Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reaktywacja KS Hetman coraz bliżej. Klub z Zamościa wróci na piłkarską mapę Polski?

Utworzony przez HET-ZAM, 1 grudnia 2014 r. o 17:02
Panie Zbyszku!!! Tylko nie panowie K., nie Paszt i nie Pizon.Prosze o to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a byli członkowie zarządu KS Hetman podpowiedzą jak doprowadzić Klub do świetności .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W układ z kibolami weszły już władze Legii i jak to skutkuje wszyscy wiemy. A jak wychodzą układy z Pająkiem? Też wszyscy wiemy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia       Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub z najbliższych okolic Lublina występujący w lubelskiej klasie okręgowej poszukuje zawodników. Gwarantujemy świetne warunki do treningu i bardzo dobrą atmosferę w drużynie. Zapewniamy dojazd na treningi z Lublina.  Kontakt: gwiezdny7@gmail.com.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$ miejscowy - to napisz jak wychodza uklady z panem Pajakiem.Piszesz, ze wszyscy wiedza.ja nie wiem.Wiem ze walczyl o powrot KS Hetman.Napisz stary co wiesz.Czekam I to chyba tylko nie ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$ miejscowy - to napisz jak wychodza uklady z panem Pajakiem.Piszesz, ze wszyscy wiedza.ja nie wiem.Wiem ze walczyl o powrot KS Hetman.Napisz stary co wiesz.Czekam I to chyba tylko nie ja.
Wróć do kraju, w którym są klawiatury z polskimi znakami diakrytycznymi, do miasta, którego nienawidzisz i obsmarowujesz zza granicy, to szybko się dowiesz wielu rzeczy o Pająku, np. za co poleciał z Sokoła Zwierzyniec (na pewno nie za wyniki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo prosiłbym zapytać u źródła, czyli Prezydenta elekta, a nie Pana Pająka, który nie jest rzecznikiem Pana Prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$ miejscowy - konkrety, podaj .Konkrety! Stukasz na klawiaturze z polskim alfabetem, to kawa na lawe, kazdy zrozumie.Ja nic nie obsmarowuje, a miasto kocham bardziej niz myslisz.Szkoda ludzi w nim zamieszkujacych, bo potracili prace.Przeszedl nad miastem jakis dziwny huraganmi wyborczo narobil spustoszenia.Nie czepil sie np. komina w Zakladach miesnych.zostawil dla operatywnej elyty.Zaklady Delia?Do tej pory boja sie uprzatnoc, bo moze azbest albo jakies napromieniowanie.To samo w innych miejscach, tylko na miejscu POM-u jakos starch minal.Cos tam tworza, moze nowy sup[ermarket by mieszkancom godziwie sie zylo.Znow oczerniam POlske? P.S.: W innych krajach uwazanych za "rozwiniete" urzadzenia w zakladach dziewiarskich do tej pory sa gorszej jakosci niz w nie istniejacej juz zakladzie "Delia" czy jak kto woli "Cora".Bylem-widzialem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pamiętam KS Hetman przestał istnieć w chwili jak przestał być wypłacalny. Komornik siadł na konta KS-u i Bay Hetman było. Ciekawi mnie kto da kasę na reaktywację, na spłacenie długów ok 2mln. zł na zawodników i podpisanie z nimi kontraktów a nikt za friko nie chce grać, na opłatę zawodników w ZPN, na zatrudnienie księgowej do prowadzenia rachunkowości ( także nikt za friko tego nie zrobi ) nie liczę już transferów jakie miał by zrobić KS zatrudnienie trenera z papierami no chyba,ze sam pan Pająk podejmie się trenerki? także na dzień dobry kasy potrzeba dużo i to bardzo dużo ponad 2 200 000 kto na to da chyba, że z własnej kasy Prezydent Wnuk, bo wątpię aby Rada Miasta dała ta brakująca kwotę a może pan Zawiślak pomoże? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$ reaktywacja- widac kim jestes.KS Hetman to jedyny klub sportowy miasta Zamosc i zapamietaj to sopbie raz na zawsze.Prezydent Zamoyski mial pieniadze na powstanie tworu pilkarskiego.Tak czy nie! To byla sprawa do zrealizowania.Naprawa sytuacji KS juz nie.Kolesiostwo!!!!!!!!!!!! Pytam.Czy w klubie KS Hetman w zarzadzie zasiadali ludzie ze stajni prezydenta czy tez nie!Zasiadali.Jak prezydent mogl nie wiedziec o sytuacji w klubie?Wiedzial!Nie kiwnal nawet palcem by cos sie zmienilo.widzial tylko Agros i amspn.Pieniadze za boiska Za Rotunda wybudowane przez Stowearzyszenie KS Hetman potraktowal jako czyn spoleczny.Czyn spoleczny dla amspn za ponad 2 mln zl.Gdzie te pieniadze pytam!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech amspn zmieni nazwe na Technik, dzialacze nawiaza rozmowy z Wojskiem, dodac do czlonu pierwszego W czyli wojskowy i problem rozwiazany.Stali mieszkancy Zamoscia na pewno zaakceptuja taki klub.Wydaje mi sie, ze z punktu widzenia prawnego jest to mozliwe.A KS najlepiej dzialal jak mial wlasnych juniorow.To samo bylo z Technikliem.KS Hetman uzupelniali tez zawodnicy innego klubu pilkarskiego w Zamosciu-MKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...