Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trenerzy Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin zwolnieni tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej

Utworzony przez znafca, 3 kwietnia 2014 r. o 20:19
Ludzie, ktorzy tak milo i ciplo piszacy o Panach Sz. i J -ogarnijcie sie !!! To co piszecie o ich wspanialym warsztacie szkoleniowym to jedno wielkie klamstwo !!! Mialem " przyjemnosc " oglasac sporo treningow przeprowadzonych przez tych panow. To co na nich zobaczylem to jedno wielkie dno ! Nie dosc ze to co robili Ci panowie od wf-u to ciezko nazwac treningiem to jeszcze na co niektorych pan Sz. - PRZYCHODZIL PIJANY ! TO JEST TRENER JA SIE PYTAM ?! Tak slawili MOTOR ze az naje***ych w dresie klubowym mozna bylo ich spotkac ( juz na forum bylo zdjecie naj... p.Sz ) To jest trener mlodziezy ?! A mecz w ostatni weekend sie nie odbyl , bo dzieci i rodzice zostali zbunowani przeciwko nowym wladzom ! A wiem to , bo moj chrzesniak tam gra i mowil jak to trener buntowal ich przeciwko Motorowi... co do Delmana i reszty , to moze 2liga byla za wysokim pulapem dla Nich , ale organizacyjnie i szkoleniowo jak najbardziej pasuja do akademii. Przynajmniej zrobia nielicznym niezlego psikusa ukladajac to wszystko... mimo ze co niektorych sympatia nie daze , to zycze Im powodzenia i sukcesow !
Weź człowieku się nie ośmieszaj przez tyle co trenowałem u Szyby to ani razu nie przyszedł pijany na mecz lub trening i nikt nikogo nie buntował a że twój chrześniak nie łapał się do pierwszego składu to zawsze można jeździć po trenerze. A że ktoś lubi sobie wypić to jest tylko jego prywatna sprawa znając życie że Ty nie raz leżałeś gdzieś najeb*ny w cztery dupy i nie pamiętasz co się działo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś porównuje akademię Dudka, do PN a potem  w ten sposób usprawiedliwia sytuacje szkolenia w  S.A. to robi to albo zlosliwie albo ma takie pojęcia o realiach szkolenia w Lublinie jak to,że 1 drużyna Motoru od następnego meczu ligowego zacznie wygrywać wszystkie spotkania...  podam kilka liczb AS PROGRES:4sekcje, 10 druzyn chlopcow,2 druzyny dziewczęce,25 trenerów (sic),500zawodników,5 tytułow mistrzowskich i najważniejsze 1 rok działalności...,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stać by było gdyby Misiurek za składki które są coraz wyższe nie kupował nowych samochodów..
Płacę składki bo jestem zadowolony z jakości treningów , daj mi lepszą alternatywę to zapłacę i 200 zł . Pytał nie będę na co wydasz zarobione pieniądze , ale chcę efektów i zaangażowania trenerów , czy masz dla mnie lepszą propozycję w tym mieście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś z Was zaproponuje mi trenera i jakość treningu, organizacje na poziomie +25% niż w PN, mogę zapłacić więcej i zagwarantuje że za pół roku nie będę musiał szukać nowego klubu to posłucham...myśle ze w Lublinie są dobrzy trenerzy, ale kompletnie nikt nie kwapi się żeby to wszystko ogarnąć . Motor Lublin jeśli chce zmienić swoje miejsce w tabeli (za 3-4 lata) to musi zacząć rozmawiać na początku ze wszystkimi klubami w mieście (naturalna wydaje się wspólna droga z PN), a potem z regionu. Jeśli w każdym klubie trenuje 30-40 chłopców (w jednym roczniku) i licząc że mamy 7 podmiotów w Lublinie gdzie trenują nasze dzieciaki to jest jakieś 200-300 zawodników. Więc jest z czego wybierać. Jest tylko jedna ważna kwestia uregulowania warunków z lubelskimi klubami.  Niestety kompletnie nie wiem jaka jest sytuacja finansowa Motoru ( ale tego to chyba nikt nie wie) i jakie są plany miasta wobec klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szyba przynajmniej nie sprzedawał starych dresow które za darmo dostał po 100 złotych wes Misiurek przestań jak tam kresowa? Pamiętasz jak przed Kuna się płaszczyles? Jak płacisz trenerom? Najpierw kasa dla ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź człowieku się nie ośmieszaj przez tyle co trenowałem u Szyby to ani razu nie przyszedł pijany na mecz lub trening i nikt nikogo nie buntował a że twój chrześniak nie łapał się do pierwszego składu to zawsze można jeździć po trenerze. A że ktoś lubi sobie wypić to jest tylko jego prywatna sprawa znając życie że Ty nie raz leżałeś gdzieś najeb*ny w cztery dupy i nie pamiętasz co się działo. 
A ile czasu trenowałeś ????? i kiedy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że wielki płacz bo odstawili od kaski i od korytka i od razu lament hehe.Pan Sz.jak jest takim dobrym trenerem jak piszecie to nie będzie miał problemu z pracą w innym klubie w lublinie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ta kłótnia? był ktoś na meczu tych roczników? ja byłem i widziałem. Powiem tylko DRAMAT. Porownajcie ich do rocznika Pilkarskich Nadzieji. ja się pytam co  robili trenerzy i o jakich zagrywkach mowia rodzice? ci chłopcy nie powinni grac w pilke bo sa zaslabi i ju8z nie rokuja ze będą lepsi bo ich rowiesnicy przerastają ich o lata swietlne. Szyba ito nie jest trener. Ludzie opamiętajcie się i zobaczcie jak ten facet treningi prowadzi. Pozdrawiam wszystkich.
  Wiesz co Gonzo? Tak się składa, że byłem na kilku meczach rocznika 99 i widziałem jak grają. Więc nie pierdziel, że są tak słabi. Ty za to nie powinieneś się, wypowiadać na tematy o których nie masz pojęcia, a dramat chyba się w twojej głowie rozgrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonzo pisze o rocznikach 99 i 98 
A rocznik 99 to niby od kiedy trenuje? Do twojej wiadomości od września 2013. Chłopaki się zebrali w zeszłym roku i sami stworzyli drużynę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rocznik 99 to niby od kiedy trenuje? Do twojej wiadomości od września 2013. Chłopaki się zebrali w zeszłym roku i sami stworzyli drużynę. 
Ok. Szacunek dla chłopców , że chcą grać . Tylko czy muszą pod skrzydłami "Akademii " ? Przecież ta ma być z założenia wizytówką i zapleczem Motoru . Przyjść i zacząć grać powinni chłopcy 6-8 letni , pozostali tylko po selekcji , bo innej drogi nie ma . Jedyny sposób to nawiązać współpracę z klubami , które już mają te roczniki wyszkolone . Samemu budować najmłodsze ( 6-8 lat ) , które widząc wyniki starszych w ligach , będą się garnęły "stadami" . Najbardziej oczywistą drogą dla was jest porozumienie z nadziejami . Tak to wygląda z boku i tyle w temacie . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem po co wypowiadają Się osoby nie związane z AML S.A.PN niech pilnują swojego podwórka,bo tam też śmierdzi przekrętami.Pozdro dla KUMATYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem po co wypowiadają Się osoby nie związane z AML S.A.PN niech pilnują swojego podwórka,bo tam też śmierdzi przekrętami.Pozdro dla KUMATYCH.
Ponieważ Motor to nie jest twój folwark , ani AML S.A  jednak Motor to dobro ogólne i mam nadzieję , że ktoś ogarnie w końcu ten syf . Celem jest silny klub , a nie wasze zafajdane wojenki i przekręty . Żeby była jasność , nic wspólnego z nadziejami nie mam jak i z "Akademią "  a cudzysłów stawiam z  premedytacją gdyż na dzień dzisiejszy to to ,  nie ma nic wspólnego z żadną Akademią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile czasu trenowałeś ????? i kiedy????
U samego Szyby trenowałem ok.3-4 lat a u Jankesa rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybsona dwa lata temu pogonili z Nadziei , zaraz potem również ze szpitala w którym udawał  że pracuje a teraz dostał kopa w d..pę od Motoru S.A.. A wcześniej wszyscy się nad nim litowali ( AA ) pozwolili mu podpatrywać nietuzinkowy warsztat Chmurki gdy ten szkolił chłopaków w Nadziejach. Dawali mu 3 lata z rzędu prowadzić Deichmana by nie zdechł z głodu. Przymykali oczy jak przychodził trenować dzieci nie ogolony w czarnych okularach z lekko nieświerzym oddechem... A on ... przez ostatnie dwa lata co robił ? Wylewał żółć z szambem na tych co mu tyle pomogli !!! Odpoczywaj w Pokoju - TASz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...