Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szykują się zmiany w zespole Wisły Puławy

Utworzony przez konstanty, 26 listopada 2013 o 09:06
Ja bym zaczął zmiany od trenerów, bo ci już są wypaleni i nie mają pomysłu na grę drużyny. A system jeden z przodu (Nowak) reszta z tyłu to już klepiemy trzeci sezon. Ja już nie chodzę na mecze bo nie da się patrzeć na tą żenadę. Jeżeli gramy z przed ostatnią drużyną u siebie jednym napastnikiem i bez pomocnika to powinniśmy grać  w 5 lidze . Drogi Grzegorzu prezese pomyśl o tym, na stadion przychodzi coraz mniej kibiców a każdy na swoją cierpliwość i szkoda takiego stadionu. Jeszcze raz proszę zrób coś dla dobra tego klubu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto był na ostatnim spotkaniu to widział. Poziom naszej drużyny jest tragiczny. Gdyby nie fart i karny który jeden sedzia da a inny nie to widok byłby marny. Może czas na inne spojrzenie na drużynę. P. Prezesie do dzieła. Macie jakieś kandydatury na szkoleniowców?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: