Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszył program "Piłkarski Diament". W piątek testy przechodzili piłkarze z woj. lubelskiego

Utworzony przez ja, 10 stycznia 2014 r. o 18:20
kiedy dalszy etap,co dalej,są gdzieś filmiki z tej imprezy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli te osoby które nie zostały zaproszone na hale, musiały wracac do domu? nie dość ze wg ankiety typowym amatorom ciężko było się dostać to pewnie Ci którym się udało odpadli jeszcze przed castingiem? co z osobami które przyjechaly z daleka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 400 osob o których mowa zglosilo się w Lublinie i potem stamtąd 60 osob? czy chodzi o to ze 400 osob wypelnialo ankiety do Lublina a tylko 60 osob dostalo bilet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz wolną chwile? Ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!http://sposob.latwy.pl Zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
400 osób zgłosiło się do Lublina wypełniając ankietę na stronie, nikt nie wiedział, że ankieta jest punktowana, dzięki punktacji wyłoniono 60 osób, które zaproszono na Globus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli te osoby które nie zostały zaproszone na hale, musiały wracac do domu? nie dość ze wg ankiety typowym amatorom ciężko było się dostać to pewnie Ci którym się udało odpadli jeszcze przed castingiem? co z osobami które przyjechaly z daleka....
ja przejechałem 300 km.... :/ ale staram sie jeszcze dostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dostales telefon ze się dostales? i ile było osob w Lublinie 400 i potem dodatkowa selekcja na hale czy tylko 60 i każdy z przyjezdnych wykazal się na hali, więcej szczegolow bym prosil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja według samych statystyk strzeliłem 4 gole w okręgówce i się załapałem do eliminacji. Także ciekawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...