Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rafał Król wyjeżdza do Niemiec, a Michał Maciejewski odchodzi do Chojniczanki

Utworzony przez ~janek63~, 5 lipca 2010 o 18:30
No jak zwykle gwiazdy są zmenczone graniem dla Lublina bo pszywiązanie do klubu takich ludzi to nic nie znaczy niech idą w p...u
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takie odejscie mlodych pilkarzy to zasluga antylubelskich prezydentow Zuka i Wysockiego tych ludzi powinno juz dawno nie byc zapamietaj kim sa Ci Ludzie ktorzy buduja najmniejszy stadion w 400 tysiecznym miescie UWAGA 15 tys widzow koszt 200mil zl to jest to tylko co 27 osoba z lublina moze wejsc na stadion.Budujac taki stadionik to ten czlowiek najgorszy z politykow PO -tak panie Zuk .Pytam dlaczego nie buduje chociaz wielkosci Bialegostoku Panie Wasilewski pogon pan tego Viceministra niech zbuduja stadion wiekszy lub ta pojemnosc to tylko 60 procent ogolnego stanu
0
o co tutaj chodzi?! ch uj mnie obchodzi co jest u koczona tomczyka ktorzy nie sa zawodnikami Motoru! mnie interesuje co bedzie np z Syroka Falisiewiczem Lenartem i innymi co sa jakos zwiazani z Lublinem ale tak naprawde a nie bujaja sie na famie ze jestem wielkim Motorowcem .non stop piszecie mi o Maciejewskim ktory tlumaczy sie ze nie dalby rady psychicznie w Czechach?! a co tam jest Madagaskar!za slaby jestes to Cie nie wzieli! dramatyczni jestescie dziennikarze!
0
motor to jedno wielkie bagno z którego jusz nie wyjdzie,po co ku*** stadion w lublinie kto będzie chodził na taką kopaninę
0
miko napisał:
motor to jedno wielkie bagno z którego jusz nie wyjdzie,po co ku*** stadion w lublinie kto będzie chodził na taką kopaninę
idz do mamusi to ci zluzuje troche z wora, bo chrzanisz glupoty
0
pier***eni motorowcy
0
internauto miko zamien sie z Palikotem za glowe dlaczego jestes tak prosty jak sztachety na plocie wiejskiej remizie .1.Stadion budujesie od 2 do 3 lat 2. Stadion buduje sie 1x na 60 lat szczegolnie w Lublinie3.Jezeli bedzie stadion wiekszt to bedzie sponsor 4.Duzy stadion jak np minimum Bialystok to stadion bezpieczny .
0
Do piha! je..c cie! Ja kocham MOTOR!!! A i pier...e tych lbow z ratusza!!!Tez was je..e!!!!
0
Gość napisał:
Do piha! je..c cie! Ja kocham MOTOR!!! A i pier...e tych lbow z ratusza!!!Tez was je..e!!!!
PSYCHICZNY--SZKODA ŻE ANONIM --NATYCHMIAST ZGŁOŚ SIĘ DO PSYCHIATRY
0
Motor zagra sparing - jaki kwa motor jak niema tam zadnego zawodnika z Lublina ? jaką nazwe ma ta drużyna - Dynamo Lublin czy jakąś inną? Pani Prezes to specjalistka od PR jakoś dziwnie tajemnicza ta cała spółka jak chcą kibiców przyciągnąć? Co z chłopakami z II Motoru? Pytan wiele a wy tu cały czas o macieju ze Świdnika i o Królu z Kraśnika który już w Lechu miał piłki chyba podawać. Ruszcie 4 litery, dowiedzcie się co się dzieje i informujcie kibiców bo narazie to o niczym nikt niema pojecia.
0
A dalej wszystkim trzęsie Szkutnik i teraz Wieczorka na pierwszą linię wygonil. Przecież laik wysyła nieuka i analfabete a i tak chłopaki z MOTORU w końcu pokazali, że mają ambicję i nie będą w jakimś qwa ukraińskim klubiku grali. Pani prezes? Koszmar oprócz słów które sama tylko rozumie jak powie coś o piłce to można boki zrywać taka kompromitacja. Cała ta spółka i to złodziejskie stowarzyszenie to kolejna mina dla miasta. Jestem za prawdziwym MOTOREM a nie za jakimiś ukraińskimi wynalazkami.
0
Odwalcie sie od LKP Motor a Wieczorek i Szkutnik niech ida do spolki jak chca! Prawdziwi kibice obudzcie sie bo nie bedzie w ogole MOTORU!Pan Kapka podobno dzis jest u Smreczynskiej po kase!
0
Podobno B.Czubacka dzisiaj będzie wróżyć ze szklanej kuli nad przyszłością zadłużonego stowarzyszenia.
0
Czubacka prezesem ale jaja... Wywróżyć to ona sobie może....szybkę dietę na odchudzanie dla siebie i Artura C. Może jak schudną oboje, to wtedy sami wybiegną na murawę w trakcie meczu i pokaza jak powinno się grać?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: