Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Kraśnik jeszcze się nie poddaje

Utworzony przez Stal już spadła..., 11 kwietnia 2015 r. o 06:17
Ludzie, o czym my mówimy?  Stal, żeby się utrzymać, potrzebuje zdobyć 30 punktów w pozostałych 11 meczach.  I to bez bramkarza i napastnika.  Powodzenia. :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, grajkom bardziej po drodze z PO.  Wszędzie polityka.  A tu niespodzianka - teraz zajmie się nimi Bilard.  Oj, będzie wesoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że gdyby wrócił wielki trener Matysiak to wszystko Stal wygra. Stal nie miała nigdy lepszego trenera od p. Dariusza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teoretycznie, gdyby lubelskie dryżyny zaczęły się podkładać, zarówno Stał jak i pozostałe zespoły z regionu miałyby szanse. Ale takie rzeczy to na Podkarpaciu nie tu. Nasi sami dognębią swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że gdyby wrócił wielki trener Matysiak to wszystko Stal wygra. Stal nie miała nigdy lepszego trenera od p. Dariusza!
Czlowieku  co  ci  Matysiak  pomoze  ,  tu  nawet  Nawalka  nic  by  nie  zdzialal  .  Poprostu  niema kim  grac  ,  Drozd  nie gra  Packa  niema  Ryczek  odszedl  Mielniczuk  tez  Szewc  juz  nie to  co kiedys  , Pietron  sam obrony  nie  utrzyma  ,  i  mozna  tak  wyliczac   w  nieskonczonosc .  Lepiej  niech   spadna  a  po  drodze  porozdawac  punkty  potrzebujacym  z  regionu  i  tyle  . Potem  odbudowywac  druzyne   powoli    w  miare  swoimi  zawodnikami  , pewnie  to  potrwa  kilka  lat  ale  w  koncu   sie  odbijemy  od   dna  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...