Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tadeusz Łapa już oficjalnie trenerem Motoru Lublin

Utworzony przez ZORRO, 30 września 2010 r. o 16:04
powodzenia trenerze-niech będzie lepiej///był będzie jest MOTOR RKS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia i powodzania panie T. Lapa zycze aby panu udalo sie dzwignac z parteu ten klub.Pozdrowienia i zyczenia dla kibicow i pilkarzy/Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadziu, zrób tam porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motoru czy Spartakusa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYpier***AJ Z KAD PRZYSZEDLES BARTNIKOWO-MISIURKOWY TRENERZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tak z ręką na sercu, jak tak patrzycie na niego to naprawdę wierzycie ze coś zdziała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierdzińska,pisiurek,esbek bartnik rozliczymy się z wami na meczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam się po co było to mydlenie oczu, skoro od dawna było wiadomo, ze będzie pan Łapa. do przewidzenia było, ze skoro Bartnik jest w spółce to bedzie lansował swojego człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie AVIA i Łęczna RZĄDZĄ motorkiem,A gdzie MOTOROWCY TRENERZY,którzy poświęcili swoje kariery temu klubikowi,wstyd PANOWIE wygryżli was czyżby lepsi,gdzie wasz chonor PANOWIE KOZŁ , BOGUSZ , GÓR ,WIAT ,KOM ,BRZOZ, LESZCZ, DĘBI, KRAWCZ, DELMA, GRZESI, KALINO, I inni nie wstyd wam że rządzą waszym klubem przybyli z zewnątrz i nic na to mocny SADOW, Hańba pani RZĄDZI GDZIE MĘŻCZYŻNI z LUBLINA.TYLU was jest i nie potraficie się dogadać i wziąść to w swoje ręce nie do wiary.Mam wam pomóc i zorganizować spotkanie.Bo was znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani prezes rozsadni kibice dziekuja za taka decyzje ze jest pan T.Lapa -Paru bezmusgowcow maci na forum obraza wszystkich w kolo ......ci ludzie lubia macic nie wiem jaka szkole skonczyli te [madre glowy]obrazalskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAĆ jak znacie historię swojego ukochanego klubu. Łapa obcy człowiek BRAWO. pozdrawiam prawdziwych kibiców, a nie tych którzy z MOTOREM na ustach zapie... staruszkę. może jedźcie do wawy poszukać krzyża. GDZIE JEST KRZYŻ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T. Łapa to kawał historii Motoru. Widocznie ktoś tu jest mało doinformowany. Pozdrawiam kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę iż dobrze się stało że p. Łapa został wybrany. Znając sytuację naszego klubu będzie w stanie wyprowadzić go na prostą. Ktoś mało zorientowany zarzucił że to człowiek z Avii i Górnika Łęczna. Proszę aby sięgnął troszkę głębiej w życiorys p.Łapy to zobaczy ile i kiedy spotkań w ekstralkasie w barwach Motoru rozegrał. Myślę że nie ma potrzeby ściągania kogoś z innej części kraju bo za nim przeważnie idzie desant zawodników a to zawsze kosztuje a nie koniecznie się zwraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imię i Nazwisko: Tadeusz Łapa Klub: Górnik Łęczna Posada: Trener Data Urodzenia: 17.02.1956 Miejsce Urodzenia: Świdnik Licencja: UEFA PRO Kariera Zawodnicza: Avia Świdnik, AZS Biała Podlaska, Avia Świdnik Kariera Trenerska: Avia Świdnik, Motor Lublin, Czarni Dęblin, Górnik Łęczna I gdzie te mecze w ekstraklasie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się stało że Tadzio przejoł Motor. To dobry chłopak. wydaje mi się że lubelską piłkę to On zna od podszewki i wie jak podchodzić do zawodników. Będzie lubiany przez zawodników a i kibice napeno go polubią. Tylko nie zacznijcie zaraz go tam gnoić po pierwszych meczach. A wynik ze zniczem pod jego wodzą obstawiam na remis, no może będzie to wygrana ale tylko jedną bramką. Powodzenie Panie Tadziu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle się stało że zrezygnowano z Bławackiego. Ten fachowiec bije o dwie klasy Pana Tadzia. On może zagęszczać środek pola i to uczyć dzieci w gimnazjum, a tutaj trzeba czasu i Bogdan gdyby miał atmosferę w klubie zrobiłby z tego składu drugą Stalową Wolę. Z resztą pierwszy mecz Motoru pokaże wam pracę Pana Tadzia i będziecie jeszcze tęsknić za Bogdanem. Szczerze to wygrała opcja najtańsza czyli człowiek stąd. Klub tego pożałuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimny_2010 napisał:
Myślę iż dobrze się stało że p. Łapa został wybrany. Znając sytuację naszego klubu będzie w stanie wyprowadzić go na prostą. Ktoś mało zorientowany zarzucił że to człowiek z Avii i Górnika Łęczna. Proszę aby sięgnął troszkę głębiej w życiorys p.Łapy to zobaczy ile i kiedy spotkań w ekstralkasie w barwach Motoru rozegrał. Myślę że nie ma potrzeby ściągania kogoś z innej części kraju bo za nim przeważnie idzie desant zawodników a to zawsze kosztuje a nie koniecznie się zwraca
pan jest wogle nie zorientowany Łapa nie rozegrał żadnego meczu w extra lidze,odnośnie desantu chytry 2 razy traci,a na prostą to może wyprowadzić Laik mając Zespół,ale to kosztuje przyklad LECH POZNAŃ, Smuda zrobił,przejął ZIELIŃSKI resztę dokupili i grają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...