Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Motoru Lublin

Utworzony przez kon, 11 marca 2011 r. o 14:05
10 zl normalny 3 liga???????????jaja sobie robicie, na ekstraklase sa za 15 zl w innych miastach, pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kon ciekawi mnie gdzie są po 15 zł bilety bo ja nigdzie nie spotkałem a na paru stadionach byłem może się pomyliłeś nie zł a Ełro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 zł na bilet na Ekstraklase, no no widać ze na paru stadionach byłeś i sporo widziałeś, ale chyba w sezonie 1992/93. Bierz to co bierzesz, tylko popijaj bardziej wodą. Leki masz ok, wietrz pokój, gimnastykuj się będzie ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy kibic da więcej za mecz ukochanej druzyny .....zobacz ceny biletów na żuzel to wowczas porownasz ze MOTOR ma tanie bilety -karnnet dobra sprawa jezeli nie pasuje mozna dac[odsprzedać] koledze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wysęp piosenkarzy np Kozidrak 60 zl Kabaretów od 40 -60 czy wejscie do teatru operetki to zapłaciż 60 -80 zl.Pojscie na MECZ to rozrywka za symboliczne 10 zl .Motorek jestś klubem tanim poniewaz koczam tą atmosfere i futbol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
15 zł na bilet na Ekstraklase, no no widać ze na paru stadionach byłeś i sporo widziałeś, ale chyba w sezonie 1992/93. Bierz to co bierzesz, tylko popijaj bardziej wodą. Leki masz ok, wietrz pokój, gimnastykuj się będzie ok.
@pawel i janek: najgorsza drużyna ekstraklasy - Cracovia. Tak przedstawia się cena biletów na mecz z Lechem Poznań: Ceny biletów na mecz z Lechem Poznań: Sektor VIP: 60 zł Sektor A: 15 zł Sektor B: 15 zł Sektor C: 20 zł Sektor D: 10 zł Sektor E: 20 zł Sektor F: 25 zł Sektor G: 20 zł Sektor H: 25 zł Sektor I: 12 zł Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu dostępne są specjalne bilety za symboliczną złotówkę dla kobiet oraz dzieci do dwunastego roku życia (pod warunkiem przyjścia z dorosłym opiekunem). Ta promocja obowiązuje jedynie na sektor rodzinny (sektor I). źródło: http://www.cracovia.pl/pilka-nozna/news/wiadomosci/bilety_na_mecz_z_lechem_wciaz_w_sprzedazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
15 zł na bilet na Ekstraklase, no no widać ze na paru stadionach byłeś i sporo widziałeś, ale chyba w sezonie 1992/93. Bierz to co bierzesz, tylko popijaj bardziej wodą. Leki masz ok, wietrz pokój, gimnastykuj się będzie ok.
hehe dzieki za rade, dwa przysiady, trzy pompki i człowiek zdrowy:)(brzuch dalej jest:):)czasy 92-96 i w gore pamiętam::):)od radosci, az do spadku i słynnego powiedzenia na Zygmuntowskich, odwrocic tabele Motor bedzie na czele:):), nie wiem czy to kolego pamietasz, ale tak było i nikt wtedy nie wstydził się tego mówić głośno, bo od Motoru wymagało się więcej, byt to klub, który spadał w tych czasach z ligi na ligę, aż totalnie osiągnał dno, wyjazdy, kibicowanie itd jest fajne, zabawne, do czasu az bedziesz mial zone, dzieci, prace, brak czasu, nie wazne na ilu bylo sie stadionach(znam ludzi, którzy jezdzili na wyjazdy a tak naprawde nie znali polowe skladu:), wazne jest to w co sie wierzy,co d0o lekow to nawzajem:):):)jakies przykre doswiadczenia z wietrzeniem pokoju hmmm wspolczuje, ale dzieki za rade pozdrawiam starych jak i nowych kibicow, ktorych pewnie ubyło w 80%po spadku do nizszej ligi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kon napisał:
hehe dzieki za rade, dwa przysiady, trzy pompki i człowiek zdrowy:)(brzuch dalej jest:):)czasy 92-96 i w gore pamiętam::):)od radosci, az do spadku i słynnego powiedzenia na Zygmuntowskich, odwrocic tabele Motor bedzie na czele:):), nie wiem czy to kolego pamietasz, ale tak było i nikt wtedy nie wstydził się tego mówić głośno, bo od Motoru wymagało się więcej, byt to klub, który spadał w tych czasach z ligi na ligę, aż totalnie osiągnał dno, wyjazdy, kibicowanie itd jest fajne, zabawne, do czasu az bedziesz mial zone, dzieci, prace, brak czasu, nie wazne na ilu bylo sie stadionach(znam ludzi, którzy jezdzili na wyjazdy a tak naprawde nie znali polowe skladu:), wazne jest to w co sie wierzy,co d0o lekow to nawzajem:):):)jakies przykre doswiadczenia z wietrzeniem pokoju hmmm wspolczuje, ale dzieki za rade pozdrawiam starych jak i nowych kibicow, ktorych pewnie ubyło w 80%po spadku do nizszej ligi:)
Po przeczytaniu twoich wpisów mam wrażenie, że jesteś kompletnym idiotą i nie masz pojęcia o czym piszesz. Pozdro dla kibiców a nie podszywańców takich jak ten wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...