Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Ryki – AMSPN Hetman Zamość 0:1

Utworzony przez koko, 22 kwietnia 2013 r. o 01:42
Kupuje sie sedzioww,czy tez sa zakochani jak wy w AMSPN Hrabia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy co wy pokażecie od września. Póki co, komentarze pewnej pani jeśli chodzi o waszego biznesmena nie wrózą nic dobrego. Napisała na stronce KS-u, że "najpierw niech odda jej zaległe 2-letnie pieniadze, a dopiero potem zajmie się kolejnymi interesami". Pffffffff. Wszyscy to czytali, ale już ktoś te komentarze usunał . Co ty na to koko hrabio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Trenerze Hetmana! jaki karny? jaki wślizg? byliśmy na tym samym meczu?! karny z kapelusza! Od kiedy starcie bark w bark jest faulem?! od kiedy gwiżdzemy karnego gdy dwóch gości walcząc o piłkę się przewraca?! nie było nawet podstaw do gwizdnięcia tej jedenastki! Zawdonik wychodził sam na sam? haha mógł by jedynie wrzucić bo w narożniku pola karnego ciężko być sam na sam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrywa lepszy. proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch nie istniał ,nie potrafili trzech podań wykonać.Gdyby nie to boisko(wąskie nierówne)to wynik byłby zdecydowanie wyższy.Goście byli zdecyd lepsi pod każdym względem,mówię jako bezstronny obserwator tego meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że ten biznesman z Warszawy twierdzi, że stadion miejski OSIR w Zamościu należy do Hetmana, a nie do miasta. Brawo dla niego za poważne podejście do tematu i znajomość tematu. Moim zdaniem kolejny naciągacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie będzie z KS-u. Ten "mistrz świata" nie przywróci go. Kolega powyżej ma racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HETMAN KOGO TO OBCHODZI CZY AMPSN CZ KS NAJWAŻNIEJSZE ŻE JEST HETMAN I ZARAZ WEJDZIE DO III LIGI WSZYCY KOKO I INNI NIE MA CO SIĘ KŁUCIĆ CZY HETMAN TO AMPSN CZY KS WSZYSCY NA STADION
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman był lepszy to widzieli wszyscy co byli na stadionie ale prawda jest taka ale kto powiedział, że piłka jest sprawiedliwa? tu się nie liczy kto ładniej gra tylko kto strzela! Jak by Hetman strzelił z gry chylę czoła ale nie mogę przeżyć gdy strzelają jedyną bramkę z niesłusznie przyznanego karnego. Przecież gwizdnięcie tego karnego to jeden wielki śmiech zresztą ten typ już wcześniej probował wymusić karnego! Nie wierze, że sedzia się na to nabrał trzeba być deb***em żeby za takie wejście gwizdać faul!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia gwizdnął my płaczemy a punkty w zamościu. Moim zdaniem Ruch wywalczył sobie ten punkt nie grą ale walką! szkoda mi zawodników biegają 90 minut a gość jedną decyzją niszczy ich starania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy nie patrzcie na sędziego tylko sami grajcie. A nie tylko sędzia i sędzia. Jak widzę takich płaczków czy to w ekstraklsaie, III lidze, czy A-klasie, to mi się robi żal takich ludzi. Wszędzie tylko sędzia i sędzia. Grajcie sami a nie patrzcie na sędziego. Żałosne płaczki jeden z drugim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam że to co czytam w sieci na temat KS to ubaw po pachy. Ku*** ale jaja. No cóż tak jak Białystok tak i Zamośc ma juz chyba swojego Kononowicza. tylko żeby nie pomylił wlepek i nie oklejał murów wlepkami Olimpii. Ale JAJA! Aha przy przelewie kasy dać mu dokładnie nazwę konta bo na Polonie przeleje przez pomyłkę. Kompromitacja. Dzieci !!!!! Gorzej niż AMSPN. Zawsze mówiłem że internet jest dla dorosłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~DARSON KIBIC HETMANA~sluchaj!Ja siebie wsrod odoratorow zlodziei nie widze i nigdy nie zasiadne.Dla ciebie nie wazne czy AMSPN czy KS, bo sie sprzedales.Wsrod judaszy siebie nie widze.Nie obwiniam tu graczy.zlodziejami wiadomo kto jest, a to sie udziela chyba, bo pokryjome przejmowanie barw i herbu, to juz do was nalezy!!!!!Zreszta myslacy pilkarze tez omijaja ten twor.Twor powstaly w okolicznosciach gdy Hetman mial sie dobrze, a w pike zaangazowal sie wasz guru MZ i M. Lys.Pan Duda poszedl do pierdla, a takie kulczyki, co mieszali w bankach duzo, duzo wiecej, do dzis maja sie dobrze.A jak!Ktos moze byc konkurentem?Ale to juz przeszlosc.Podniecajcie sie nadal tworem powstalym w brudnych okolicznosciach.Ja na stadionie jako kibic AMSPN Hrabia.Smiechu warte.U was ambicji za grosz i samodzielnego myslenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko AMSPN powstał w 1993, bo KS miał bidę po tym jak wycofał się Kadex i nie miał z czego finansować juniorów, a żeby w mieście były sekcje juniorskie stąd wziął się AMSPN. W Ksie sekcje młodzieżowe powróciły wtedy, gdy PZPN wprowadził wymóg posiadania przez klub junioró. AMSPN nie jest nic winny KSowi i powstał dlatego by dzieci miały, gdzie w piłkę pokopać, bo jakby nie on to by nic nie było i spora część piłkarzy np. Demusiak, Kycko, Turczyn, Tytoń i wielu innych są wychowankami AMSPN. Jakby nie KS to by ich nie było.I nie ma co gadać, że AMSPN nic się nie zawdzięcza i, że rozkradł KS, bo prawda jest taka, że Ci piłkarze w pewnym momencie grając za grosze w porównaniu z armią zaciężną ratowali KS. To są fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie prawdziwa sytuacja finansowo organizacyjna w AMSPN.Czy to tak fajnie wyglada a może zaczyna się sypać wszystko skoro te max 500 osob na meczu ma placic za bilety?Natomiast derby 4 ligowe w przyszlym sezonie KS.Hetman-Lada Bilgoraj wydaja sie byc malo realne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego powyżej, Ty chyba na meczu nigdy nie byłeś. Nie masz pojęcia o futbolu totalnie. Ja powiem tylko tyle, że często bywam w delegacjach w woj. wielkopolskim. W tejże miejscowości jest drużyna grając także w IV lidze i bilety dla kibiców to żadne zdziwienie. Ba, - rezerwy tej drużyny grają w A-klasie i nawet tam dla gości jest wstępne 5 zł !!!. W niższych ligach nie jest to wymogiem, ale od IV- III ligi u nas w kraju to jest standard. Zobaczysz jak KS wyruszy (o ile ta "bajeczka" gościowi wypali). W IV lidze za 5 zł na KS-ie to Ty zza płotu będziesz oglądał mecz. Albo tylko wrzasków grupki pijaczków słuchał. Zobaczysz cenę to się w papcie nie zmieścisz . Wara od AMSPN. Nie obrażaj tego klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOKO WEŚ TY ZAMIAST PISAĆ BZUDRY TO IDŻ SOBIE SIĄDŹ NA ŁAWCE W PARKU I ODPOCZNIJ BO TY I JESTES JEDYNYM KTORY TAK CHCE POWROTU HETMANA A ZA 2 LATA TO BĘDZIESZ MÓGŁ SIĘ W DOMU WYPŁAKAĆ "ŻE WIELKI KS HETMAN NIE WROCIŁ A PAN ŁYŚ I ZAMOJSKI SĄ SUPER I DBAJĄ O NASZ KLUB NIE TAK JAK O TEGO P****GO KS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lutnia,trzymam kciuki za was.Lutowac AMSPN Hrabiego.Do boju Lutnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja trzymam kciuki za AMSPN czyli kontynuatora KS Hetmana Zamość . I będę Cię tym denerwował po każdym Twoim poście koko-czku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KS Hetman figoruje w rejestrze PZPN i wara wam od Jego Herbu i barw.Wkrotce na boisko przy KJ wybegnie prawdziwy Hetman.Chcecie miec cos wlasnego-zmiiencie nazwe.Ja zasugerowallem juz dawno AMSPN Hrabia.No ale moze byc tez i inna.Jestescie przeciez zgrani, jak np na "sejmiku" odnosne kradziezy Herbu prawdziwego klubu Zamoscia zalozonego 14 kwietnia 1934 roku.i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...