Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trenerzy Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin zwolnieni tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej

Utworzony przez znafca, 3 kwietnia 2014 r. o 20:19
rozwiązać klub i przenieść spowrotem do Szarowoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jawny przekręt wyłudzono na Akademię kasę z Urzędu i roawalono z premedytacją wszystko,jak to inaczj nazwać,tam zawsze był będzie jest BURDEL to wszyscy doskonale wiedzą,ilu TRENERÓW tam się przewinęło sam pan BÓG wie.Ludzie nie zapisujcie dzieci do tej PATOLOGI!!!!!!!!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trenera z doświadczeniem? Nie mam nic do Grejfruta ale jakież to on ma wielkie doświadczenie? Ale syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
delman i garwoła sztab jak tacy "trenerzy" w wielkim i grubym cudzysłowie mają szkolić młodych piłkarzy? Jak to oni zbudowali drużynę seniorów efekty widać MOTOR SPADA Z LIGI ten treneiro już raz Motor z Baniakiem spóścił wniosek dzieci trzeba przenieść do Piłkarskich Nadzieji BKSu lub Lublinianki bo inaczej skończą w Cisach Nałęczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierdzi wałkiem na odległość. Chodzi im tylko o pieniądze. Młodzi ich nic nie obchodzą. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rocznika99 już nie ma kto mógł to się przeniósł do innych lubelskich klubów.A to jak akademia załatwiła sprawę to zakrawa na hańbę że tacy ludzie decydują o losie młodzieży która chce się rozwijać i trenować jak by się wydawało w przyzwoitym klubie.Panowie prezesi oczywiście nie mają sobie nic do zarzucenia...tylko źli trenerzy są winni całej sytuacji i oczywiście chłopcy którzy się zbuntowali na to jak ich potraktowano zostawiając tuż przed rozpoczęciem ligi bez trenera.Mogą sobie panowie pogratulować. decyzji !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze. Nie "jeden z roczników" może być rozwiązany, tylko został rozwiązany. Jest to rocznik 1999. Skąd wiem, bo mój syn tam grał. Po drugie rocznik 1998 nie zgodził się na trenowanie pod okiem pana trenera Grajpera. Chociaż słowo trener zostało użyte na wyrost, bo taki z niego trener jak z koziej dupy trąba. Do tego pan prezes Styżej trochę mija się z rzeczywistością, bo rodzice też się nie zgadzają na "trenera Grejfrutera". Styżej gadał też, że jak połączą roczniki 98' i 99' to będzie wielka szansa i awans dla rocznika '99, a to gówno prawda, bo się tylko o kasę rozchodzi. Trochę się jednak działacze przeliczyli, bo nie przwiedzieli reakcji rodziców i młodzieży. Jak można być tak głupim żeby zwalniać trenerów na kilka dni przed ropzpoczęciem rozgrywek? Myśleli kretyni, że wszystko dobrze sobie zaplanowali. A tu dupa !!! Teraz zwalają winę na byłych trenerów, że to ich wina, bo niby to oni buntują chłopaków. Jak zwykle mijają się z prawdą, bo co innego mają powiedzieć. Siebie przecież nie będą obwiniać za kretyńskie decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no jak ma tam rządy rozpocząć ten p.... Delmanowicz to ja pierwszy pisxęł wniosek do prokuratury już brał do seniorów grajków po układach za każdego miał działkę!!!!!!!!Ustroń działka w zamian za grę w każdym meczu bez względu na formę Jaroń,Broź,Wróblewski itd!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNY PRZEKRĘT w Motorze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe, że nikt nie widzi takiego przekrętu i KUMOTERSTWA i NEPOTYZMU w zasiadaniu w Radzie Nadzorczej Motoru córeczki pani Skarbnik Miasta???   Irena Szumlak = Agnieszka Szumlak-Szymczak. TO ŚMIERDZI PRZEKRĘTEM NA ODLEGŁOŚĆ  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTO NAZWISKA WINNYCH SYTUACJI W MOTORZE: zapamiętajcie ich sobie   Skład Rady Nadzorczej Motoru S.A       Janusz Gilewicz – przewodniczący (adwokat) Paweł Majka (przedstawiciel miasta Lublin) Agnieszka Szumlak-Szewczyk (przedstawiciel miasta, córka Skarbnik Miasta) Tomasz Jasina (dziennikarz) Mirosław Graboś (Migrol) Jacek Czarecki (wiceprezes MPWiK) Mariusz Sagan (dyrektor Wydziału Urzędu Miasta Lublin)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REKA MYJE REKE. NIETYKALNI PRZYJACIELE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ta kłótnia? był ktoś na meczu tych roczników? ja byłem i widziałem. Powiem tylko DRAMAT. Porownajcie ich do rocznika Pilkarskich Nadzieji. ja się pytam co  robili trenerzy i o jakich zagrywkach mowia rodzice? ci chłopcy nie powinni grac w pilke bo sa zaslabi i ju8z nie rokuja ze będą lepsi bo ich rowiesnicy przerastają ich o lata swietlne. Szyba ito nie jest trener. Ludzie opamiętajcie się i zobaczcie jak ten facet treningi prowadzi. Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wrzucajcie wszystkiego do jednego worka bo są roczniki zadowolone z treningów i trenerów i nie zniechęcajcie rodziców do Motoru wystarczy że seniorska drużyna przegrywa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie tacy specjaliści, że trzeba ich było zatrzymać :) Zlitujcie się ludzie... Bez dobrych trenerów akademia nie może normalnie funkcjonować i szkolić młodzieży. Za jakiś czas będzie wielu zadowolonych z tego ruchu, bo ja szczerze mówiąc swojego dziecka był do "trenerów" Sz. i J. nie posłał. Może i jakieś tam dokumenty mają na trenerkę, ale na papierach się kończy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gonza !!! Akurat trener Jankowski, prowadził przez jakiś czas 2004 w PN Motor Lublin, w SA zrobił z tą grupą bardzo dużo, widzialem jak grali  na Deichmanie 2013 a jak grali na DHLM 2014, myśle że jest to jeden z nielicznych który spokojnie może patrzeć swoim zawodnikom w twarz...MOTOR SA to szambo organizacjne,finansowe itd., a miasto się na to przygląda i ładuje kasę, matematycznie jeszcze w 2 lidze, praktycznie w 3, a wystarczylo by zadac pytanie tym którzy umieją chcą i im się udaje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LKP MOTOR przekazała drużyny ,trenerów  do  spółki ! !Narzekali rodzice na LKP to teraz zobaczcie co w akademii się dzieje!? W LKP może biednie może skromnie ale jako tako funkcjonowało i funkcjonuje nadal!Z tym samym zarządem od 4 lat! Zapraszamy dzieci ,młodzież do nas!Do starego ,prawdziwego MOTORU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ta kłótnia? był ktoś na meczu tych roczników? ja byłem i widziałem. Powiem tylko DRAMAT. Porownajcie ich do rocznika Pilkarskich Nadzieji. ja się pytam co  robili trenerzy i o jakich zagrywkach mowia rodzice? ci chłopcy nie powinni grac w pilke bo sa zaslabi i ju8z nie rokuja ze będą lepsi bo ich rowiesnicy przerastają ich o lata swietlne. Szyba ito nie jest trener. Ludzie opamiętajcie się i zobaczcie jak ten facet treningi prowadzi. Pozdrawiam wszystkich.
Gozno ogarnij się Piłkarskie Nadzieje w roczniku 2004 trenują od 3 lat a Motor S.A. niespełna rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ta kłótnia? był ktoś na meczu tych roczników? ja byłem i widziałem. Powiem tylko DRAMAT. Porownajcie ich do rocznika Pilkarskich Nadzieji. ja się pytam co  robili trenerzy i o jakich zagrywkach mowia rodzice? ci chłopcy nie powinni grac w pilke bo sa zaslabi i ju8z nie rokuja ze będą lepsi bo ich rowiesnicy przerastają ich o lata swietlne. Szyba ito nie jest trener. Ludzie opamiętajcie się i zobaczcie jak ten facet treningi prowadzi. Pozdrawiam wszystkich.
Powiedz mi to człowieku w twarz, 99 trenowało od września i wygrywało z BKS-em 99 który trenuje ze sobą 5 lat to jednak różnica a że Piłkarskie równie trenują po kilka lat ze sobą i kupują zawodników to nie dziwne.. Że są dobrzy. Powiem tak samo porównajcie sobie Piłkarskie nadzieje do Akadami Dudka przecież te piłkarskie przy tej akademii to są jakieś cieniasy. Misiurek też człowiek cięty na kasę .. Dziękuje za uwagę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie o trenerze Grajper Jarosław , a ten wspaniały trener w zeszłym sezonie zostawił drużynę na 2 tygodnie przed ligą ( pracował w nadziejach )  , zmamiony obietnicą świetlanej przyszłości w akademii i super zarobków . minął niecały rok a on wraca do nadzieii  ( prowadził rocznik 2002/2003 na sparingach z Legią ) próbując wyciągnąc z powrotem chłopaków do pn. Tutaj nie dostaje ponownej szansy objęcia grupy , więc co robi ???  Otóż znowu jest w akademii . Jaja na całego , dopóki tacy ludzie będą się kręcić przy piłce młodzieżowej dopóty będzie ten syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...