Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Poniatowa wygrała w Świdniku z Avią, wyniki sobotnich sparingów

Utworzony przez ledwożyw, 8 sierpnia 2010 r. o 10:06
jestem pod wrażeniem wygranej stali z renomowaną avią świdnik .nowy trene w tak krótkim czasie poukładał zespól . stal rośnie na czolowy plan w ||| LIDZE . Z PRZYJEMNOSCIĄ PATRZYŁEM JAK CHLPCY Z PONIATOWEJ OSMIESZAJĄ KOLEGÓW ZE ŚWIDNIKA . W PONIEDZIAŁEK PREZES ZAMYKA LISTE ZAWODNIKÓW , ZOSTANĄ TEŻ PODPISANE KONTRAKTY .OSTATNI TYDZIEŃ PRZED ROZGRYWKAMI PILKARZE SPĘDZĄ W KRACZEWICACH W DOMU MUZYKI .JEST TEŻ JUŻ NOWY KIEROWNIK KLUBU SPRAWDZONY DZIAŁACZ WPRAWDZIE STARSZEGO POKOLENIA ALE Z CHŁONNYM UMYSŁEM .JEŻELI CHCESZBYĆ KIER. DRUŻYNY ZGŁOS SIĘ DO KLUBU TEL . 81 820 4158
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kierownik to chyba z chłonnym GARDŁEM ... a UŁANOWI Maciej załatwił wygraną ludzie gdzie wy żyjecie !!! Zresztą po co się napinać już za parę dni liga pokaże na jakim dnie jest nasza STAL ... Miało być granie swoimi. a swoi znowu na ławie albo w dwójce ... znowu to samo i te Ręby, Kasperskie, Kurzępy, Palice, Czepińskie i inne będą szumieć w listopadzie jak to rundę już od 3 lat wszyscy przyjezdni piłkarze, bo ich jak zwykle oszukają .. scenariusz dokładnie ten sam .. zabawa podmiejska zabawa, świecą się światła rysuje trawa ... tra lala tra lala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego wynika ze stal sobie radzi bez trenera miejscowego pana henryka i jak mówią że jest nowy kierownik ale z chorym gardłem ale z tym składem ja patrze optymistycznie tylko mało jest miejscowych zawodników powinni wziąśc z drugiej druzyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie sa te mlode juniory co ich prubowal kaminski z awiu grało tylko trzech nasych a gdzie je grajper golębiowski gołofit i krulikowski tyż chyba nawet młodzierzowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to gdzie na malinach .. jak zwykle zrobili im z pupy elementarz -- zaś 33 piłkarzy z zewnątrz -- i zaś kolejka u Pani Stefankowej po kolejne setki tysięcy złotych ... zaś strachy na lachy ... zaś baranina --- przecież dopóki będzie panował nam wszechwiedzący pan z okolic emilcina to niechybnie ten klub zniknie już wkrótce z mapy piłkarskiej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie prezesie makolągwa wracaj pan do klubu bo niedługo pana zadaszenie przepija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad z za między napisał:
Jak to gdzie na malinach .. jak zwykle zrobili im z pupy elementarz -- zaś 33 piłkarzy z zewnątrz -- i zaś kolejka u Pani Stefankowej po kolejne setki tysięcy złotych ... zaś strachy na lachy ... zaś baranina --- przecież dopóki będzie panował nam wszechwiedzący pan z okolic emilcina to niechybnie ten klub zniknie już wkrótce z mapy piłkarskiej ...
JEDYNIE KUNIE BENDOM CIEKAĆ PO BOISKU I PANI BURMISTRZ NA POSTRONKU JAK SIE NIE OBUDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...