Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radosław Kursa i Łukasz Harbuz w Motorze Lublin

Utworzony przez BYŁEM NA TYM MECZY, 20 stycznia 2012 r. o 13:15
Pani dyrektor mówi prawdę -CHLALI ALKOCHOL,rzucali bryłami lodu w sędziego bocznego potem podpalili śmietnik i petardy leciały na płytę.TAK KIBICUJĄ ?? tępogłowi bezmózgowcy mieniący się "kibicami".TO NIE BYŁ JEDNORAZOWY INCYDENT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesz się że Ci ryja nie obili dziecko smartfona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego kibice zgwałcili 4 przypadkiem przechodzące dziewczyny, podpalili 2 nieopodal zaparkowane samochody, sprzedawali narkotyki dzieciom oraz rzucali petardy do wózków z niemowlętami! Sam widziałem! - Pani dyrektor niech Pani się nie poddaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIECI NEO Szarowola 130 km ,jedzcie do siebie i tam wyprawiajcie co wam sie tylko wymarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiste transfery no i ten wybitny trener bramkarzy, wezcie jeszcze tylko Bąka i Motor walczy o lige mistrzów - oczywiscie w kategorii kabaretów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor trzymam kciuki za ten medialny klub Lublina ,to ty jesteś nadzieą piłkarskich boisk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor- dawajcie zagrajcie na orliku przy gimnazjum nr1 przy ul. Kunickiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Motor- dawajcie zagrajcie na orliku przy gimnazjum nr1 przy ul. Kunickiego
Motor- dawajcie do mnie. Jeszcze w listopadzie trawke kosiłem wysarczy zdjąć śnieg. Równo, a bramki weźmiemy z osiru. Tylko 150m2 ale można zrobic po 4 składy 3 osobowe i 3 na 3 zagrac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...