Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomasz Ciećko jeszcze nie wraca do Tomasovii

Utworzony przez poznań z korzeniami lb, 27 listopada 2012 o 12:50
Prezes LZPN powinien maxymalnie pomagać drużynom z regionu którzy mają szanse na awans .Powinno być zjednoczenie Prezesów klubu aby temu klubowi który ma sznse na awans Pomagać -Nawet kosztem zawodników innych klubów.-bo sznsa historyczna często się nie powtarza przyklad Wisły Puławy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze jest Jacek Kusiak w Łęcznej, ale on jest kontuzjowany i niewiadomo w jakiej jest formie. Innych wychowanków nie widzę do powrotu.
0
No ale teoretycznie szanse na awans, mniejsze ale są, mają też inne kluby z lubelszczyzny więc nie rozumiem czemu prezes LZPN miałby faworyzować tylko jeden ten który ma na daną chwilę najwięcej pkt. w tym przypadku Tomasovie? Możesz mi to wyjaśnić? Przecież na wiosnę wszystko może się odwrócić, nawet gdyby sprowadzili sobie ronaldo i mourinho wcale nie oznacza że wszystko będą wygrywać i trzeba im torować drogę. To jest sport, to są zawody, tutaj najsłabszy ma szanse z najlepszym i to jest w tym najpiękniejsze, więc co to za głupie pomysły podsuwasz. Niech pomagają sponsorzy i ludzie z Tomaszowa a nie prezes LZPN... bez przesady.
0
A ja bym chciał pochwalić Tomasovię i wgl Tomaszów Lubelski za to, że jako nie takie wielkie w sumie miasto wychowali tak wielu dobrych futbolistów grających w wyższych ligach. Brawo za doskonałą pracę z młodzieżą!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: