryzyka straszono rozróbami itp. w Zabrzu Górnik spadł do I ligi;na ostatnim meczu była rozróba tak samo jak podczas meczu derbowego ale sponsor nie wycofał się a miasto dalej buduje nowoczesny stadion.miasto daje pieniądze na klub a nie na bandytów stadionowych.pisząc zniekształconą nazwę klubu pokazujesz 'wysoki" poziom kultury osobistej.
Z zasady nie wierze i traktuje z przymruzeniem oka to co pisza w gazetach bo sa sterowane od gornie albo wiekszosc artykulow jest sponsorowana przez osoby zainteresowane, ktore maja swoj interes w tym zeby tak a nie inaczej bylo napisane. Przywolujesz sprawe Gornika Zabrze. Wydaje mi sie ze tam sprawa troche inaczej wyglada. Tam na kazdym meczu bylo po 15 tys ludzi a w Lublinie gora 1,5 - 2 tys lekka roznica. Troche nie halo porownywac klub z ekstraklasy i z I ligi, jeszcze moze jakby lubelski klub byl wyzej w tabeli potencjalni sposnorzy inaczej by patrzyli. Ja prezesow nie bronie, bo nie tylko w pilce noznej ale w 95% klubow i nie tylko i innych instytucji prezesiny ciagna w swoja strone zeby sie jak najwiecej nachapac dopoki ich nie odwolaja albo sami sie odwolaja jak uznaja ze juz z tego "kortya" sie wiecej nie wycisnie. Strone odwiedzam i co razi w niej najbardziej? Ogolnie wielki balagan wsrod kibicow, nie bede przywolywal jednego nicku ale jest jeden uzytkownik, ktory mysli ze jest Bogiem na Motorze i co powie tak ma byc bo jak nie to ryj oklepie. No prosze Cie nie tedy droga straszeniem i robieniem wszystkiego sila. Nie rozni sie niczym od Chmury, tez ciagnie w swoja strone i go nie obchodzi czy ktos ma inne zdanie a jak ma to ryj oklepac i po sprawie niech siedzi cicho. Nie bedzie dobrze na Motorze jak nie bedzie ROZMOWY, sila sie wszystkiego nie zalatwi. Po co ktos ma przyjsc na sektor zeby go ten uzytkownik oklepal bo mu sie cos nie spodoba? Nie dziwi mnie dlatego ze chodzi 1,5 - 2 tys na mecze. Zalosny dla mnie jest ale co zrobic nie moj klub nie moj cyrk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Z zasady nie wierze i traktuje z przymruzeniem oka to co pisza w gazetach bo sa sterowane od gornie albo wiekszosc artykulow jest sponsorowana przez osoby zainteresowane, ktore maja swoj interes w tym zeby tak a nie inaczej bylo napisane. Przywolujesz sprawe Gornika Zabrze. Wydaje mi sie ze tam sprawa troche inaczej wyglada. Tam na kazdym meczu bylo po 15 tys ludzi a w Lublinie gora 1,5 - 2 tys lekka roznica. Troche nie halo porownywac klub z ekstraklasy i z I ligi, jeszcze moze jakby lubelski klub byl wyzej w tabeli potencjalni sposnorzy inaczej by patrzyli. Ja prezesow nie bronie, bo nie tylko w pilce noznej ale w 95% klubow i nie tylko i innych instytucji prezesiny ciagna w swoja strone zeby sie jak najwiecej nachapac dopoki ich nie odwolaja albo sami sie odwolaja jak uznaja ze juz z tego "kortya" sie wiecej nie wycisnie. Strone odwiedzam i co razi w niej najbardziej? Ogolnie wielki balagan wsrod kibicow, nie bede przywolywal jednego nicku ale jest jeden uzytkownik, ktory mysli ze jest Bogiem na Motorze i co powie tak ma byc bo jak nie to ryj oklepie. No prosze Cie nie tedy droga straszeniem i robieniem wszystkiego sila. Nie rozni sie niczym od Chmury, tez ciagnie w swoja strone i go nie obchodzi czy ktos ma inne zdanie a jak ma to ryj oklepac i po sprawie niech siedzi cicho. Nie bedzie dobrze na Motorze jak nie bedzie ROZMOWY, sila sie wszystkiego nie zalatwi. Po co ktos ma przyjsc na sektor zeby go ten uzytkownik oklepal bo mu sie cos nie spodoba? Nie dziwi mnie dlatego ze chodzi 1,5 - 2 tys na mecze. Zalosny dla mnie jest ale co zrobic nie moj klub nie moj cyrk...
w poprzednim sezonie na Motorze były 2 awantury z Lechią i Widzewem więc trudno powiedzieć czemu media jak sam wcześniej napisałeś: "...nikt normalny nie bedzie nazwa swojej firmy sposnorowal klubu, o ktorym co poniedzialek bylo pelno artykulow ale nie zwiazanych z wynikami tylko z zadymami."Może komuś zależy na zniszczeniu klubu MOtor bo jak sam wyżej piszesz :"to co pisza w gazetach bo sa sterowane od gornie albo wiekszosc artykulow jest sponsorowana przez osoby zainteresowane, ktore maja swoj interes w tym zeby tak a nie inaczej bylo napisane." przykład Górnika przedstawiłem aby pokazać że mimo chuligańskich wybryków sponsorzy i miasto nie odwracają się od klubu.tam media nie żerują na klubie i nie szukają taniej sensacji a to przekłada się na wysoką frekwencje w czasie meczy mimo tego że piłkarze grali słabo i spadli z ekstraklasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisze krótko Piątek ty QRWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...