Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Roztocze - AMSPN Hetman 1:4, środowe wyniki IV ligi

Utworzony przez BN, 22 maja 2013 r. o 20:26
A kto strzelił czwartego gola dla AMSPN???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem przypadkiem lubgol.pl też od razu nie podał :-) Ale pewnie Pan redaktor powie, że sam wydzwonił CZwarty gol dla AMSPN autorstwa Dobromilskiego. Samobój dla Huczwy autorstwa Burskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobromilski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
honorowy gol dla Kamila Kornasa - zawodnika wypożyczonego z Hetmana do Roztocza. A to obrazuje siłę zamojskich piłkarzy. Hetmanowi życzę jeszcze jednego, albo nawet dwóch awansów wyżej - bo tam ich miejsce. Trzymam kciuki także za Roztocze. Niem Kamil Kornas na wypożyczeniu pomoże tej drużynie utrzymać 4-ligowy status. Brawo dla Zamościan - gdzie tylko by grali !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając o formie Victori Zmudz chciał bym zobaczyc maecz Amspn z Victoria własnie w Żmudzi to by było widowisko bo tak to do mnie za bardzo nie przemawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto was upowaznil do uzywania nazwy Hetman, Do herbu?Jestescie zlodziejami..Zapieprzyliscie pieniadze za boiska.ZLODZIEJE!!!!!!! TAKA JEST PRAWDA.Sponsor UM niedlugo odejdzie razem z waszym guru, bo pali sie grunt pod nogami jego i waszej partii politycznej.Znikniecie jak banka mydlana.BUAAAAAAA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie to jak bańka mydlana zniknął ten złodziejski KS Hetman. Tam to dopiero się działo. Media cały czas miały pożywkę. Co wyczyniali chłopaki. Bardzo dobrze się stało, że piłką nożną zajęli się w Zamościu kompetentni ludzie, którzy przez lata prowadzili klub tak, że ani go nie zadłużyli, ani nie narobili innych wałków. Teraz klub jest w rękach ludzi godnych zaufania, w przeciwieństwie do kombinatorów i złodziei, którzy jak wszy obleźli KS Hetman, doprowadzając ten klub do śmierci. Inna sprawa: ludzie z Zamościa nie powinni ujadać na WŁASNY ZAMOJSKI klub, jakim jest AMSPN Hetman. Jeśli szczekasz, to spierd... do babci na wieś, bo prawdziwy zamościanin szanuje każdy zamojski klub, nawet jeśli pewne persony mu się w nim nie podobają. Żal mi KS Hetman - bo to właśnie był nasz klub. Jednak teraz musimy się zadowolić AMSPN Hetman, tak jak kiedyś był CWKS Hetman czy MZKS Hetman. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko zlodzieju! okradles i ugotowales hetmana a teraz oskarzasz innych? a gdzie te 2 miliony długu? w twojej kieszeni i innych kolesi? zbudowales za to hotel czy restauracje? a moze sklepik? jestes zlodziejem i okradles klub ktory przez to zbankrutowal!!!!!!!!! oddaj pieniadze zlodzieju!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany, że Koko nie jest już mieszkańcem Zamościa o czym świadczą między innymi godziny jego wpisów na forum jak też fakt, że używa klawiatury nie zawierającej polskich liter tj, ą,ę,ł,ż itp, Myślę, że zamieszkuje on drugą półkulę gdyż sam nie posiada półkuli mózgu odpowiedzialnej za logiczne myślenie. Panie Koko czy też Pani Kwoko proszę wracać do, kraju i proponuję osiedlić się na stałe w Radecznicy bo zawsze to nasze kochane Roztocze którego Pan zapewne sie wyżekł ale mogą tu Pana wyleczyć,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba ze z koko to taki nocny marek hahahahahahahaha koko=pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Mariusz B.- Nie masz racji.AMSPN to zupelnie inny klub, zalozony w 1993 roku.Nazwa Hetman nie podobala sie kibicom Hetmana od poczatku.Snuli przypuszczenia dlaczego! I slusznie, bo dzisiaj sie to sprawdzilo.Takie podchody byly prowadzone od dawna.Dla tych wszystkich co uwazaja ze klub zostal zrujnowany mam pytanie.Jesli wlodarz miasta wysyla do pracy w klubie swoich ludzi, panow K. i swojego kumpla muzyka to nie wiedzial co sie tam dzialo?Dlaczego w odpowiednim momencie, gdy klub nie byl zadluzony AMSPN nie przejal wladzy?Przeciez panowie K. byli w komisji rewizyjnej i dobrze wiedzieli co sie dzieje i jakie sa plany.Dlaczego pan prezydent powiedzial ,ze miasto nie moze dac tak sobie pieniadze.Zapomnial ,ze KS Hetman naleza sie pieniadze za boiska.Pieniadze, ktore wystarczylyby na pokrycie dlugow.Dlaczego tego nie zrobil i wowczas AMSPN nie przejal KS.Graliby nadal w II lidze.A tak zostali kibice zwasnieni, co widac np. miedzy mna a sympatykami AMSPN.Kto zawinil?Dlaczego ten oprosty sposob nie zostal zrealizowany?Oddluzenie za boiska - przejecie calego lierownictwa przez AMSPN - dalsza kontynuacja historii i tradycji.Na 75-lecie zafundowany zostal prezent dla miasta.Przyjeliscie zlo- wasza sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koko! Ja bardzo dobrze znam genezę powstania AMSPN Hetman. Klub powstał dlatego, że zamojscy trenerzy, na czele z panem Nowosadem i panem Sękowskim, mieli już dość traktowania zamojskiej młodzieży "po macoszemu". Menedżerowie z całej Polski i nawet z zagranicy sprowadzali do Hetmana tzw. wynalazki piłkarskie, brali za to kasę, a piłkarze zarabiali krocie, kosztem właśnie naszych utalentowanych rodaków. Ile na tych transferach zarabiali działacze Hetmana? Tylko oni to wiedzą. Popytaj pana Sękowskiego, jak w czasach KS Hetman traktowane były grupy młodzieżowe??? I dobrze się stało, że utworzono AMSPN Hetman, który na początku nazywał się AMSPN Klubu Sportowego Hetman. Zachowały się do dziś dokumenty, że AMSPN Hetman miał pełną nazwę AMSPN KS Hetman i był niejako częścią (partnerem) KS Hetman, bo bez grup młodzieżowych KS Hetman nie mógłby grać w II lidze. Mam do Ciebie pytanie: dlaczego miasto, czyli podatnicy, ja i inni mieszkańcy Zamościa, mielibyśmy spłacać długi ze nieudolnych działaczy KS Hetman? Ja się na to nie godziłem nigdy i nadal nie zgodzę. Do odpowiedzialności powinni pociągnięci zostać ci, którzy podpisywali kontrakty bez pokrycia. Ci, którzy wydawali więcej niż mogli. I zwyczajnie okradali Hetmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Mariusz B.- Wcale nie musialo dojsc do upadku KS wraz z Jego historia i tradycja.Hetman mial pieniadze zarobione na za boiska ,ktore mozna bylo przeznaczyc na splacenie dlugow i to byly pieniadze KS nie miasta i podatnikow.Pieniadze zarobione przez KS, ktore wyparowaly.Nalezalo te piniadze uzyc-powtarzam- na splacenie dlugow, pognac cala plejade zarzadu KS lacznie z panami K.., zastapic zarzad ludzmi z AMSPN i historia bylaby zachowana i liga na poziomie.A tak co?Kto ucieka i dlaczego tylnymi drzwiami z uroczystosci ktore mialy sie odbyc,a mozna powiedziec ze sie nie odbyly na 75 lecie klubu Hetman.Kto tak sie zachowuje?Pisze Hetman, bo pierwsze czlony nazwy wiele razy sie zminialy.Niestety ten obecny AMSPN nie moze byc kontynuatorem.I tutaj tkwi caly problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy inaczej, w AMSPN Hetman grają chłopaki z Zamościa, nie z Biłgoraja czy innego pierdziszewa. Nasi rodacy. I nie plujcie na nich, ani na zamojski klub. A o panach Marcinach gadajcie co chcecie - tylko AMSPN Hetman to nie oni, lecz ci wszyscy, którzy go tworzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam ze M.Zamoyski powolujac seniorska druzyne AMSPN powiedzial, ze to co nowe, to lepsze.Myli sie niesamowicie, gdyz przykladow jest wiele.Chaciazby sam do piet nie dorosl z inteligencja i sposobem myslenia swojego wielkiego praprzodka Jana Zamoyskiego.Nie wiem czy wart jest buty Mu zawiazywac.Sposob myslenia ,ze to co nowe jest lepsze jest mylny.Historia to osadzi ,co zrobil M.Z.Bohater, ktory wieje tylnymi drzwiami.Zgoda ze w KS zasiadywali nieodpowiedni ludzie (w tym z jego stajni), ale kazdy klub ma wzloty i upadki.Zamoyski doprowadzil do powaznego upadku, ale jak historia uczy, to i z tego sie wydzwignie.Pozdrawiam logicznie myslacych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkrotce nie bedzie zadnego klubu w Zamosciu.KS nie wroci a AMSPN padnie jak zmieni sie opcja polityczna w miescie.Taka prawda koko i dzieciaki kibicujace AMSPN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@zorientowany-Nie musi wrocic KS.Moze wrocic XYZ byle Hetman ten z 1934 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...