Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Resovia – Motor 1:3. Awans nie dla lublinian

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2017 o 19:23 Powrót do artykułu
Mam nadzieję, że to może wyleczy z dalszego dotowania Motoru z budżetu miasta. Tyle pieniędzy wyrzucono w przysłowiowe błoto.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech się cieszą z 2 miejsca. Byli na 13 a zakończyli na 2 wiec i tak jest dobrze.
0
sami sa sobie winni
0
to pawda kasa w błoto. teraz górnik łęczna odbierze piłkarzy z wypożyczenia i będzie dno i padaka. podobnie jak łęczna tak i motor to banda darmozjadów
0
Spartaku ! co ? ty wiesz co !!
0
parafiaszarowola.pl
0
I wszystko OK! Motór zostaje tam, gdzie jego miejsce! :D
0
brak ambicji i tyle. nigdy sie nie wygrzebią z 3 ligi
0
niestety ale zabrakło 4-5 punktów z pierwszej rundy i głupcem jest ten kto myśli że zadecydował mecz w radzyniu...Nie mozna wszystkiego wygrać.Szkoda kolejny rok w tej dziadoskiej lidze....
0
Kresowa coraz blizej!!!!! LKS Milanow coraz blizej!!!!!!!!!! Brawo Orleta brawo Unia T. Armia zaciezna odejdzie i d..pa blata.... Szarowola chluba Lublina ha ha ha....
0
głupcem jest ten kto wierzył że tym razem będzie inaczej.... ja wierzyłem i po raz kolejny się zawiodłem i jestem głupcem
0
Unia nie była gorsza po prostu zachowali się fair wobec zespołu z województwa i nie przeszkadzli Garbarni i. Tam zespoły nie zrobiły sobie krzywdy. Tylko na zadupiach podlubelskich jest taka agresja buractwo i chamstwo. Burak będzie zawsze burakiem. nigdy nie zapomnimy mleczarskich że się woleli zagrać dla Krakowa
0
Możecie sobie szczekac i tak nic nie znaczycie 
0
chore jest doszukiwanie sie drugiego dna tam gdzie go nie ma....podkładanie się, nie przeszkadzanie, zakłady bukmacherskie, przecież to trzeba leczyć...
0
Arena Lublin a tu klubik w IV lidze derby z LKS Milanow !!!!!!!! Widzow 1oo ha ha ha ha ....... Cala Polska z Was sie smieje!!!!!!!!!!
0
rok w rok ta sama historia..
0
szczekać.... no właśnie chyba należy się dobry o......l i szczera rozmowa z samym sobą i kibicami a nie kibolami. prawdziwy kibic oczekuje odpowiedzialności i wyników a nie akceptowania tej miernoty. kibol będzie kibolem i zawsze bedzie klaskał i sie cieszył patrzac na ta miernote... nawet w 5 lidze . my chcemy klubu na miare lublina.... czy lublin stać tylko na taką miernote?????
0
My nie szczekamy.. To wy smialiscie sie z klubow zlubelskiego .. A teraz co smiejcie sie z siebie!!
0
Bra sponsora brak kasy z Miasta i w przyszlym sezonie Was nie bedzie!!!!!!
0
my się nie śmiejemy z siebie tylko wstydzimy za lublin i za motor
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: