Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PZPN jeszcze nie odebrał licencji Motorowi Lublin

Utworzony przez serNick, 17 listopada 2009 r. o 19:29
"Pokazałem plan naprawczy, obejmujący także utworzenie spółki akcyjnej." sorry preziu, ale ile miesiecy juz sie powtarzasz? Ile to razy juz wypowiedziales swoja - przytoczona powyzej - slynna juz sentencje? I nic!!! Odejdz wstydu oszczedz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie Lublina bez Motoru! Nie wiem skąd te nagonki na klub. Lublin zasługuje na drużynę przynajmniej w 1 lidze! Czy nasi lubelscy sponsorzy muszą utrzymywać obce kluby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć jestem kibicem Avii Świdnik to uważam że Lublin zasługuje na 1 ligę i róbcie co w waszej mocy aby tak było .Zawsze był Motor,Lublinianka,Avia ,Hetman i niech tak zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dosc ze zarabia 7 tysiecy to jeszcze na delegacjach kreci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiciu czy ty masz cos nie tak zdeklem jak masz dowody to iydzi do prokuratora a jak nie to sie od p.....l od prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec wielkopolski z korzeniami lubelskimi zgadzam sie z internauta Artur czy Wiernyjestem kibicem Motoru -Lublinianki -Avi oraz Hetmana moze kibice zadeklaruja sie wplaty co miesiac np 10- 15 zl kto ile moze tak aby pomuc w tych ciezkich chwilach i utrzymac ten klub w tej klasie rozgrywek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy to by mialo jakis sens ale ja bym mogl wplacac jesli taka akcja by byla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego kretacza juz w klubie nie chcemy. Do tego zarabia 7 kola i co chwile obdarowuje sie premiami. ZA CO PYTAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzialacze Motoru to wielki skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką nędze ligową jaką prezentuje to az żal oglądac. Lublin zaścianek Polski nie stać 1 ligę. Wystarczy wam jak cieniutki motorek wyląduje w drugiej lidze. przeciez nie macie mądrych ludzi by tem klub nie był czerwoną latarnią rozgrywek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...