Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Roztocze - Sparta 0:0, Orion - Dwernicki 1:0

Utworzony przez kibic, 9 maja 2011 r. o 08:35
Panie Pogodz po co pan tak klamiesz?Napatsnicy sa zawieszieszeni przez zarząd do odwolania.A za co to chyba kazdy moze sie domyslec.Pan tez by juz mogl sam odejsc i sobie jaj nie robic.Jak ten zespol jets porzygotowany??Wstyd zeby przed meczem zawodnik prowadzil rozgrzewke a pan stal i palil papierosa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda,zawodnicy Albingier i Piotr Lipiec są zawieszeni,a najlepiej powiedzieć że są kontuzjowani,a co do palenia papierosów to też prawda,byłem widziałem...wielcy gwiazdorzy z Zamościa zarabiają takie pieniądze że miejscowi mogą o takich tylko pomarzyć,jedni mają ok 2 tys miesięcznie a niektórzy 300 zł...śmiech,a ci co zarabiają mniej,grają dużo lepiej od gwiazdorów typu Albingier,Lipiec Piotr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieoficjalna wiadomość-dzisiejszy trening Roztocza prowadził Jan Złomańczuk,wiele wskazuje na to że to był ostatni mecz w roli trenera dla Marka Pogódzia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam, że całe zło w Roztoczu to na szczęście były już trener Marek Pogódź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest najsłabszy trener jaki mógł być kiedykolwiek w Roztoczu, szczerze to bym się zastanawiał czy go zatrudnić nawet w B klasie bo nie ma zupełnie pojęcia o treningach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...