Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomasovia i Stal Kraśnik triumfowały w turniejach halowych (zdjęcia)

Utworzony przez AKA, 16 grudnia 2012 r. o 11:06
W Stali Kraśnik dzieje się coraz lepiej i Rusiecki chyba zostaje )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stali Kraśnik finansowo sytuacja się poprawia i wracają zawodnicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra kondycja finansowa przyda się Wam w IV lidze. Co wy ludzie myśliscie, że nawet jakby wrócili wszyscy co odeszli to utrzymają III ligę w Kraśniku? Jeśli tak gratuluję spontaniczności bo w tej sytuacji jaka jest w Kraśniku, czyli beznadziejna nikt i nic nie jest w stanie uratować ligi.... Chyba że takie jaja jak z Chełmianką w tamtym sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rusiecki chyba w Chełmiance. Stal Kraśnik spadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek ma racje, w Krasniku jest beznadzieja bo takich kraśniczan jak on jest 90%. Lenie, malkontenci, zgorzkniali i zawistni. Zakała lubelszczyzny. Niemal wszystkie kluby w Polsce przezywały wzloty i upadki, niektóre znane firmy do dzisiaj nie wróciły do dawnej świetności. Nie ma wiekszego WSTYDU dla honoru kibica niż byc z drużyną tylko wtedy, kiedy wygrywa. Na rękach noście tych którzy jeszcze maja entuzjazm i bierzcie przykład z Orląt Radzyń z którymi są kibice na dobre i złe. Pozdro dla Klubu Stal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Marek to nie Kraśniczanin, to jakiś buc ze wsi (przepraszam wieś). Jakiś mundrol, co to mu sie nic w życiu nie udało ale obwinia o to innych. Jak Ci sie nie podoba to bierz manatki i wypad z miasta człowieku "sukcesu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, mnie poprostu śmieszy ta cała nagonka o tym, że w Kraśniku jest dobra sytuacja finansowa?! Dzięki temu Stal ma tylko i wyłacznie 3 pkt i jest najgorszym III ligowcem w Polsce? Nikt nie uratuje w tym roku Kraśnika a jakieś gadanie ze jestem malkontentem mnie śmieszy, bo żaden człowiek o zdrowych zmysłach nie wierzy, że drużyna która "uciułała" 3 punkty utrzyma się w lidze. Panowie, nie przekonacie mnie. Za tą sytuacje powinien ktoś odpowiedzieć. Prezes,kierownictwo? Nagle zanalazły się pieniadze? Nagle sciagaja zawodnikow? Zalosne, oj zalosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj marek marek chyba zazdrościsz Kraśnikowi, że tam wszystko wkońcu zmierza w dobrym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...