Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Resovia – Motor 1:3. Awans nie dla lublinian

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2017 r. o 19:23 Powrót do artykułu
Mam nadzieję, że to może wyleczy z dalszego dotowania Motoru z budżetu miasta. Tyle pieniędzy wyrzucono w przysłowiowe błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się cieszą z 2 miejsca. Byli na 13 a zakończyli na 2 wiec i tak jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami sa sobie winni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pawda kasa w błoto. teraz górnik łęczna odbierze piłkarzy z wypożyczenia i będzie dno i padaka. podobnie jak łęczna tak i motor to banda darmozjadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spartaku ! co ? ty wiesz co !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko OK! Motór zostaje tam, gdzie jego miejsce! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak ambicji i tyle. nigdy sie nie wygrzebią z 3 ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ale zabrakło 4-5 punktów z pierwszej rundy i głupcem jest ten kto myśli że zadecydował mecz w radzyniu...Nie mozna wszystkiego wygrać.Szkoda kolejny rok w tej dziadoskiej lidze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kresowa coraz blizej!!!!! LKS Milanow coraz blizej!!!!!!!!!! Brawo Orleta brawo Unia T. Armia zaciezna odejdzie i d..pa blata.... Szarowola chluba Lublina ha ha ha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupcem jest ten kto wierzył że tym razem będzie inaczej.... ja wierzyłem i po raz kolejny się zawiodłem i jestem głupcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia nie była gorsza po prostu zachowali się fair wobec zespołu z województwa i nie przeszkadzli Garbarni i. Tam zespoły nie zrobiły sobie krzywdy. Tylko na zadupiach podlubelskich jest taka agresja buractwo i chamstwo. Burak będzie zawsze burakiem. nigdy nie zapomnimy mleczarskich że się woleli zagrać dla Krakowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie sobie szczekac i tak nic nie znaczycie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore jest doszukiwanie sie drugiego dna tam gdzie go nie ma....podkładanie się, nie przeszkadzanie, zakłady bukmacherskie, przecież to trzeba leczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena Lublin a tu klubik w IV lidze derby z LKS Milanow !!!!!!!! Widzow 1oo ha ha ha ha ....... Cala Polska z Was sie smieje!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rok w rok ta sama historia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczekać.... no właśnie chyba należy się dobry o......l i szczera rozmowa z samym sobą i kibicami a nie kibolami. prawdziwy kibic oczekuje odpowiedzialności i wyników a nie akceptowania tej miernoty. kibol będzie kibolem i zawsze bedzie klaskał i sie cieszył patrzac na ta miernote... nawet w 5 lidze . my chcemy klubu na miare lublina.... czy lublin stać tylko na taką miernote?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My nie szczekamy.. To wy smialiscie sie z klubow zlubelskiego .. A teraz co smiejcie sie z siebie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bra sponsora brak kasy z Miasta i w przyszlym sezonie Was nie bedzie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my się nie śmiejemy z siebie tylko wstydzimy za lublin i za motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...