Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sandecja Nowy Sącz - Motor Lublin 2:0 (1:0)

Utworzony przez RKS, 15 sierpnia 2009 r. o 19:53
I znowu totalna klapa . Murowany kandydat do spadku z tą grą ciężko by było utrzymać się w IV lidze . Pozdrowienia dla hools jedynie tu I - ligowy poziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez pojęcia o jakiejś grze .Zbieranina ludzi bez koncepcji,bez zgrania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie do IV ligi lamusy tam wasze miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REKSY DO PIACHU ............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu Bania czy Zawadzki strzelił z wapna? Był Będzie Jest MOTOR RKS. (nie wzzne w której lidze i tak w Lublinie liczy siętylko RKS)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak to było? "Bójcie się chamy, do IV ligi wracamy?" . Jaki klub - tacy hooligani - do bani:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę powiedzieć jedno drużyna budowana na drugą ligę i piłkarze grający za paczke fajek to trochę za mało jak na zaplecze ekstraklasy. A takie teksty na sieci to możecie sobie pisać ale na pudelku barany ze świdnickiej dziury. Napinać to się każdy potrafi szkoda tylko że przed monitorem. Dla mnie jest jednak najważniejsze, że mimo tragicznej sytuacji w klubie są jeszcze ludzie którzy noszą w sercu Motorek i jeżdżą za nim wszędzie Zawsze wierni i oddani.......... A Wy to możecie sobie pojechać na wyjazd ale na Majdanek,a i tak nie dojedziecie bo wam skopią dupę po drodze AVE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibicom kiedyś prezes Chmura nie pasował....a obecny zarząd klubu to już pasuje? wszystko ok? więc super, obudzimy się w 2 lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto szczecin dało pogoni 1 milon złotych na półr oku...Motor dostanie .....200 tys......RÓŻNICĘ WIDAĆ JAK TRAKTUJE SIĘ SPORT W LUBLINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada...!!!! Po co tracić pieniądze??? Ani składu, ani gry, ani stadionu!!!! Wycofanie sie z rozgrywek zaoszczędzi niejedno rozczarowanie i WSTYD !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mótór ma lepszych (głupszych?) kiboli, ale swidnik ma lepszą drużynę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swidnik niema ani stadionu ani kbicow{macz z leczna] ani druzyny ave MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się napinacie, że Świdnik ma lepszą drużynę ?? To powiedz mi proszę, dlaczego w takim razie jesteście 2 klasy niżej od Motoru ?? Sam mówiłeś, że jesteście lepsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy motor jest lepszy od awi ale wiem ze napewno jest śmieszniejszy!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lakim sensie smieszniejszy zobacz jak waszmlyn wyglada , doping nie wspominajac o wyjazdach na ktore nie jezdzicie pozdro dla wszystkich pawdziwych m Motorowcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo z awi NIE smieje sie 3/4 polski! ha ha ha ha ha ha ha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie smieje sie bo nie ma pojecia ze cos takiego istnieje a drugie pol ma niewyrobe patrz Avia-Leczna[zdobycie bastionu] na yt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej byc nieznaym niz POSMIEWISKIEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie ogladales ten filmik Avia-Leczna bardzo prosze o odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto uciekał przed widzewem?? Też możesz sobie zobaczyć na yt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...