Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal - Motor 1:0

Utworzony przez działaczZbetonu, 13 listopada 2010 o 15:37
jak patrzę na to zdjęcie to mi szkoda tej lubelskiej piłki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Motorowcy narobili bydła , rzucając petardy w pikników . Teraz urwali się milicji i dymia w Stalowej
0
Żarcik redakcja wszystko łyka ! HA HA HA
0
Lubelak napisał:
Motorowcy narobili bydła , rzucając petardy w pikników . Teraz urwali się milicji i dymia w Stalowej
bydło to robiło ciebie w oborze "lubelaku", wracaj do swej wsi pławo
0
A przystanki pomalowane !!!!! to kto?
0
widziałemto napisał:
A przystanki pomalowane !!!!! to kto?
lesne skrzaty
0
Zdjęcia z meczu i video
0
stal stalowa wólka, najleprza jest, chej
0
Motorek za rok derby z Aviaa!witamy deb***e w trzeciej lidze!!!!!!!Jazda napinacze!!!!!!!! pozdro!!!!!!!
0
szkoda że stalówka z motorem te swoje mecze rozgrywają w coraz to wyższych klasach ,niedługo na jednych bedzie czekała drużyna tęczy kraśnik a na drugich czarni lipa. Aby tak dalej powodzenia w tych zmaganiach
0
polecam artykuł na temat dzisiejszego zachowania kibiców MOTORU www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=5766
0
Przykre stwierdzenie, ale na wschodzię pozostaje tylko "stalówka".
0
do czytacza - i co w tym artykule ciekawego??? chyba tylko komentarz z podanego przez ciebie adresu "To jest właśnie polskie prawo. Chłopaki powracające spokojnie do domu zostali zatrzymani. Niech żyje WOLNOŚĆ! Gdy bandyci atakują kogoś na mieście policja w 20 minut nie przyjedzie - Niech żyje WOLNOŚĆ! Jak jedzie pijany samochodem to co 30 zostanie wychwycony. Niech żyje WOLNOŚĆ! Jednym słowem priorytety są jak najbardziej poukładane"
0
hahaha motor jest na ostatnim miejscu ! a nie przed ostatnim !
0
na przedostatnim baranie bo wygraliśmy z puszczą niepołomice
0
juz niedługo derby z lublinianką a potem z sygnałem. nie mogę sie doczekac!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: