Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Kraśnik jeszcze się nie poddaje

Utworzony przez Stal już spadła..., 11 kwietnia 2015 o 06:17
Ludzie, o czym my mówimy?  Stal, żeby się utrzymać, potrzebuje zdobyć 30 punktów w pozostałych 11 meczach.  I to bez bramkarza i napastnika.  Powodzenia. :wacko:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ha, ha, grajkom bardziej po drodze z PO.  Wszędzie polityka.  A tu niespodzianka - teraz zajmie się nimi Bilard.  Oj, będzie wesoło.
0
A ja myślę że gdyby wrócił wielki trener Matysiak to wszystko Stal wygra. Stal nie miała nigdy lepszego trenera od p. Dariusza!
0
Teoretycznie, gdyby lubelskie dryżyny zaczęły się podkładać, zarówno Stał jak i pozostałe zespoły z regionu miałyby szanse. Ale takie rzeczy to na Podkarpaciu nie tu. Nasi sami dognębią swoich.
0
A ja myślę że gdyby wrócił wielki trener Matysiak to wszystko Stal wygra. Stal nie miała nigdy lepszego trenera od p. Dariusza!
Czlowieku  co  ci  Matysiak  pomoze  ,  tu  nawet  Nawalka  nic  by  nie  zdzialal  .  Poprostu  niema kim  grac  ,  Drozd  nie gra  Packa  niema  Ryczek  odszedl  Mielniczuk  tez  Szewc  juz  nie to  co kiedys  , Pietron  sam obrony  nie  utrzyma  ,  i  mozna  tak  wyliczac   w  nieskonczonosc .  Lepiej  niech   spadna  a  po  drodze  porozdawac  punkty  potrzebujacym  z  regionu  i  tyle  . Potem  odbudowywac  druzyne   powoli    w  miare  swoimi  zawodnikami  , pewnie  to  potrwa  kilka  lat  ale  w  koncu   sie  odbijemy  od   dna  .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: