Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Ryki - Lublinianka 2:1. Bramki kuriozum i pierwsza wygrana beniaminka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 września 2017 r. o 16:48 Powrót do artykułu
I oczwiscie ten mecz był jedyny ktory mi nie wszedł na kuponie u bukmachera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kuriozalne ??!! Jeśli obrońcy stają i liczą na farta że sędzia podniesie to ich problem, gra sie do gwizdka i tyle. Druga tez nic specjalnego, jesli go kopnął to nie ma o czym gadać - idiotyzm zawodnika. Białek jak zwykle przesadza z tymi sytuacjami, grali lepiej ale nie wyolbrzymiajmy sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Traciliśmy kuriozalne bramki" To się stało ze dostaliście wciry jak banda frajerów leszczu trenestki ŻalDupęŚciska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że Ruch spadnie z ligi bo z oszustwa zdobył 3 pkt. nawet niby poszkodowany mówił sedziemu że nic się nie stało, że nikt go nie faulował, poprostu wlazł na obrońcę i się przewrócił. Nikt nie kopie przeciwnika bez piłki w swoim polu karnym na dodatek przy remisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...