Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Finał Ligi Mistrzów w jakości HD obejrzysz na stronie: streamuje.pl/6e643e6f Oby Atletico wygrało, bardzo zasługują na ten puchar ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[Zasłużyć. 1. stać się godnym czegoś, swoimi cechami, postępowaniem itp. zdobyć sobie prawo do czegoś; 2. zasłużyć się - zyskać szacunek, uznanie tym, co się zrobiło.] By zasłużyć bilans rywalizacji musi być po stronie zwycięzcy. Wynik meczu rewanżowego zdecyduje ostatecznie, KTO w tym sezonie wygra Ligę Mistrzów. Walka trwa. Niewykorzystane sytuacje zwykle się mszczą. Karny - poprzeczka. Dzwonię do Jackowskiego.
0
Krzysio odpowiedział, że mam zdedydować osobiście. Problem polega na tym, że mnie jest obojętne KTO. Zatem spowodowanie "waty w nogach" u jednej z drużyn nie jest możliwe.
0
Czasu jest coraz mniej - dokładnie tyle, o ile każdy z nas zbilża się do opuszczenia Ziemi. A ja już nie chę zasłużyć. Zrozumiano?
0
Real solidnie przycisnął. Ale na nic się to zdało. Jest 1:1.
0
Nie mam w tym żadnego udziału. Piękno futbolu nie może być zakłócone, gdy nie ma faworyta dla CUDOTWÓRCY.
0
Real pokonany. Teraz możemy oznajmić, że rzeczywiście Atletioco zasłużyło na wielkość z uwagi na cenę Realu.
0
Teraz możemy oznajmić, że rzeczywiście Atletico zasłużyło na wielkość z uwagi na cenę Realu. Co dalej z RP ?
0
RP jest w moim sercu bez przerwy. Moje wyniki nie mają z tym nic wspólnego. Nie zasłużyłem. Trudno. Ale dlaczego nie zasługuje RP ?
0
Przed nami dogrywka. Nie śledzę ligi mistrzów. Niech więc zwycięstwo pozostanie w rękach Atletico.
0
W rękach, w nogach i w głowach. Puchar wznosi się rękoma. W tym momencie Atletico zasługuje na uznanie, bo będą rzuty karne.
0
Real.
0
Koniec 61. Będzie 62. Kolejnego Wielkiego Twierdzenia Fermta nie będzie. Kolejnego znanego i jedynego na świecie dowodu WTF też nie będzie (oprócz jakiegoś komputerowego). Bez określenia podstaw potęg z FE nie jest możliwe wykazanie zerowej wartości logicznej FE, a więc prawdziwości FLT. W ostatniej chwili dotarło do mnie, że to jest Finał Ligi Mistrzów. Było 4000 wejść. Jest 2120. Google: lwgula
0
Kolejnego Wielkiego Twierdzenia Fermata nie będzie. Innego autora dowodu WTF nie będzie. Wręczono Medal Abela Anglikowi za rzekomy dowód WTF. To jest zbrodnia przeciwko ludzkości. Nie mylić ze zbrodnią ludobójstwa.
0
Liczba wejść spada nadal. Z 4000 jest 2070.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: