Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Start - Motor 4:0. Lublinianie rozstrzelani w Otwocku

Utworzony przez pablo, 4 września 2010 r. o 19:16
motór to dno!!!!ukrainskie dziady!!!!dajcie sobie spokój z tym graniem przynosicie wstyd calej lubelszczyznie!TYLKO AVIA!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibice zróbcie bojkot temu ukraińsko-polskiemu tworowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Groszka! Pani prezes Gabka gora niech jej podziekuje!Barany!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a takim niby kopaczom ratuszowi stadion chcą budować !-po co i dla kogo ? Wstyd i hańba .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co u pani słychać pani Sraczyńska Gompka? Warto było się tak pchać do koryta jak się ch *** o piłce wie?? Kariery już pani nie zrobi, będzie się ciągnął smród po tym epizodzie długo oj długo. Któryś z byłych piłkarzy Motoru niech prezesem zostanie, bo pojęcie trzeba mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha HA !!!! Brawo Motor! Dzieki Bogu że Ten twór nie gra jako Hetman!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groszek ty "gnido dworska", że zacytuję zniszczyłes nasz Motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem na drugiej polowie tego meczu. Bardzo slaba w wykonaniu naszych zawodnikow. Nie ma wogole taktyki i ustawienia. Na boisku chaos. Druzyna z otwocka bardzo dobrze zorganizowana. Pilka chodzila od zawodnika do zawodnika. Nasi biegali, ambicji im nie mozna bylo odmowic, ale robili to bez wyraznego pomyslu. Poza tym zero komunikacji na boisku. Nie mam nic do ukraincow, tylko do wladz ze dopuscily do tego ze ich jest az tylu. To co napisane w artykule...powiem tak inne mecze ogladalismy. No chyba ze ktos opisuje pierwsze polowe, ktorej ja nie widzialem. Powiem jeszcze wiecej Otwock mial jeszcze 2 setki, wiec moglo sie zakonczyc bananowy, wynikiem. Takze panowie i panie trzeba sobie zdac jasno sprawe z tego ze nie tylko awansu nie bedzie ale i o utrzymanie bedzie ciezko. Proponuje dzialac po jakis 2 spotkaniach, jak nic nie zmieni sie na lepsze, bo potem moze byc za pozno. pozdrwiam BBJM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spartakus Rulezz :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ale 5 ukraińców ze Spartakusa to za mało na 2 ligę. Sam Fundakowski nie doda zadnej wartości. Gdyby to grała cała drużyna Spartakusa wynik mógłby być odwrotny. Mimo wszystko dziwię się że takie baty zbierają. Coś musi być nie tak w zespole (w klubie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie się podziali kibice Motoru którzy wyjeżdżali na mecz do Otwocka dzisiaj rano???ponoć nie dotarli na mecz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcia z meczu : www.oks-otwock.web-album.org
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE HONORU- KIBICE TWORU:))) Wszyscy dookoła mówili Wam że na tej fuzji wyjdziecie jak Zabłocki na mydle. Trzeba było próbowac odbudować klub tak jak ostatnio zrobili Hutnicy z Krakowa. Odcieli sie od spółki i stworzyli własny klub. Wprowadzili swoich ludzi do zarzadu i ich klub z tygodnia na tydzień pozyskuje coraz to nowszych sponsorów. złodzieji z poprzedniej spółki pogonili w pizdu i sukcesywnie oczyszczają atmosfere wokół klubu. Wam też tego życze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkutnik doprowadzil do blamazu na skale krajowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani prezes tak ładnie opowiadała, że buduje profesjonalny klub, że jest normalność, że fuzja z Szarowolą to jedyna szansa na piłkę w Lublinie etc. pieniądze miasta wyrzucone w błoto!!!!!!!!!!!!! pani prezes i pan kapka odpowiedzialni za taki stan. a był moment, że można było przejąć we własne ręce i zacząć od nowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
al pacino napisał:
a gdzie się podziali kibice Motoru którzy wyjeżdżali na mecz do Otwocka dzisiaj rano???ponoć nie dotarli na mecz?
Po co mieli dojechac na mecz !? Grunt ze groszek zarobil na kazdym jołopie -kibicu! 65zl od łebka i koszulka . Obecnosc obowiazkowa jak nie to w ryj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani prezes gąmbka, awans pani obiecywała, tylko taki twór to krótka historię w Lublinie będzie miał. a co na to radni, pan prezdydent, wszak to spółka miejska? może któryś z dziennikarzy zapyta akcjonariusza z Ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czym sie podniecacie ja ten sezon spisałem na straty i wiem że awansu byc nie moze po takich zawirowaniach w klubie brak stadionu przez Pana SZMITA itp niedociagnieciach.powoli powoli i będzie ok nie chodzi o to by znowu narobic bałaganu w klubie tylko o to by było lepiej na przyszłosc i ja mam nadzieja ze tak będzie awans do 1 ligi w przyszłym sezonie!!! co do GROSZKA to nie chce mi sie gadac bo kto pokieruje dopingiem jak nie on a zadymiarze {ultrasi }byli ,są i będą!!! TYLKO MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
666 napisał:
Po co mieli dojechac na mecz !? Grunt ze groszek zarobil na kazdym jołopie -kibicu! 65zl od łebka i koszulka . Obecnosc obowiazkowa jak nie to w ryj!
jak nie masz pojęcia o czym piszesz to lepiej milcz pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dejvi napisał:
Bylem na drugiej polowie tego meczu. Bardzo slaba w wykonaniu naszych zawodnikow. Nie ma wogole taktyki i ustawienia. Na boisku chaos. Druzyna z otwocka bardzo dobrze zorganizowana. Pilka chodzila od zawodnika do zawodnika. Nasi biegali, ambicji im nie mozna bylo odmowic, ale robili to bez wyraznego pomyslu. Poza tym zero komunikacji na boisku. Nie mam nic do ukraincow, tylko do wladz ze dopuscily do tego ze ich jest az tylu. To co napisane w artykule...powiem tak inne mecze ogladalismy. No chyba ze ktos opisuje pierwsze polowe, ktorej ja nie widzialem. Powiem jeszcze wiecej Otwock mial jeszcze 2 setki, wiec moglo sie zakonczyc bananowy, wynikiem. Takze panowie i panie trzeba sobie zdac jasno sprawe z tego ze nie tylko awansu nie bedzie ale i o utrzymanie bedzie ciezko. Proponuje dzialac po jakis 2 spotkaniach, jak nic nie zmieni sie na lepsze, bo potem moze byc za pozno. pozdrwiam BBJM
Ja byłem na całym meczu. I z mojej perspektywy mecz był wyruwnany, więc redaktożyna ma rację. W pierszej połowie to MOTOR przeważał, w drugiej więcej okazji miał Start. Nawet remis byłby sprawjedliwy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...