Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Kraśnik - LKS Milanów 14:0. Rekordowy mecz!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2017 o 20:53 Powrót do artykułu
Trenerze Smoliński co pan powiem ... Niedziela 17.00 gorąco
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ile to "wielka" Stal Kraśnik strzeliła u siebie Lewartowi albo Ładzie?? Ewentualnie Górnikowi II na wyjeździe??? Bo jakoś zapomniałem
-1
A gdzie magier w milnowie
0
Piękny wynik Stali. :)
0
A jak Hetman wygrał 10:0 to pisaliście o dobijaniu leżącego... To jak to w końcu jest???
0
Strzela się tyle bramek ile wlezie
0
To jest dowód na to, że można grać swoimi zawodnikami. Przecież Kraśnik to duże miasto i przy właściwym szkoleniu dzieci i młodzieży można też osiągać dobre wyniki. Nie tylko w piłce nożnej. Myślę, że po reformie oświaty, kiedy nauczyciele wychowania fizycznego w szkole podstawowej będą mieli więcej roczników poziom sportu się podniesie. Co zdolniejsi i chętni będą doskonalić swoje umiejętności w klubach. Sam kiedyś zajmowałem się piłką ręczną. Pracując w szkole podstawowej na wsi zajęliśmy drugie miejsce w mistrzostwach województwa lubelskiego dziewcząt, pokonując między innymi... Kraśnik.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: