Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Kraśnik zamiast Powiślaka w finale Pucharu Polski

Utworzony przez kibic pilkarski, 16 maja 2013 o 14:03
pozwac ich za celowe wprowadzanie w blad.. no zeby w zwizku przepisow nie znali, po co Ci ludzie tam sa, wywalic wszystkich
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a po 2 Trener Powiślaka Robert Makarewicz przed meczem dowiadywał się czy są jacyś piłkarze ukarani i nie mogą wystąpić w meczu i dostał informacje że żaden z zawodników nie jest ukarany to jest błąd Lzpn aby im kase dawać złodziejom
0
Kierownik drużyny Powiślaka chyba też powinien umieć czytać ze zrozumieniem przepisy rozgrywek! Co nie zmienia faktu o braku kompetencji niektórych ludzi w LZPN...
0
z tego co patrzyłem na stronie Powiślaka i nie tylko to Witek w ostatnich 2 meczach nie został ukarany żółtą kartką więc nie wiem ale taka drużyna której udało sie 1 raz aż tak daleko zajść musi odpaść w Półfinale przez błędy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: