Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Kraśnik - LKS Milanów 14:0. Rekordowy mecz!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2017 r. o 20:53 Powrót do artykułu
Trenerze Smoliński co pan powiem ... Niedziela 17.00 gorąco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile to "wielka" Stal Kraśnik strzeliła u siebie Lewartowi albo Ładzie?? Ewentualnie Górnikowi II na wyjeździe??? Bo jakoś zapomniałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie magier w milnowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Hetman wygrał 10:0 to pisaliście o dobijaniu leżącego... To jak to w końcu jest???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzela się tyle bramek ile wlezie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dowód na to, że można grać swoimi zawodnikami. Przecież Kraśnik to duże miasto i przy właściwym szkoleniu dzieci i młodzieży można też osiągać dobre wyniki. Nie tylko w piłce nożnej. Myślę, że po reformie oświaty, kiedy nauczyciele wychowania fizycznego w szkole podstawowej będą mieli więcej roczników poziom sportu się podniesie. Co zdolniejsi i chętni będą doskonalić swoje umiejętności w klubach. Sam kiedyś zajmowałem się piłką ręczną. Pracując w szkole podstawowej na wsi zajęliśmy drugie miejsce w mistrzostwach województwa lubelskiego dziewcząt, pokonując między innymi... Kraśnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...