Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Resovia – Motor 1:3. Awans nie dla lublinian

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2017 r. o 19:23 Powrót do artykułu
Nie taki małolat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fuzja z Górnikiem to dobry pomysł I liga bez czekania od jesieni na Arenie frekwencja będzie dobra, kibice Motoru i Janusze co na Górnika chodziły w sumie z 7 tys się uzbiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Co wy oceniacie ? Obecny skład i trenera ? Czy sytuację z jesieni. W Motorze zmieniło się na lepsze. Straty z jesieni były za duże. A te idiotyczne reformy rozgrywek które znane i zasłużone zespoły udupiły w 3 lidze ? Wygrać swoją grupę i grac jeszcze baraż ? Tak jak w zeszłym roku. A ktoś tu ciągle pieprzył, że Boniek pomaga Motorowi ustawiając sędziów. Póki co przyklepał reformę która nie daje szansy awansu zasłużonym zespołom, ignoruje złe sędziowanie w ekstraklasie wynikiem czego była degradacja Górnika Łęczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie, że można kupić. Za odpowiednią kasę to i Mioduski pewnie by sprzedał. Ale jakąś lekcję z Szarowoli chyba już czas wyciągnąć? Kupowanie licencji nie działa. Trzeba budować klub na zdrowych zasadach. A raczej kluby, bo cały sport lubelski zaczyna osiągać dno. No ale nic :-) Wszyscy (poza Łodzią) mają ekstraklasę, a my mamy II/III ligę plus Łęczną, o ile dostanie licencję. "Ale występujemy inaczej niż wszyscy, więc to nie jest porażka, tylko zwycięstwo, bo Lubelszczyzna odzyskuje swoją podmiotowość. I nie będą na nas skakać jak na pochyłe drzewo. To wielkie szczęście, że mamy takich działaczy, którzy dzielnie walczą o nasze interesy, o naszą odmienność" :-) - jakby powiedział klasyk :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 1992 Motoru nie ma w ekstraklasie. Po 25 latach trzeba to zaorać. Budować struktury od nowa z odpowiedzialnymi ludzmi a nie skansenem i znajomkami z ratusza(nawet dostawce wody mineralnej i portiera wymienić). Przeciez tam dalej trwa Piłkarski poker. Tyle ludzi, tyle lat, tyle wypłat a lublinianie to finansuja. I kto na to płaci? pan płaci, pani płaci, społeczeństwo, oczywiście Ty też tylko moze o tym nie wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by reaktywować stary Motor RKS zacząć od najniższej klasy rozgrywkowej wrócą wtedy kibice Motoru którzy na ten Spartakus zwany Motorem nie chodzą i małymi krokami wrócić do ekstraklasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie chcecie finansować Lublinianki, Motor już tyle miał szans i wszystko zmarnował. Lublinianka jest starsza od Motoru tez może grac na Arenie a przy odpowiednim finansowaniu i poziomie drużyny frekwencja może być większa niż na Motorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na te 10 lat zanim nie wrócimy do ekstraklasy, Arenę Lublin wydzierżawić Jehowcom :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze Motor.. Panowie nie poddajemy się trzeba wzmocnień w obronie i klasycznego napadziora.. Paluch, Majkowski, Gieraga czy Jurisa out.. Jest druzyna z charakterem bedzie dobrze w przyszlym sezonie na 2 ligę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bym finansował Lubliniankę, bo jej też kibicuję. 1912 rok - wielka tradycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt się nie poddaje. Ja tak się nie poddaje już od 1992 roku - dłużej niż Piłsudski. Nie poddawałem się jak spadli do I ligi. No to ja się dalej nie poddawałem, więc spadli do II ligi. Ale ja się dalej nie poddawałem ... I jak Lech Majewski w filmie "Angelus" (polecam): "Tamten świat już minął.  Ja jednak czuja (po śląsku), że moce z Saturna już lecą! Ale kiedy dolecą?" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Szarowola nie awansowała hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie może miasto teraz zwróci się ku Lubliniance, Motor tyle razy już nie awansował a Lublinianka jest tylko o klasę niżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała nadzieje w tym, że Garbarnia mimo wywalczonego awansu zrezygnuje z gry w II lidze i awans przypadnie Motorowi. Kraków ma 2 drużyny w ekstraklasie (Cracovia i Wisła), więc w przypadku Garbarni powinien spasować szczególnie, że klub w Krakowie nie ma zbyt szerokiej rzeszy kibiców. Inna opcja to fuzja z Górnikiem (Górnik dostaje licencję na grę w I lidze, dochodzi do fuzji z Motorem i klub gra w I lidze pod szyldem MOTOR LUBLIN). W Łęcznej pozostają rezerwy Górnika funkcjonujące od tej pory pod szyldem GÓRNIKA ŁĘCZNA (bez II) i w przyszłym sezonie Łęczna bije się o III ligę z Hetmanem Zamość, Tomasovią, Stalą Kraśnik, być może Lublinanką (co prawda ten sezon wyszedł lubelskiej drużynie kiepsko, ale zawsze dobrze życzę drużynom z Lublina). Nie znam się dokładnie na przepisach PZPNowskich i nie wiem czy to możliwe.Łęcznianie nie powinni narzekać bo lubelska IV liga jest stosunkowo mocna, grają w niej w większości drużyny z miast powiatowych większych niż Łęczna. Wioski typu Żmudź, Piotrowice, Milanów spadają z ligi. To skandal, żeby półmilionowy Lublin miał drużynę w III lidze a 2 krotnie mniejszy Białystok do końca walczył z Legią o Mistrza Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być POkonanym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Tak mawiał Dziadek Piłsudski i ok. Motor - wziąć w swe ramiona b. zawodników Motoru Tych z FSC i II liga będzie nasza a Tego gościa z Chojnic wysłać expresem na Pomorze. Tam się przyda Chojniczance bo bez Niego Chojniczanka spuściła z tonów i ostała się w 1 lidze mimo, że lubelski sędzia dał Im szansę w meczu z Bytovią jak nie uznał "11" bo zawodnik Bytovi zatrzymał się tak jak Lewy podczas strzału z rzutu karnego. Lewemu wolno a zawodnikowi z Bytovi nie wolno. A mimo takiej kichy klika z 1 ligi wyeliminowała ten klub z walki o ekstra klasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V-ce prezyent miasta odpowiedzialny za sport niech się poda do dymisji jak ma trochę honoru!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V-ce prezyent miasta odpowiedzialny za sport niech się poda do dymisji jak ma trochę honoru!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V-ce prezyent miasta odpowiedzialny za sport niech się poda do dymisji jak ma trochę honoru!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To skandal, żeby półmilionowy Lublin miał drużynę w III lidze a 2 krotnie mniejszy Białystok do końca walczył z Legią o Mistrza Polski." a Nieciecza wioska ile razy mniejsza od Lublina i gra w Ekstraklasie tu nie chodzi o wielkość miasta czy wioski a o finanse i sprawy organizacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...