Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sobota szczęśliwa dla Lublinianki i Huraganu

Utworzony przez malone, 15 maja 2010 o 21:22
czy was też smieszą te nazwy zespołów "huragan międzyrzec", "start krasnystaw" itp itd
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ty fanie piłki nożnej jak ci się nazwy nie podobają to to wymyśl lepsze. A tak wogóle to co robisz na forum, nie powinieneś być w polu?
0
GROM RÓŻANIEC POCISK ORCHÓWEK COSMOS JÓZEFÓW OLIMPIAKOS TARNOGRÓD ZRYW ULHÓWEK BIZON JELENIEC TORNADO BRANICA WENUS OSZCZEPALIN GIGANT PRZYTOCZNO GABARYTY DĘBLIN PIEKIEŁKO PRZYKWA fi*** ŁĄKOCIN
0
mnie kolego śmieszą takie komentarze
0
Motor lublin?? a może motorynka lublin hehehe
0
Byłem na meczu. Cisy powinny wygrać ten mecz, mieli trochę mniej szczęścia od Huraganu. Bramkę samobójczą strzelił Paluch, Polak nie grał w tym meczu. Jeśli Cisy chcą utrzymać się w lidze muszą tracić mniej goli bo z przodu idzie im całkiem nieźle..
0
orion 2- pom 3 unia 1 -orlęta 2
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: