Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pucharowa afera w Zamościu

Utworzony przez hetman, 22 października 2012 o 11:02
...."Nie interesują nas żadne rozstrzygnięcia przy tzw. zielonym stoliku”....a grę w A-klasie przypadkiem ASMPN nie wywalczył przy zielonym stoliku ?! Zapomnieliście?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do ,,hetmana,, kolego nie s.... we własne gniazdo.
0
spoko. tylko jak może być boisko niezweryfikowane jak je LZPN zweryfikował że można rozgrywać tam mecze na poziomie III ligi i nie wiem czy nawet na II. WIec jezeli LZPN zweryfikował ZOZPN też powinien.
0
AMSPN, AMSPN j...ć AMSPN !!!!!!!!!
0
a jak to boisko może byc zweryfikowane jesli nie spełnia podstawowych wymogów licencyjnych ? Np. brak właściwej ilości stałych(foteliki ,ławki) na IV lige min. 200 (ale mogę się mylić) miejsc siedzących.
0
Do #2 ~obserwator~ Nie s***a we wlasne gniazdo bo jest kibicem prawdziwego Hetmana a nie AMSPN
0
Dzwonili rano do klubu - śmiech na sali. Jeżeli się wprowadza jakieś zmiany, co do dnia, godziny, miejsca rozegrania meczu, informuje się drugą stronę DWA TYGODNIE przed spotkaniem i to na piśmie. A może dodzwonili się do sprzątaczki albo na recepcje i ta osoba powiedziała, że przekaże dalej informacje? Po prostu kabaret, działacze AMSPN przeszli samych siebie i mam nadzieje, że Tomasovia otrzyma walkower, choć losy tej rywalizacji powinny być rozstrzygniete na boisku, a nie przystoliku. Z tym że Hetman aż sam sie prosti o to.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: