Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sensacyjna porażka Dwernickiego. Rokitno w czwartej lidze!

Utworzony przez MKS VICTORIA, 27 czerwca 2010 o 21:43
I Stoczek chciał IV ligę xD. Jeżeli przegrywa się z zespołem, który spada do klasy A, to jakie wyniki by były z zespołami z IV ligi. 10 a może 15:0??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jebać wszystkich TYLKO UNIA I SOKÓŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Unia i Sokół,Sokół i Unia
0
dwernicki jeszcze raz dziekuje dobryniowi, czwarta liga nasza a moze do klasy a wrocimy bo nie dajemy sobie jeszcze troche rady
0
Wstyd, upokorzenie, blamaż.... Dwernicki nadaje się do A klasy to fakt :-( i z Orlętami było by w dupsko 0:8 więc przynajmniej nie bedzie wstydu... Mamy swoje miejsce w 5 lidze... Jedynie żal trenera Drosia bo wkładał serce w ten zespół a zawodnicy dali dupy jak mało kto...
0
Derby są nasze! Orkan Wojcieszków! ps. Sokół i Unia?! To wy jeszcze razem? ps.2 Wy tacy wielcy chuligani internetowi to macie link do naszej strony www.orkanwojcieszkow.yoyo.pl i się ponapinajcie trochę, bo strasznie nudno bez was jest...
0
ta liga jest beznadziejna, kazdy gra o to żeby nie wejść wyżej, w całym okręgu tylko lukow biała radzyn i ostatnio miedzyrzec mają potencjal i chec na gre wyzej, w okregowde po prostu nie ma klubów tylko wiejskie lzsy. moze jakby polaczyc okregowke bialską z chelmską bylby jakis minimalny poziom... :/
0
Zapomniałeś kolego o Victorii że raz się zdarzyło, że odmówiliśmy gry w IV lidze to nie znaczy, że tak jest zawsze. Gdyby nie słaba pierwsza runda to Victoria by awansowała. Zobacz że po pierwszej rundzie mieliśmy 12 miejsce a teraz 3. Świadczy to o tym, że ten zespół potrafi grać i myślę, że brakuje nam tylko klasowego napastnika i zespół jest gotowy na 100% na IV ligę.
0
MKS VICTORIA napisał:
Zapomniałeś kolego o Victorii że raz się zdarzyło, że odmówiliśmy gry w IV lidze to nie znaczy, że tak jest zawsze. Gdyby nie słaba pierwsza runda to Victoria by awansowała. Zobacz że po pierwszej rundzie mieliśmy 12 miejsce a teraz 3. Świadczy to o tym, że ten zespół potrafi grać i myślę, że brakuje nam tylko klasowego napastnika i zespół jest gotowy na 100% na IV ligę.
Victoria to sie nadaje kury macać i obracać.
0
Pamietaj o wyniku Unia 1:3 Victoria (Bramkarz z juniorów w tym meczu bronił w Victorii)
0
Krzywda wy sie nadajecie do jednego...do napinania się na wielu stronach w necie!!to wam wychodzi znakomicie.gorzej z grą na boisku...Świadczą o tym słowa trenera Victorii po meczu z wami"Mogliśmy im strzelić 7 lub 8 goli" boli cie co??
0
Ale my zajeliśmy 4 miejsce w tabeli a nie gdzieś pod koniec stawki.
0
Sugerujesz że my zajeliśmy miejsce pod koniec tabeli??to chyba jesteś chory xD popatrz na tabele łosiu...żal mi Ciebie..tyle
0
jebac adamów wy się ku*** nadajecie a unia tacy z was bracia to czego na meczach z orkanem i polesiem sie nie pokazaliscie frajerzy
0
~xyz~ napisał:
Krzywda wy sie nadajecie do jednego...do napinania się na wielu stronach w necie!!to wam wychodzi znakomicie.gorzej z grą na boisku...Świadczą o tym słowa trenera Victorii po meczu z wami"Mogliśmy im strzelić 7 lub 8 goli" boli cie co??
widzicie jacy wy leszczy mogliscie strzelic 8 a strzeliliscie......3 o czym to swiadczy. u nas gralo duzo juniorow
0
anty rosół napisał:
jebac adamów wy się ku*** nadajecie a unia tacy z was bracia to czego na meczach z orkanem i polesiem sie nie pokazaliscie frajerzy
wy sie bronicie łukowem tylko
0
Szkoda Dwernickiego jednak HONOR dla POLESIA znaczy więcej!!!!!!!!!!
0
Unia & Sokół napisał:
wy sie bronicie łukowem tylko
Nie Nasza wina, że was ma każdy w du*** i jesteście je***i wszędzie a tak dla statystyk: Mecz derbowy z sokołem: Orkan 75 głów Orlęta 18 i Polesie 18 tyle w temacie. Myślenie nie boli...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: